Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano vaikai jau laukia kada eisiu i darba.nesgi siaip pabudo, kartais uzkando ir telikaskompastelefonas.o dabar-ir pavalgyt liepia ir tvarkytis reik ir dar zaislu neduoda-i lauka veja

 

Nite, as pati kvepalu pirmiausia ziuriu spalva  :D

 

Mezgu.pabaigt rankove ir apsisprest del ilgiokito mezginio puse isardyt

Atsakyti

o man tai įdomu pasidarė, kaip kvepia atostogos :hmm:

Atsakyti

o man tai įdomu pasidarė, kaip kvepia atostogos :hmm:

Gaiviai  :D 

Pakviesk kavos - duosiu pauostyt  :rolleyes: 

Atsakyti

Ligvita, kas nutiko?

Atsakyti

Sveikos gyvos ;)

Aš tai po truputį narplioju savo žvėris, klausau Vilko valandą vakarais ir tikiuos,kad ji niekad nesibaigs :D o šiandien ryte vėl tvarkiau dokumentus dėl papildomų mokslų  :oh: dar važiuosim į ikea paslampinėt (iš tikrųjų reik kėdžių,bet nesu tikra,ar pavyks išsirinkt)  :oh:​ 

Atsakyti

Gaiviai  :D

Pakviesk kavos - duosiu pauostyt  :rolleyes:

:D

kviečiu. kaip kažkada Liniuką kviečiau - jei namie rasi.

o šiaip lyg ir ryt gal kur nors galim? per piet? galima ir be kvepalų :D Gadget  gal intymaus pagėrimo norėjo, ale bet nesupyks turbūt, jei Nite prisijungs :D 

Atsakyti

Ligvita, kas nutiko?

nieko blogo, kolkas patylesiu, kad neprisisnekeciau


Atsakyti

Nu aš ir sportuoju :).  Tik mano sportas labiau sveikatai, nei lieknėjimui skirtas. Lieknėjimui nuo rugsėjo į virtualius kursus užsirašiau. Ir Liniuka sportuoja, dėl to manau, kad iki tobulumo jai tų 2 mm ir tetrūksta. Vaizdas iki šiol širdį džiugina.

Va ir man vakare apie pusryčius nesigalvoja. O ryte tuo labiau, dėl to ir liūdesys. Kaip ir esu subrendus maitintis kitaip, bet nemoku... O liūdniausia, kad po košės - ypač viso grūdo avižų - labai greit išalkstu.

Turėčiau baigti didžiajai dukrai rožinį pūkuotą storuliuką. Tada reikėtų kaimynei šalį nubrūžint. Ir mažei rausvą megztuką pradėt :).

Tiesa, gražūs savaitgaliai ♡.

Nežinojau, kad pilnatis, tai ir savo nuotaiką tam nurašysiu. Praeis :).

Atsakyti

:D

kviečiu. kaip kažkada Liniuką kviečiau - jei namie rasi.

o šiaip lyg ir ryt gal kur nors galim? per piet? galima ir be kvepalų :D Gadget  gal intymaus pagėrimo norėjo, ale bet nesupyks turbūt, jei Nite prisijungs :D 

Aš net ir galiu rytoj  :D 

Nieko ji nesupyks - nemoka  :P 

Atsakyti

Intymus pagėrimas :lol:

Atsakyti

Nu aš ir sportuoju :).  Tik mano sportas labiau sveikatai, nei lieknėjimui skirtas. Lieknėjimui nuo rugsėjo į virtualius kursus užsirašiau. Ir Liniuka sportuoja, dėl to manau, kad iki tobulumo jai tų 2 mm ir tetrūksta. Vaizdas iki šiol širdį džiugina.

Va ir man vakare apie pusryčius nesigalvoja. O ryte tuo labiau, dėl to ir liūdesys. Kaip ir esu subrendus maitintis kitaip, bet nemoku... O liūdniausia, kad po košės - ypač viso grūdo avižų - labai greit išalkstu.

Tai išgirsi kursuose visokių įdomybių ;) svarbiausia po to pritaikyt praktikoj ir suprast, kad tai viena iš teorijų,vienas iš variantų. Mano mama lankė. Tik va,kol lankė gerai buvo,o dabar vėl su praktika sunku :( o va sesuo,šalia sėdėdama labai daug ko perėmė ir savo šeimoj pritaikė ir taiko toliau,domisi,skaito,visokių fintų pas ją gali išgirst :) bet vėl gi,mažai judėjimo kūnui ir nėra patenkinta kol kas rezultatu. Bet bent jau sveikatos prasme sako, kad žymiai geriau jaučiasi :)

Atsakyti

Intymus pagėrimas :lol:

Prisimenu, kaip mes su Niuma kawą Trakuose gėrėm. Būrys link 30 galvų buvo, ania?

T.y. ok, Nitė ir atostogų kvapas kawos negadina ;)

Atsakyti