Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos

tai su gimtadieniais aš prie sektos tada :) Liūdnoka, kad neišeina kavytės su pyragėliu į miestą išlėkt su drauge ir kavytės pas tėtį su labai giliais pokalbiais. Gimtadieninė tradicija buvo. Dabar Makalai man ūpą ir nervus taiso :) Tik kad ausies uždegimą pagavo  :oh: Vėl "dirbu" iš namų. 

Vestuvėms ir aš raudonų batelių norėjau prie mano raudonų rožių puokštės, bet neradau patogių ir nežudikų, buvo balti. Kiek tada žiūrėjau, tai jei raudoni, tai kulnas min 15 cm.

Šuniukai fainai. Haskius irgi užmyluočiau. Bet man šuns gaila, kai aš tokia darboholikė. Ir net nežinau, ar pensijoj labai jau aš namie sėdėsiu.

Atsakyti

Apie darbus ir darbo laikus - gi girdžiu, girdžiu DK užgriūtą Lace.

Manau, kai save darbe realizuoji, randi įdomumų, tai koks viršvalandis, kai jo reikia, susiviršvalandina vardan to rezultato, ir tiek.

Prekė, kurią parduodu, yra mano darbo laikas. Viršvalandžiai yra nuolaida, kurią darau patikimam, ištikimam ir mokiam klientu, kursai pirks ir mano kitas idėjas,ir net už brangiai :)

O sektinį gimtadienį liuosiaiiiiii galime pakvykti, aš net kvykimo kryptį gi žinau :)

Atsakyti

Manau, kai save darbe realizuoji, randi įdomumų, tai koks viršvalandis, kai jo reikia, susiviršvalandina vardan to rezultato, ir tiek.

va va,su ta intencija maniškis vis dar prieššventinę trumpesnę dieną dirba :D

kažin realu iki šeštadienio pietų nusimegzti nugarą ir 2 rankoves :hmm:  na pvz jeigu labai labai reikia :hmm:​ 

Atsakyti

va va,su ta intencija maniškis vis dar prieššventinę trumpesnę dieną dirba :D

kažin realu iki šeštadienio pietų nusimegzti nugarą ir 2 rankoves :hmm:  na pvz jeigu labai labai reikia :hmm:​ 

Maniškis dirba ne tik prieššventinę, bet ir šventines visas :karsta: taip jam ir reikia :P

Čia kaip viršvalandžiai - jei labai reikia, tai galima :D bet priklauso nuo to kam, iš ko ir kuo megsi, o labiausiai priklauso nuo noro :D

Atsakyti

O man Limit savo ilgamezgį parodė :wub: kooookie guzikaiiii ir kieeek dauuugggg :D labai fainas kailinys bus :wub:

Aš vakar išardžiau savaitės darbą :angel_not: galima buvo gal ir palikt, bet žiema dar toli, tai numegsiu ne "kaip išėjo", o kaip reikia :rolleyes:

Atsakyti

Maniškis dirba ne tik prieššventinę, bet ir šventines visas :karsta: taip jam ir reikia :P

Čia kaip viršvalandžiai - jei labai reikia, tai galima :D bet priklauso nuo to kam, iš ko ir kuo megsi, o labiausiai priklauso nuo noro :D

sau,iš merino ir virbalais,o noro labai daug yra,nes norisi į kelionę jau skalbtą įsidėti,kad važiuojant tik vidines razinkas prisiūti ir pasiPotograPuoti kokiam gražiam fone 

Atsakyti

Na, va, o man Limit neparodė - nenusipelniau :). Nu ir uodegos norėjo parduotuvę nusiaubti, teko sprukti. Sekmadienis suplanuotas intensyviai. Nespėjau mirktelėt, o jau ir mėnuo praėjo nuo mūsų nelaimės...

Kažkaip jaučiuosi prie žemės prispausta, nesurenku žodžių, nors lyg dar ką norėjau parašyt, Gal dar prisiminsiu.

