Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

attachicon.gifdenim-teddy-bear-6.jpg va taip prisisiuva kojos ir rankos, kad sukinėtųsi, galėtų sėdėt ir pan. Bet čia prie šonų siuvi. Gali ir katinui taip siūt, bus kojos šonuose ;) 

Abelo, aš pirmą žaislą kai nėriau ir sujunginėjau :D ir gavos tokia linija sujungimo vis.. Klausinėjau kodėl pas mane ji yra, o pas kitus nėra. Tai poto kažkur radau, kad ratu reik nert :D

Katinui tai būčiau kojas įnėrus į kūną, bet kad jau kūną turi, turėsi prisiūti, bet kiek įmatau tai kojos plokščiai ir prisiūtos, ne apvaliai. Kitaip nesėdėtų. Galvą su kūnu gali sunerti, nereiks siūt ;) 

Rankas tai tikrai gali prinerti į kūną. Nereikės siūt, o ir tikrai neištrauks jų niekas, nes prisiūtus tai dar rizika yra, kad ištrauks :D

Labai ačiū už patarimus  :4u: buvau "neryšio zonoj", tai tik dabar paskaičiau,o jau prisiuvau kaip mokėjau  :unsure: panaudosiu kitam dubliui :) tiesa,galva vis dar atskirai nuo kūno,nes neapsisprendžiu, kaip su veiduku daryt.... bet ką nors išgalvosiu :) 

Atsakyti

O jau primezgusios ir prifotkijusios  :wub: 

Feme fatale ohohooooo! Drąsiai čia taip  :wub: 

Ristinos trispalvė - jėga! Ir geriausia, kad viena lieka  :super: 

Restar tinginystės trupinių ir aš apturėjau: pas uošvius sode stebėjau kaip vaikai žaidžia užsiėmę vieni su akmenukais (košes ir makaronus verda :D ), po to dūksta su seneliu, ropinėja su močiute po daržą ir knibinėjau "žvėrį" sau ramiai ant supynių  :wub: o dar kartu ir darbingas savaitgalis pas mama,nes visokius krūmus karpiau ir net su pjukliuku švaisčiaus  :angel_not: (vyras dirba išsijuosęs valdiškam darbe  :oh:​ )

Atsakyti

Aha, Liniuka, taip lengva...? :D

 

Vilmak, nea, Pasvalio raj. Raubonių parkas. Mini zoo patiko tuo, kad pas kai kuriuos gyvūnus galima eit į narvis, glostyt, maitint, fotografuotis, tai vaikam atrakcija, nors maniškiai tai tokie bailiai, bet vistiek patiko, net man :D

O dinozaurų parkas tai šiaip daro įspūdį savo dinozaurais, jie dar juda, mirksi ir riaumoja :D O kai paklausiau vaikų kas labiausiai patiko, tai sakė atrakcionai, nes įeina į tą kaina ir gali duotis kiek nori ant tų batutų pripučiamų :D

 

Gaila, nebegalima įkelt foto iš picasos, o tiesiogiai čia užknisa, tai per didelės, tai po vieną,,,, parodyčiau foto. Nors felefoninės gal pavyks... Dinozaurai per dideli, netelpa į SM  :oh:  :lol:

 

Priedas  DSC_0120 - Copy.JPG   748,22KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  DSC_0044.JPG   559,12KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_0591.JPG   121,25KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_0600.JPG   158,85KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_0592.JPG   235,28KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_0616.JPG   117,06KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_0625.JPG   278,59KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

Pentiniai :wub:  nuostabios gėlės...Bandžiau sėti, man visiškai niekas nesudygo...

Už info apie lankytinas vietas - ačiū  :4u:​ 

Atsakyti

Pagaliau ir man parodė - labai graži Liniukos suknelė :wub:

Iš komentarų jau įsivaizdavau kažkokią nežmoniškai aptemptą ir trumputę, o čia viskas labai dailu ir tinka. :D

 

 Šarangė gražios nuotraukos ir atrodo, kad smagiai pasibuvot.

