Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka Liniuka

TOBULAI gražu :wub: Ir šukuosena TOBULA ir sukneė ir figūra  :wub: 

Šukuosena tai gražiausia iš to ką esu ant tavo galvos mačius nu 1000 komplimentų tai tik trumpi tik trumpi ir tik trumpi plaukai

 

O suknelė... nu gi linas biski traukias??? pasklabk dazniau - aš priglausiu su meile :4u: 

 

Figūra - viskas nuo rytojaus grįžtu sportuot - dar nzn kur ir kaip, bet nuo rytojaus ir tvarkau valgymo įpatumus, nes nu noriu - 4 kg :) kad atrodyčiau taip pat žaviai kaip tu  :wub:  :B 

Atsakyti

Lace, su TAVO diena :birthday2:  :birthday2:  :birthday2: 

Atsakyti

Lace, sveikinimai Tau dideliausi  :4u:​ 

Atsakyti

Žuviuk :wub: Sirupo čia papilstei :rolleyes: 

Atsakyti

Hm, keistas jausmas - 2 megztiniai vieną dieną pribaigti (saviškiui galų gale sagas susiuvau) ir ... ups - nežinau, ką mezgti... Tiksliau lyg ir žinojau, bet mažė nori megztinio su sagutėm ir be uodegų :) (turbūt be pynės, kaip sesei...), o aš visai kitaip buvau suplanavus, tai reikia mąstyti. O budintis mezginys kaip tyčia sode, Velniava.

Atsakyti

sveikos :)

 

Liniuka, dailu  :wub:  :wub:  :wub:

 

Ristina  :ploja2:

 

Lace, su gimimo diena  :4u:  :4u:

 

Šarange, gražūs vaizdai :) Mes pernai Radailių Dino parke buvom, smagu buvo :) Reiks ir tą kitą aplankyti :)

 

Šiandien mažė strioko įvarė  :( užsimetė hantelį, kol vyras "pertraukėlę" darė.. gerai, kad lengvas buvo.. tai varėm į kmuk "papramogaut"  :oh: uf tik sutrenkimas  :victory2:

mezgimas visai netraukia... savaitgaliais seneliu rūpintis tenka, tai iš dalies smagu, bet prasimuša kartais vaikiški dalykai, tai net mažesnis už mano mažę tampa :D dėmesio per mažai ir pan :D gerai, kad šuo bent dalį krūvio nuima, turi abu ką veikt :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W@idaw: 10 liepos 2017 - 23:45

Oi, Waidaw, baliončikas  :4u: 

Maniškė irgi prigrasyta nelyst prie hantelių (turi nuosavus rūūūžavus tam reikalui). Bet ji mėgsta prie vyro lyst, kol jis mosikuojasi tais hanteliais  :mega_shok: 

Mano drakius sulaukė dienos, kai piniginę plonins. Gi mano klientei mano turimi siūlai negražių spalvų. O dviejų kamuoliukų gi nepirksi, už pristatymą mokėt reikės  :ax: 

O šiaip tai pilnatis. Vakar fainą straipsniuką skaičiau delfi apie emigrantę, nutūpusią Niujorke prieš 26 m. Tai ji sakė, kad iš pradžių šypsotis reik pro sukąstus dantis, paskui tie dantys atsileis. Tai bandau protingos moters patarimu naudotis  :ax: Nors šiandien tai mielai būčiau apkandžiojus daug ką  :ax: 

Atsakyti

labas rytas

vakar taip isisukau i knyga kad skaiciau pakeliui namo, skaiciau namie, skaiciau pakeliui i darba...zodziu nepamezgiau

Atsakyti

Labas rytas :)

Qqt, kas per knyga? Mano Vilko valandos valandėlė klausymo beliko :(

Atsakyti

Abelo urvinę moterį skaitau, užstrigus 4 daly buvau, bet kolegė atnešė 5 ir 6 tai nusprendžiau subaigt visas :)

Atsakyti

Aaa.... čia dabar ji kaip koks Haris Poteris beveik :)

Atsakyti

Labas rytas,

qqte, ką taip skaitai?

Lace, su praėjusiu gimtadieniu tave :4u: , nors sakei jau ir atsibodo dėmesys :)

Atsakyti