Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas,

kokia čia savaitės diena tai nesuprantu. jausmas tai kaip pirmadienio... svarbu ryt į darbą nesusiruošt :D

tai va. atbuvau baliuką. nu tą, nepažįstamojo gimtadienį. buvo faina. seniai reikėjo taip  atitrūkti. o visa esmė - gyvi muzikantai. ir dar gyva legenda - Valdemaras Frankonis !!! pro klevą pro rugius, kur mėlynas dangus, ankstyvą ryyyyytą :sokiai:  žodžiu prisišokau, prisidainavau. ir kablai tie 11 cm netrukdė :D su tuo nergijos pliūpsniu kitą dieną visus savo daržus darželius nusiravėjau

o Šarangės bliuską atimt norėčiau...... maniškė mane nuvylė, blyn, kažin kada aš nusimegsiu kokį nešiojamą daiktą. reikėjo išardyt, kai galvojau. biagiau kūną, tai nesuprantu, ar ilgio užtenka ar ne, nes visa apačia užsiraitė susiraitė, vaizdo išvis nėr. kaip ir noro baigti rankoves. nu ir dydis toks neaiškus. tai va nežinau nežinau.... iš to nusivylimo išvis nežinau, ar tie dryžiai man patinka.

Ristinos trispalvė :clap_1:  netgi viena sau, tai didžiulis pliusas

kas dar įdomaus :hmm:

Atsakyti

Labas rytas.... beveik pietūs jau man...

Vakar tikrai gana smagi lišna išeiginė gavosi, gaila, kad šiandien neišeiginė ir dar tokia reikalinė diena... Oras neblogas kaip tyčia,neišeina papikdžiūgaut net :D

Ačiū už mano bliuskės laikus, patinka ji man labai, bet gaila jau atimta, teks kartot sau :D

Atsakyti

kiek čia tų penktadienių šią savaitę :hmm:  trečiadienį vaikus kviečiau iš lauko,kad eitų penktadienio filmą žiūrėt :D šiandien jau nepatikės,neis :D

Atsakyti

Sveikos!

GerAdienis šiandien, arba belekokiadienis :)

Šarange, kaip tau tinka ilgesni ir netiesinti plaukai!!!!!! Vaaau.

O prie tos palaidinės sejuoną baltą su aguonom ir aukštakulnius.... Palaidinę jau kažkas iki atėmimo paláikino??? Gerai, kai dar pasigamint gali ;) kaip Ristina, spalvinėm serijom???

Papasakok, kaip rankoves darei. Nestačiakampinai brutaliai, ką?

Katuk, dirbi? Kaip tas naujasis VPĮ?

Atsakyti

Užspaminčiau maistu, beg nekarpytos foto vis gerai už sm legalius 2mb didesnės.

Kepiau. Grilinau. Niammmm

Atsakyti

Sveikos!

GerAdienis šiandien, arba belekokiadienis :)


Katuk, dirbi? Kaip tas naujasis VPĮ?

š***nai :D  niekas nevyksta, nes niekas nežino kaip turi vykti. gal pas jus netyčia stebuklingai kas nors panašaus į pavyzdines konkursų sąlygas yra? nes toks vaizdas kad visa LT laukia, kol kas nors paleis bent vieną skelbimą :D mes irgi :B 

bandau dirbt. va, persikrausčiau nuo vieno darbo stalo prie kito. jaučiuosi daug nuveikusi :D

Atsakyti

Sveikos,

Man tai nuostabi diena. Net nebūtina kažką ypatingo veikti, tik stebėti - tai gėles, tai po braškes gandrinėjančius vaikus, tai besimaudančius, tai fūlę bežaidžiančius, tai batute namus įsirengusius. Verda sriuba iš visų šviežių daržovių ir grybų. Kaifuoju nuo lėto gyvenimo....

Atsakyti

Restar, fainiai, biškį pavydu. o maudytis nešalta?

sriubytės norėtau....

pas mus tai salotų kalnai. nu nes prisisėjau tipo kopūstų, o pasirodė, kad iš jų valgomi lapai. gūžių nesuka. tai tie lapai sulapoję mišku. nu ir lapnojam tuos lapus....

Atsakyti

Aš šiemet dar nesimaudžiau... o jiems tai nesvarbu nei oras, nei vanduo - visada šilta, kai labai nori. Vakar vakare dar pavyko sulaikyt. Šiandien sakė, kad labai šiltas vanduo. Sekmadienį išvešim į stovyklą prie ežero tuos abu patrakėlius :).

Kopūstų net neketinau augint, bet pasiūlė daigų, tai pirmą šiandien ir suvalgėm. Pernai lapiniai (kale) kopūstai nelabai augo, gaila, kad šiemet neauginu. Labai jų traškučiai patinka.

Atsakyti

Restar, ko nebus nuostabi, kai ne darbe tupi o lysvėse :D

O jums neapkarsta salotos? Aš tai du metus beviltiškai bandžiau užsiaugint aisbergus, pernai jau taip išpikiavau, net sukt galvas pradėjo, apsidžiaugiau, bet taip apkarto rūpužės, kad neimanoma valgyt buvo :oh: 

Atsakyti

Man šiandien irgi puikiadienis :wub:  Pasiėmiau išeiginę, tai ryte pasportavau, tada aplankiau Qqtę ir buvusį darbą, gavau kalną dėmesio :D Paskui nuvažiabom į Trakus, prasiėjom pelkių pažintiniu taku. Dabar grilinam hamburgerius ir eisiu į lauką pamegzt :wub:  Na tiesiog tobula diena :wub:  Ir laukia dar dvi išeiginės :yahoo: 

Prisidedu prie komplimentų Šarangei ir  bliuskelei :wub: 

Katuk, gal tu pirma laiko nepergyvenk. Užbaik, išskalbk ir tada vertink. O jei kartais per didelę nusimezgei, tai gi žinai ką daryt ane? :D 

Atsakyti

graži diena šiandien buvo :wub: 

19800566_1617339584951133_28934062071667

19693819_1617339601617798_32474809913258

19732076_1617339721617786_71818904890014

19894533_1617339831617775_83476655340867

19748728_1617339854951106_69718960319169

Atsakyti