Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo, ten audinių skyrius yra prie įėjimo. Sveriamas tas kamšalas ;) Iš pagalvių irgi tinka :)

Mano tai visus žaislus patikrina ar  kokybiški :D kaip sakant kontrolę praeina :D jei atlaiko ,tai tada ramia sąžine siunčiu :D 

Atsakyti

Kontrolė gerai  :victory2: žiūrėsim,kas čia man gausis. Dabar bandau AminekoCat iš likučių. Pradžioj atrodė toks storokas siūlas,bet kad ir taip tas katukas kažkoks mažas gaunas,tai iš plonesnių visai miniatiūrinis turbūt....

Atsakyti

Tai pirma orų prognozę pažiūrėk  :mirksiukas: jei lietus ne nuplaus, tai gali vėjas fotografą nupūst  :D

čia jau ne mano bėdos, o fotografo,atsilaikyt ant kojų :D

Atsakyti

O netinka koks sinteponas, kur striukėm siūt būna skirtas :hm: arba kokioj Maximoj mažą pagalvėlę nusipirkčiau, ir kamšalą kita paskirtim panaudočiau :hihihi:

Tai tas kamšalas tikriausiai ir yra sinteponas,bent jau kiek pagooglijau dabar :) nors KaSiūlai turi kažkokio prabangybinio ale ekologiško už belekokią kainą....

Atsakyti

Waidaw,o kiek tau maždaug reikia g vienam žaisliukui prikimst? Ir dar klausimas, kiek siprantu,jei galūnes pirma užsiūsiu taip plokščiai ir tik po to prie kūno tvirtinsiu,tai bus lankstesnės, o jei užrauksiu apvaliai arba prinersiu,tai labiau styros? Jetus, gal reiks eit kokį youtubą panarsyt....

Atsakyti

https://youtu.be/Bksf62djH8k

Atsakyti

:lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Tai tu gal irgi jai nieko neparodei  :hmm:

Nes aš tai savo "pamestinukus" pavyzdėlius atsivežiau parodyt  :D labai man reik patvirtinimo, kad jie gražūs  :lol:

Neparodžiau., nes nieko ir neturėjau.. :) Tik batus parodžiau :). Galėjai ir man mėginukųs parodyt. Na, bet sorry, labai nenorėjau trukdyt Limit, susikaupusios darbuose ir pietus sutrumpint.

na, bet aš šiandien nenormali. Vietoj mezginio visai neseniai dušo kabiną išsišveičiau, nežinau kiek laiko mano rankos nemačiusią. Ir tuo džiaugiuos :).

Atsakyti

mezgu :D ir megsiu :)

tmp-cam-1616095688_medium2.jpg

Atsakyti

Olaiva :DD 

Waidaw,o kiek tau maždaug reikia g vienam žaisliukui prikimst? Ir dar klausimas, kiek siprantu,jei galūnes pirma užsiūsiu taip plokščiai ir tik po to prie kūno tvirtinsiu,tai bus lankstesnės, o jei užrauksiu apvaliai arba prinersiu,tai labiau styros? Jetus, gal reiks eit kokį youtubą panarsyt....

gramais tai neskaičiuoju.. nu kokio iki maišiuko mažo manau per akis dviem žaislam, jei kietai nekimši. Nes aš kai kuriuos kietesnius darau, kitus minkštesnius.. 

parodyk, kokį tu čia gyvį neri :) gal patarsiu ką ;) ploksciai gali sunert ir poto inerti i zaisla arba prisiut. Nu ir apvaliai pabaigus gali prisiut kaip meskiukams kojas dvigubu siulu, tada kojos sukinejasi ir rankos. 

Atsakyti

pusė nugaros jau yra  :lietuva: 

Atsakyti

Restar  :4u:  :4u:  :4u:

 

Olaiva mezgimo šachtos požemiuos  :D

[url="https://youtu.be/Bksf62djH8k"]https://youtu.be/Bksf62djH8k[/url]
Kvyyyy  :lol: Gerai, kad priminei, reik už jogą susimokėt. Ryt po darbo keliausiu. Pagal tradiciją turėtų vėl kas nors nutikt - kaip tik man joga, taip tvaninė liūtis, policija kelią uždaro, dujos gatvėj išsipila ar dar kas nors. Dar nebuvau turbūt be nuotykių nuvažiavus :) Kad pasigyriau, gal ryt bus ta rami diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 05 liepos 2017 - 23:08