 

Man atrodo pernai tokią gėlę tėvams padovanojau vestuvių metinių proga, tai ir šiemet mačiau žydi. Bet nežinau  pavadinimo ir pirkau jau pražydusią. Gal ir  ne ta.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 liepos 2017 - 22:25

http://www.instyle.c...-pieces#2964195

Liniuka :)

Džiugini pražydusi!

Atsakyti

Labos

 

Liniuka, suknytė super  :wub: Tikra femme fatale  :wub:

 

Sektiškai ir mes važiavom dinozaurų apžiūrėt, bet maniškė bijojo eit žiūrėt, kaip jie juda ir riaumoja. Gal kitą kartą. Pasivaikščiojom, paplaukiojom truputį ir "parplaukėm" per liūtį namo.

 

Girdėjom, kaip už nugaros apkalbinėja, kad mūsų suknelės gražios  :B

 
IMG_1909_medium2.JPG
 
IMG_1915_medium2.JPG
 
IMG_1932_medium2.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 10 liepos 2017 - 04:10

Labas rytas.

man atostogos.

Atsakyti

laba is ryto

šarange gražus raštas tavo mezginio,nors kol nepritraukiau galvojau vašeliu gal...

koks čia siūlas?

savaitgalio nuotraukos irgi grazios

 

aš tingiai pamezgėjau, šiek tiek pasitvarkinėjom, pasideginau, mėsytės pasikepėm

pabaigiau nugarą ir pradėjau prieki, nugara atrodo plati ir trumpa, tokia ir yra, klausimas kaip susidėlios išskalbus ir diržą užjuosus, nes užmanymas tai toks ir yra, va tik ar ilgio užteks...bet turėtų temptis linas ir dar ripsas

 

atostogų pavydžiu...man dar 3 savaitės iki jų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 liepos 2017 - 07:35

Labas rytas,

na, kas daugiau :D  iki atostogų.

man dar visas mėnuo +5 dienos

Savaitgalis kažkoks toks pailgintas buvo, nors abi dienas galima sakyt po parduotuves prasitryniau. nerezultatyviai beveik. ir aišku, pamegzt beveik neteko. nros palaidinės liko ne tiek ir daug. priklausomai kokio ilgio rankovių noriu :D

Liniukos raudonoji :wub:  nu super puper tiesiog. bendras fotkintas vaizdas verčia iš kojų.

bet kad nebūt per saldu, noru šiek tiek pakomentuot ne iš gerosios pusės. visų pirma, gražiai pozuoji. klausimas, ar nebus taip, kad išrinkai geriausiai atrodančias fotkes, iš kurių nesimato, tinka idealiai ar nelabai. ir praktika rodo, kad net ir ištampius iki negalėjimo liną, jis turi įprotį pasiformuoti pagal užimtą pozą, t.y. jeigu didesnę dienos dalį sėdi, tai priekis pakils, o nugara patys žemyn.... ypač jeigu nėra pailkta vietos laisvei.

dar kas man asmeniškai nepatinka ir netinka. BET TIK MAN. tai kvadratinė gėlė nugaroj. kuri man rodos kažkur pameta moteriškas formas, ypač jeigu talija nėr išreikšta.

bet kokiu atveju, visų prikaustyti žvilgsniai garantuoti.

Šarangės vaizdai :wub:  visi. ir mezgiminiai, ir kelioniniai. net nėra ką daugiau komentuoti

Vasaros_lietau, dukros suknė tikrai graži, o tavo kokia buvo :bigsmile: ir tas ežeras paskutinėj nuotraukoj - sakinio"parplaukėm namo" - iliustracija? :D 

Vyras nupirko knygą. Vegetarė. nu ką žinau.... arba aš toli nuo korėjiečių pasaulėžiūros, arba nesuprantu, už ką tokais premijas dalina. keistos fantazijos.

Atsakyti

tai nėr su kuo plepėt....

anksčiau bent matydavai, kas ar kiek "kabančių" temoj yra.....

Atsakyti

tai nėr su kuo plepėt....

anksčiau bent matydavai, kas ar kiek "kabančių" temoj yra.....

Tai kad neturiu ką pasakyt :D nei apie suknias, nei apie atostogas  :huh2: 

Atsakyti