Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva :DD 

gramais tai neskaičiuoju.. nu kokio iki maišiuko mažo manau per akis dviem žaislam, jei kietai nekimši. Nes aš kai kuriuos kietesnius darau, kitus minkštesnius.. 

parodyk, kokį tu čia gyvį neri :) gal patarsiu ką ;) ploksciai gali sunert ir poto inerti i zaisla arba prisiut. Nu ir apvaliai pabaigus gali prisiut kaip meskiukams kojas dvigubu siulu, tada kojos sukinejasi ir rankos. 

Kaip kaip čia?  :hmm: gal kokią nuorodą turi?

Žvėris mano toks turėtų būt :)

http://www.ravelry.c...o-crocheted-cat

Jau galvą ir kūną turiu, tik nekimštus (galva iš antro karto,nes gi tik kūną pradėjus supratau, kad ratą pabaigus jokios jungiamosios akies nereik kaip kokiose servėtėlėse ir tada būna be "artefaktų"  :oh: ). Kaži ar spėsiu ryt iki bazių sulakstyt iki išvykimo pas tėvus ar teks kokią močiutės pagalvę ardyt :D

Atsakyti

Olaiva, oi, norėjau aš čia skelt, bet tiek to,pasijuokiau pati :D tu nereali! :D

Atsakyti

mezgu :D ir megsiu :)

tmp-cam-1616095688_medium2.jpg

pusė nugaros jau yra  :lietuva:

Va čia tai aš suprantu, K.A.B.L.Y.S.

Olaiva, oi, norėjau aš čia skelt, bet tiek to,pasijuokiau pati :D tu nereali! :D

Nereali ir su fotografu, kurio iš kojų neišverčia praktiškai niekas.

Atsakyti

Olaiva , GERAS, priminei laikus, kai aš taip knygas skaitydavau😀

Abelo, komplimentus tau ir tavo silkutei!

Atsakyti

Labas rytas, 

Su švente  :lietuva: 

Olaiva!!  :lol:  :lol:  :lol:  :clap_1: 

Restar, vakar tiek darbų buvo supuolę, pamiršau aš visai tą savo žilą lašinį :oh:  tik kai Nitė savo pavyzdukus išsitraukė, tada atsiminiau, kad ir aš kažką mezgu :D tarp kitko tas Nitės mėlynasis smigo vaizdu į širdį :wub: 

Būt geresnė buvus atmintis, būčiau pasitarus dėl to naujo, kur Liniuka jau pradėjus, mėginukų vaizdo. Gaila, kad pamiršau  :rolleyes: Būtumėt patarę gal ką. Tai lauksiu vėl svečiuos :D

Atsakyti

Limit, tu gal ryt darbe būsi?

Atsakyti

Labos :4u: 

Olaiv, nu tu kieta :D Parodyk daugiau to kuri ten apsivilkus esi,naujas? Man nematytas :bigsmile: .

Atsakyti

Ps baigiau juodą. Mezgu vylną (grįžau sekton, drakys pabudo iš žiemos miego, pareikalavo žieminių siūlų).

Atsakyti

gadget, būsiu dabar pirmadienį. 

Atsakyti

Olaiva :super: Gal tik iš trečio karto įžiūrėjau, ko čia visos taip žavisi. - buktai mezgančios moters nematę. Akys dar gerai neatsimerkę.

Atsakyti

Priedas  x-men-cyclops.png   257,14KB   0 Parsiųsta kartųNiuuu, kam toku vaizdai įprasti, nesistebi

Atsakyti

Valstybės dienos proga nusispalvinau mezginius :D :lietuva:

Priedas  015.JPG   146,91KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti