Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu va, o aš neradau :hmm: Bet viso neskaičiau, tik per findą paieškojau.

Katuk, agurkai auga puikiai :super: Salotos kelias dienas pagulėjo, o dabar jau atsikėlusios irgi auga. Super :clap: 

Atsakyti

Nu va, o aš neradau :hmm: Bet viso neskaičiau, tik per findą paieškojau.

Katuk, agurkai auga puikiai :super: Salotos kelias dienas pagulėjo, o dabar jau atsikėlusios irgi auga. Super :clap:

tu salotas sodinai????? tas kur praroviau? nu geras :D  man jos tokios gležnutės atrodo.

maniškaii irgi bujoja. šiltnamy. o lauke tai galiam sakyt ramybės būsena. ai, bet šiltnamis tai plaukia..... jei neišpus viskas ten, tai bus gerai....

Atsakyti

O tu tas salotas man valgymui rovei? :D  

O šiaip tai padariau išvadą, kad tik braškės šitoj žemėj gerai auga...

Atsakyti

katuk, as visada pavasari salotas ispikiuoju. gleznutes israunu, isretinu ir pasodinu. paskui  paaugus lapus  skabau nuo ju valgymui... bet dar jura salotu yra uzteks ir sodo kaimynes vistoms ... kazkaip neapsiskaiciavau, kad teks valgyt vienai. vyras Vilniuj, sunus  nezoledis :unsure:

Atsakyti

Sveikos,

Yr ir punktas ir sutrumpinimas. 112str.5p.  :angel_not: 

Atsakyti

ahu ir aš radau apie sutrumpinima

jeigu ne jus būtume ilgiau dirbe :D bo musu teisininkes nezinojo

Atsakyti

Mūsų irgi nežinojo, kaip tik visą sav. kartojo valdžia, kad nepamirštume, jog nesutrumpinta :D 

Atsakyti

katuk, as visada pavasari salotas ispikiuoju. gleznutes israunu, isretinu ir pasodinu. paskui  paaugus lapus  skabau nuo ju valgymui... bet dar jura salotu yra uzteks ir sodo kaimynes vistoms ... kazkaip neapsiskaiciavau, kad teks valgyt vienai. vyras Vilniuj, sunus  nezoledis :unsure:

aš tai praretinu išraudama, bet jau didokokas, šakneles nuskinu ir lapus suvalgau. prisisėjau gyvą velnią jų, nesuvalgom tiek

Atsakyti

as ir bijodama, kad nesudigs, susejau visa pakeli , tai kai pridygo :rolleyes:  . ispikiavau dali atskirai, o jau is to daigyno pirmiausia kaip tu rovem, valgem. bet jei turi mazai, tai gali pjaut , saknis palikt, ir sako atzelia.  as pernai sakiau kad kaimyne NUSIPJAUTU maniskes  savo vistoms, bet ana viska isrove, tai nepatikrinau.  siemet  garbanotas aisberg tipo , tai pjaunu, nes anu tai mazai pasodinta o bezboznai skanios ., traskios. nu kaip aisbergai, tik guzeliu tokiu nesuka. lapukai labai garbanoti.Priedas  frillice_prod.jpg   49,2KB   7 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 05 liepos 2017 - 13:17

as ir bijodama, kad nesudigs, susejau visa pakeli , tai kai pridygo :rolleyes:  . ispikiavau dali atskirai, o jau is to daigyno pirmiausia kaip tu rovem, valgem. bet jei turi mazai, tai gali pjaut , saknis palikt, ir sako atzelia.  as pernai sakiau kad kaimyne NUSIPJAUTU maniskes  savo vistoms, bet ana viska isrove, tai nepatikrinau.  siemet  garbanotas aisberg tipo , tai pjaunu, nes anu tai mazai pasodinta o bezboznai skanios ., traskios. nu kaip aisbergai, tik guzeliu tokiu nesuka. lapukai labai garbanoti.attachicon.giffrillice_prod.jpg

ooo, šitas reik įsirašyt į norų sąrašą

Atsakyti

http://www.vz.lt/pre...laptos-svajones

Atsakyti

mano mama irgi tokiu garbanotų priaugina, laabai fainos

Atsakyti