Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk, tai kur merginos?

Atsakyti

Katuk, tai kur merginos?

rūgpienių kaime.

mėgaujasi ramybe ir laisve nuo tėvų.

seneliai išvyko į vieno iš jų tėviškę, netoliman užusienin, merginos gėles laisto ir butą sergsti nuo triukšmo ir mašinų ūžimo :D

Atsakyti

 

kažkaip nei dėl Hario Porerio pamišimo nepastebėjau, o tos Urvinės tai net ir negirdėjusi :D  tiesiog juodoji skylė, arne

 

 

Aš irgi juodoji skylė, nes tos urvinės irgi nebuvau girdėjus. Hario Poterio irgi nesu skaičius, nors čia kažkada su dukra filmus peržiūrėjom, tai jau irgi taip gerokai pavėluotai. :)

 

Jei jau kalbant apie tas skyles išsilavinime, tai žiemą perskaičiau Bridžitos Džouns dienoraštį, irgi taip jau pavėluotai gerokai. Tai skaitydama supratau, kad labai daug juokelių esu girdėjus moterų tarpe naudojant ir tada net nesuprasdavau apie ką ten ir iš kur. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 11 liepos 2017 - 10:37

Labos, skyliuotosios  :D 

As irgi ne be grieko, bet H.P.megstu.ir aplamai visokias pasakas. 

Va ir dabar yra planas atsisukt kazkuria diena rodyta dali it damust megztini.

O Belu( nes jau vel gauruota kaip meskute) gules prie koju.nepaleidzia is akiu...uodegyte mano  :wub:​ 

Atsakyti

ai, jeigu jau rimtai, tai Harį Poterį skaičiau ir žiūrėjau. man patinka. tokia kokybiška pasaka visai. tik tiek, kad pamišimo tuo klausimu nelabai pastebėjau ar nestebėjau :D

pagėrėm su Gadget intymios kavos :wub:  vis dar nežinau, koks yra atostogų kvapas :D bet kava skani :wub:  buvo. visom prasmėm.

bet lauke tai be proto tvanku :karsta:

Atsakyti

ai, jeigu jau rimtai, tai Harį Poterį skaičiau ir žiūrėjau. man patinka. tokia kokybiška pasaka visai. tik tiek, kad pamišimo tuo klausimu nelabai pastebėjau ar nestebėjau :D

pagėrėm su Gadget intymios kavos :wub:  vis dar nežinau, koks yra atostogų kvapas :D bet kava skani :wub:  buvo. visom prasmėm.

bet lauke tai be proto tvanku :karsta:

Atostogos nedera su prospektu :P

Atsakyti

Atostogos nedera su prospektu :P

sutinku.

iaip kavinukė miela, skani, ale bet vieta tai tokia.... pats žmonių ir automobilių srautas.....

o atostogos derėtų su vandens telkiniu, smeliuku, žolyte, šorčiukais, saulyte.... nu ir taip toliau. mieste tai nebent prie balto tilto :D  kažkas panašaus

Atsakyti

PS tas katuko apraudamas mezginys ITIN gražus, beje ;) Liko tuomkart nepamatuotas. Bus dar tų kartų.

Laukiu lietaus. Šokinėsiu per balas :)

Atsakyti

Laukiu lietaus. Šokinėsiu per balas :)

oj kentės baltos kelnytės.....

Atsakyti

HP skaičiau, duetu su vyru, laaabai geri prisiminimai.

Bridžė buvo savo laiku apskaityta, bet pvz paskutinio filmo nežiūrėjau. Jau iš klipo liko jausmas "vajaaatau kaip susenus", o ir patikėt baltos išsilavinusios darbingos neCourtneyLove tipo 50metės néžinia dėl KŪDIKIO tėvo.... Geriau iškart fantastiką žiūrėsiu.

Urvinės esu skaičius gal pora skyrių.

Aaaaaa SilvaRerum neskaičius esu. Vi.saj.

Atsakyti

Iki palaidinės neprrrritaškysiu, o kelnytės mmėlýnossss

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 11 liepos 2017 - 13:30

Iki palaidinės neprrrritaškysiu, o kelnytės mmėlýnossss

soriuks, kažkoks reversas many užėjęs :D gražus derinys - balta/mėlyna. jūrą primena :rolleyes:  atostogas.....

Atsakyti