Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

 
o kitais aktualiais klausimais?

ką mezgam?

Atsakyti

Aš tai sugėdinta tyliu :). Ir nežinau ką supusryčiaut. Ir vasarą nekenčiu savo namų ir miesto, blogai miegojau...

Atsakyti

 
o kitais aktualiais klausimais?

ką mezgam?

Tą patį :D t.y. vyrui megztinį kol orai leidžia :rolleyes:

Išsitraukiau žydrus kvepalus ir pakvipo tikrom atostogom :wub:

Man vyras kvepalus išrenka pagal pakuotės spalvą :mirksiukas:

https://www.fragrant...urro-34207.html

Atsakyti

Sveikos,

Kad užkaitino, po savo rytinio darbinio krosiuko visa šlapia likau... Reik tikėtis, kad bent nelis, nes šiandien broliai.... Išleidom savo sefą atostogų vadinasi, tai visokie forsmažors...  :oh: 

Iki mano atostogų liko mėnuo be 5dienų :D

Ačiū už laikus, ten itališkas linas, pirktas pas Vincį, mezgu tuo raštu, kaip Olaivos, kur čia visų klausinėjau ir tą modelį kur čia rodžiau, tokį chalatuką, priekis bus raštuotas, nugara lygi. tik man dar klausimą kelia kaip bus su kalnierium nes turėtų būt raštuotas, per kaklą ir pečius, ale linas tai jokio tamprumo neturi, štai kur gali būt bėda, ar netemps, ar ne stovės, ar ne ... nepabandžius, aišku, nežinosiu.... :D 

Atsakyti

Restar, eik pati sportuot, jei gėda :D 

Atsakyti

Aš tai sugėdinta tyliu :). Ir nežinau ką supusryčiaut. Ir vasarą nekenčiu savo namų ir miesto, blogai miegojau...

ten tai net nesupratau, už ką tai buvo skirta :D gal žmogus tiesiog temas ir nikus suklydo :hmm: 

ar visada taip klausai savo norų, ką norėtum svalgyt :hmm:  nes aš tai kai pusiau mieganti pusryčiauju, tai turbūt galima būtų ir kokį buterbrodą su šlapianka prakišti :D  o šiaip autopilotu avižinę košę praverdu, bananą sutrinu ir vualia, užsikišus keliom valandom

Atsakyti

man su pusryčiais tai dabar iš vis bėda, baigiasi batonu su kažkuo..kai ne namie nesinori labai baladotis, kažko ten ieškot, iš vakaro dažniausiai pamirštu kad pusryčius reiks valgyt, atsikėlus randu batono, šlapiankos ar kokio sūrio :D nu nepatinka man taip, reik kažkaip smegenis iš vakaro įjungt

Atsakyti

Laaabas, begėdės ;)

Man iki žiaurumo gražus Šarangės mezginys. Labai taiklus rašto ir spalvos beigi siūlo faktūros derėjimas.

Lietuti, sakai, plaukiojai? Mažoji dama  :wub: 

Ką apie mezgimą? Netgi mezgiau. Tą farovylną. Patiko. Spalvų ne dažymu padaryti perėjimai, o sukaršimu. Liko kokios 5 paskutinių km eilutės, ir skalbsiu/tampysiu. 

Nesusiruošiau fotosesijai.

Užtat kawos pagėriau iki pupelių pasibaigimo, jeiguką.

Dar dėliojaus ką turiu ar neturiu apsirengt, nukoviau lašišinį sejuoną, prie jo apsikarolinau prieš 7 metus kurtais karoliais (dvigubintos  Vincio pardufkės atidaryme), vėl įsigeidžiau Kaunan (gegužės pab.  buvau, bet be siūlinių).

Liepos 30ąją savaitę galiu. Ar kas nori? Šampano atsivešiu.

Atsakyti

Sveikos,

ir man toks pailgintas savaitgalis, o dar toks skolų atidavinėjimo, t.y. skyrėm laiką žmonėms, kuriems vis jo pritrūkdavo, bet kaip ne keista, viskas taip sklandžiai dėliojosi, tiek daug nuveikėm, o kartu ir patys sau laiko užtekom - prisiturškėm vandenyje, išbandėm savo burlentę, be burės :D, o ir terasoje ramiai pasomojitinom...užtat laukia audringa savaitė, neįsivaizduoju kaip reiks spėti...

bet grįštant prie temos, noriu pagirti Liniuką, prie tavo transformacijos, vis dar nepriprantam, tad mezginiai vis kažkaip į antrą planą nueina, nors šįkart būtent mezginys pabrėžia tavo pokyčius, bendras vaizdas labai, labai :wub: o jau dėl patogumo, tai pati spręsi. aš pati turiu keletą rūbų, kurie momentiniam pozavimui labai liuks, bet dėvėjimui - netinkami, reikalauja per daug sau dėmesio, čia patemk, čia pasitemk ir t.t.

Šarange, gražiai vintažiniesi, gražiai savaitgaliauji :wub:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 10 liepos 2017 - 10:46

Ai, Rertar, ta gėdytoja tai prajuokino :D, pirma mintis - nu gi pilnatis....

Atsakyti

Sveikos, as siandien stresuoju. Kaip nekeista stresuoju jau beveik po fakto, alia bet taciau... viskas is ranku krenta

Atsakyti

O kiek "plepučių" atsirado, kai Katukas sugėdino  :D 

Atsakyti