Atsakyti

sveikos,

ištraukė Abelo iš po lapų :D kaip nervina kai lean su inventorizacija į nugarą kvėpuoja... ohhh greičiau baigtųsi  :unsure: 

Lietuti, su praėjusiu tave  :4u:  :4u: 

bet tai kaip man sklerozė paūmėjus po  :nestuke  saugiau kažkur padėjau dičkio telefoną... antras mėnuo kiekvieną kampą kraustau ir nerandu :D tikiuosi neiškeliavo į lapes  :D​ 

Lietuti, su gimtadieniu  :4u: ramybės tavo uoste  :4u:

Waidaw, tu pas mus žaisliukų nėrimo specė lyg :) iš kokių siūlų dažniausiai neri? Sudėtis? Storis? Ir kur gauni kamšalo viduriams?  :hmm: pradėjau užsakytą gimtadienio dovaną. Hm... nežinau nežinau, kaip čia baigsis... Labiausiai gąsdina dalių susiuvimas...

 iš medvilnės daugiausiai, nors dabar jau ir plaukuotų visokių priviso :D kitos iš akrilo neria, bet man medvilnė mielesnė :)

100 proc medvilnės ieškau. Begonia tokia normaliausias variantas ir ne stora ir blizga gražiai. O kamšalo urme perku, 5 sandėly jei gerai prisimenu  :hmm:  Ką užsisakė chebrytė? O susiūt ne visur būtina, aš daugkur įneriu ;) arba suneriu :) 

Atsakyti

sau,iš merino ir virbalais,o noro labai daug yra,nes norisi į kelionę jau skalbtą įsidėti,kad važiuojant tik vidines razinkas prisiūti ir pasiPotograPuoti kokiam gražiam fone 

Tai pirma orų prognozę pažiūrėk  :mirksiukas: jei lietus ne nuplaus, tai gali vėjas fotografą nupūst  :D 

Atsakyti

sveikos,

ištraukė Abelo iš po lapų :D kaip nervina kai lean su inventorizacija į nugarą kvėpuoja... ohhh greičiau baigtųsi  :unsure:

Lietuti, su praėjusiu tave  :4u:  :4u:

bet tai kaip man sklerozė paūmėjus po  :nestuke  saugiau kažkur padėjau dičkio telefoną... antras mėnuo kiekvieną kampą kraustau ir nerandu :D tikiuosi neiškeliavo į lapes  :D​ 

 iš medvilnės daugiausiai, nors dabar jau ir plaukuotų visokių priviso :D kitos iš akrilo neria, bet man medvilnė mielesnė :)

100 proc medvilnės ieškau. Begonia tokia normaliausias variantas ir ne stora ir blizga gražiai. O kamšalo urme perku, 5 sandėly jei gerai prisimenu  :hmm:  Ką užsisakė chebrytė? O susiūt ne visur būtina, aš daugkur įneriu ;) arba suneriu :)

O ten prie kokių siūlų ar kaip ieškot to kamšalo?  :hmm: užsisakė iš pradžių "kakų"  :blink:  :lol:  :oh: (sako, mamyte, numegzk ir man si....da) :lol:  :oh: čia matyt išgirdo, kaop mama 4-ta kart apykaklę permezginėjo ir liežuvio nesulaikė,o atrodo taio tyliai burnojaus ant savęs.... :mad2:​ tai dabar sutarėm,kad bus katinukas mergaitei su "žiūžavu kapinėliu" ir lyg šuo. Dėl pastarojo dar vis apsigalvoja berniukas po triskart per dieną  :oh: 

Atsakyti

O ten prie kokių siūlų ar kaip ieškot to kamšalo?  :hmm:

O netinka koks sinteponas, kur striukėm siūt būna skirtas :hm: arba kokioj Maximoj mažą pagalvėlę nusipirkčiau, ir kamšalą kita paskirtim panaudočiau :hihihi:

Atsakyti

Na, va, o man Limit neparodė - nenusipelniau :). .

Tai tu gal irgi jai nieko neparodei  :hmm: 

Nes aš tai savo "pamestinukus" pavyzdėlius atsivežiau parodyt  :D labai man reik patvirtinimo, kad jie gražūs  :lol: 

Atsakyti