Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :4u: 

Nu... ateinu sveikinimų susirinkti... o čia tyluma... :blink:  :hmm:

nu ir gerai :bebe:

Atsakyti

Nu tai mes laukėm kol pasirodysi gi :)

Su gimtadieniu Lace  :oro_buckis:

Atsakyti

lace, nu kadangi veidaknygė kažkodėl tyli, tai :hmm:  prisipažįstu - aš pamiršau :birthday2:

taigi su švente :4u:  ko palinkėti... banaliai ar nelabai... tiesiog, linkiu, kad gimtadieniai nebebūtų liūdnos šventės. arba ne - tiesiog, tokios, kokių nori pati. va. kaip ir visos kitos dienos - tik pagal tavo pageidavimus ir norus. siūlų nelinkėsiu, kad nepritruktų - man rodos, negresia :D idėjų - tiek, kiek reikia - nei per daug, nei per mažai. nes kai daug, tai nežinai ko tvertis, kai jų nėr visai - irgi liūdnuma. palinkėčiau kažko naujo, bent kartą per mėnesį. na, o visa kita.. .ai, dar  - sveikatos - būtinai!

Atsakyti

Lace, su Gimomo Diena !!!! :4u: :4u: :bis

Atsakyti

Lace su gimtadieniu :oro_buckis: :happybday:

Atsakyti

Lace, rašiau rašiau ir tel dingo... tai įsijungiau kompą :).
 
Su tavo pačiausia diena! Ant liežuvio galo spontaniškai veržiasi V. Mačernio eilės, kurias dar nuo mokyklos atmintinai moku:

Tik akimirkos suteikia
Laimės amžinybę...
Jos kaip gėlės vysta veikiai.

Džiaugsmo dievišką saldybę
Paragauja vien tik tas,
Kas išmoksta momentą suprast.

Tad linkiu kuo daugiau dieviškų akimirkų! Gaudyk jas, dalink saviems ir aplinkiniams, būk laiminga!

Dovanoju akimirką iš savo gėlynėlio :).

Priedas  20170707_121327.jpg   118,92KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu va, prisiprašiau  :D Vis tiek ačiū :4u: Darbe gavau sveikinimų ir bučinių jūrą (moteriško kolektyvo privalumai) :wub: Bet džiaugiuosi, kad ta diena į pabaigą jau, kažkaip pavargau nuo viso to dėmesio... liko tik jauki vakarienė mieste su vyriausia dukra ir sese :wub: Gal dar ir pamegzt kelias eilutes spėsiu pargrįžusi. :rolleyes:

Atsakyti

Lace, ir nuo manęs sveikinimai :4u:  

Atsakyti

Labos :4u: 

Koks derlingas savaitgalis mezginiais nuotraukomis ir naujomis pradziomis :wub: Liniuka, negaliu tavim atsidziaugt :wub: Kokia skani sukneles spalva, pagalvojau kad Dropsu silkalpake, o cia pasirodo linas :bigsmile: . 

Restar,,ar ten pas tave gelynelyje levandas uzmaciau :bigsmile: Manosios eina is proto, reik jau kirpt, beeeet taaaaaip gaila, dar nuoru pasidziaugt  :wub: .

Lace, jungiuos ir as prie sveikinimu ir tokiu graziu palinkejimu :4u:  :4u: .

Atsakyti

Nea, ten mano vazoninės kompozicijos ant laiptų ir konkrečiai, matyt, matai anyžinį lofantą. Kaimynė nemažai davė, nesugalvojau, kur sukišt. Levandas tik 2 turiu, tuoj tuoj, bet dar nežydi. Viskas vėlai pas mane.

Atsakyti

kokios dailios paneles su  graziais  mezginiais :) olaiva isradingoji :) liniuka neatpazistamai pasikeitusi . sarange grazuole :)  o jau kasu ilgumas :)

pas mane levanda irgi dar tik zada zydeti .

lace su tavo diena

Atsakyti

Lace, sveikinimai  :birthday2:  Panašu, kad vis dėlto visai vykus diena buvo  :super: 

Mano dama šiandien išsitraukė per mažą megztinį ir išėjo į darželį su 3/4 rankovėm. Teko pažadėt naują numegzt lygiai tokį patį gražų :)

Atsakyti