Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

straipsnį gali skaityt tik prenumeratoriai :D  bet supratau, kad įkvėpiau, ane

Atsakyti

:B​ 

Atsakyti

Supratau, kad kažkas apie raudonus aukštakulnius ten...

Ir pagalvojau, kad būtent raudonų batų, net ir su vidutinio aukštumo kulniukais, nesu turėjus. :blush-anim-cl:

Atsakyti

Supratau, kad kažkas apie raudonus aukštakulnius ten...

Ir pagalvojau, kad būtent raudonų batų, net ir su vidutinio aukštumo kulniukais, nesu turėjus. :blush-anim-cl:

aš per vestuves buvau raudonais bateliais :)

oras taisosi,o kada tie 7 broliai mižniai?

Atsakyti

Labas

Lietuti su tavo diena!!!

O kur tu mane matei  :hmm:

Oro uoste gi :D susitikom to paties tikslo :) vorų susirinkt :D

Lietuti, oi kruopa :D pasiutusi kaip velnias uz bernus pasiutesne :D

Atsakyti

ooo, šitas reik įsirašyt į norų sąrašą

as nuo pernai rudens sita paveiksliuka desktope isikelus buvau kad tik nepamirsciau . labai isgirtos jos buvo . bet tikrai vertos pagyru, mano skonio .

Atsakyti

aš turiu batelius raudonus ant kulniukų...35 dydžio :) nei karto apsiavus nebuvau, bet stovi darbe :D

Atsakyti

Mūsų irgi nežinojo, kaip tik visą sav. kartojo valdžia, kad nepamirštume, jog nesutrumpinta :D

bet uabams ir valdzia darbo laika pakorguot gali :) mano buvusiam darbe tai prie sventes, priklausomai, nuo darbu kiekio tuo metu, budavo kad ir nuo pietu sefas liepia baigt darbus, budavo 2-3valandom anksciau paleisdavo ir ne tik musu ofisa, bet prasydavo informuot ir padalinius...


Atsakyti

Ligvita, UAB'ams irgi kodeksas galioja - gerinti darbuotojų salygas galima kiek nori, pvz trumpinti prieššventinę dieną ne valanda, o 2-3, bet vat ilginti tai negali, tada ta valanda jau turėtų būti apskaitoma ir apmokama kaip viršvalandžiai :rolleyes:

Nors va - aš ne UAB dirbu, darbo diena jau prieš valandą baigėsi, bet dar sėdžiu, baiginėjus galus visokius. Ale tai pati durna, rūpi man tiesiog, niekas man to neliepė daryti... :oh:

Atsakyti


Aš tai šiemet per savo gimtadienį viena liksiu :unsure: Vyras šeštadienį į užjūrius išskrenda, vaikai su seneliais prie ežero išvažiuoja... :unsure:

Bet tai gi lieka laisvas plotas :D gali pasikviest bendraminčių ir švęst šventę :D

Atsakyti

:) vorų susirinkt :D

Naujadarss prigijo!!!!

Atsakyti

Eikit pirktis bilietų į Midsommmmer festivalį. Šiandien nuolaidos.

Atsakyti