Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuko reversas :).  O aš paariau mažumą (naujienlaiškį išleidau), kažkaip prisiminiau, kad nieko pietum nėra valgyt... Ir žiūriu, kad artėja mano serialas (kai esu namie, tai žiūriu "Seseris" realiu laiku, ne per mediateką), o aš dar neturiu idėjos, ką megzt. Na, vieną tokią menką, bet bent iki to reikėtų būt pradėjus, kad jau megzčiau, o neskaityčiau aprašymą... Nes nu filmą žiūrėt be mezginio - visiškas laiko gaišimas :).

Atsakyti

... Nes nu filmą žiūrėt be mezginio - visiškas laiko gaišimas :).

Va čia po kiekviena raide pasirašau  :D ir po kokį šimtą kartų  :D 

Atsakyti

sutinku.

iaip kavinukė miela, skani, ale bet vieta tai tokia.... pats žmonių ir automobilių srautas.....

o atostogos derėtų su vandens telkiniu, smeliuku, žolyte, šorčiukais, saulyte.... nu ir taip toliau. mieste tai nebent prie balto tilto :D  kažkas panašaus

Tai va vieta ir sustabdė, nes buvau dar susiplanavus reikalų ir būtų puikiai tikę CUP arba Savanoriai  :rolleyes: o vat tas prospektas ne į temą pasitaikė šįkart  :rolleyes: 

Atsakyti

Va čia po kiekviena raide pasirašau  :D ir po kokį šimtą kartų  :D

Tai kų daryt - nežiūrėt, ar nemegzt, štai klausimas? :)

Atsakyti

Tai kų daryt - nežiūrėt, ar nemegzt, štai klausimas? :)

:huh2: nežiiiinnaaaauuuu  :huh2: 

Atsakyti

nu tep, per filma galim tik megzt , nu arba dar nagus susitvarkyt :nail:

pranesiojau  sian ryskiai  oranzinio lino  bruzuokline bliuska.  labai tinkamas daiktas  tokiai  dusnybei . su kokia sintetika buciau susutus :hihihi:

Atsakyti

vo ir aš pritariu, tuščiom rankom jokis filmas nesižiūri :)

Atsakyti

Nežinau, ar mano linas iš anytos archyvų koks netikras, bet pora turėtų lininių drabužių man kažkokie nemalonūs per karštį - labai prakaituoju ir šuntu su jais. Nors visi taip giria liną per karštį. :hmm:

Nors iš pažiūros atrodo tikras linas.

Atsakyti

vo ir aš pritariu, tuščiom rankom jokis filmas nesižiūri :)

Nebent su subtitrais. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 11 liepos 2017 - 14:42

Kerpena viena iš priežasčių kodėl ne kine nežiūriu filmų su titrais :)nes megzt sudėtinga

va net skaityt gaila neišeina šį kartą su mezginiu, per daug raštuotas mezginys..galėtų kas garsiai paskaityt :D mėginau pasijungt kažkokį teksto į kalbą vartiklį tai lūžau...lietuvių kalbos nėr, tai taip juokingai skaito :D

Atsakyti

mano sitas linas irgi senovinis :D  , dar is mamos laiku.   bet kai as saltysius, tai  pirma kart siemet linine vilkausi.  labai tvanku po lietaus ir turbut vel pries lietu .

Atsakyti

gal dar nuo lino apdirbimo priklauso, ir nuo to kas iš jo pagaminta :)

Atsakyti