Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ačiū visoms už tiek gražių palinkėjimų  :4u: Tikiu, kad išsipildys :wub: Sušildėt  :wub: Visas apkabinu. Į LT kažkada tikrai važiuosiu, labai pasiilgau. Bet kaip tokią vasarą, tai jūs galėtumėt ant mano pievutės (t.y. prie baseino) atvažiuot :D

Freke, kaip tavo Kruopa? Jau irgi didelė princesė turėtų būt :)

Maniškė nuo "princų" per saugų atstumą laikosi, apie bučinius kalba neina :) Aš tik džiaugiaus, kad neišsigando ir nenubėgo, būčiau pasportavus žmonių jūroj pagaut :)

Restar, man reikia gerai nusiteikusių žmonių jūros. Namie sėdėt man kalėjimas. O gyvenu tai kaime  :D Tiksliau, priemiesty. Bet suprantu, ką norėjai pasakyt. Labai džiaugiuos už jus, kad svajonė išsipildė  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas!

Ot baigiau juodosios kūną! Susiūtas, laukia sprendimo, būt rankovėms ar nebūt (siūlų liko, žiūrėsiu, ar reikia).

Ps kacumota, man gresia linkbišonšunystė. Kažkaip.... tokio meilumo žvėriiissss.... Tik mažas (kūdikis dar). Ir meilė haskiams niekur nedingo, niaaa. Bet ir tas mažas įsitalpino. Tai, tipo, bus kaippppp trečias??? Aj, pampersų gi nekeisiu. Kita vertus, gal tai nėra gėris?????

Labas

Lietuti su tavo diena!!!

O kur tu mane matei  :hmm:

Visada gali dar kartą pasirodyt. Raudonkulniai gi to verti, ania?

Jau katuko ilgų kojų ir 1o/2 cm raudono plius man vien insivaizdavimo pakako užpavydėt...

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Lietuti, su tavo diena, kad ir pavėluotai, bet tikrai iš širdies :4u: Būk laiminga!

Aš tai šiemet per savo gimtadienį viena liksiu :unsure: Vyras šeštadienį į užjūrius išskrenda, vaikai su seneliais prie ežero išvažiuoja... :unsure: Tai net nežinau, kaip čia aš su tuo jaučiuosi. :hmm: stengiuosi nesusireikšminti, o ir ne 16 metų man, bet vis tiek kažkur galugerklyje toks savęs gailestis kirba. :) Gal tieisog nuovargis lenda, dar ir pilnatis ateina...

Vakar atidirbau daugiau nei 12 valandų :oh: Ruošėmės ruošėmės, o vis tiek tas darbo kodeksas ištiko mus netikėtai... Gerai, kad rytoj nedarbo diena...

Atsakyti

Lace oj suprantu del gimtadienio

MB per mano gimtadieni vis komandiruotes ispuola, ir ne nuo jo priklauso, nes tarptautinis renginys ir jam vis dalyvaut tenka, tai karts nuo karto vis viena likdavau....nu dabar su vaikiu dviese bunam ir dar vis "pasiseka" kad vaikis ta proga apsirgt megsta...tai is vis niekur nosies neiskisu...

Atsakyti

Labas rytas

Lace :D :4u:  mus tai ištiko netikėtai Viešųjų pirkimų įstatymas :frusty:

o šiaip, gal gali paaiškinti, ar valstybės tarnautojus liečia Darbo kodekso pakeitimai ir kiek? labiausia domina tai atostogų klausimas :D

nagus lakavau vakar po 12 jau....nežinau, nu kažkaip ne itin man patinka visokie baliai festivaliai, nebent neplanuoti :rolleyes:

gimtadienio nuotaikos.... nu jo, artėja ir maniškis.... kol kas dar neturiu egzistencinių minčių tuo klausimu :D

Atsakyti

Gadget, as irgi nusprendziau kad reik trecio :P .kaip tik su kastonais sutapo.

Vien dziaugsmas .ir zinoma dar truputi balutes.nesigailejau ne sekundes.

Atsakyti

Katuk, nežinau dėl valstybės tarnautojų, man atrodo, kad jūsų drbą kiti įstatymai reguliuoja. Pas save neturiu tarnautojų, visi sutartiniai.

Atsakyti

Katuk, nežinau dėl valstybės tarnautojų, man atrodo, kad jūsų drbą kiti įstatymai reguliuoja. Pas save neturiu tarnautojų, visi sutartiniai.

tai vat ir aš taip galvoju, tik kad nieks normaliai nepaaiškina. na, bet iki mano atsotogų tai paaiškės. vienaip ar kitaip.

Gadget, sakote, šuniukas :bigsmile: bišoniukas? fainas.... aš tai kažkaip bijau, kad gali netyčia įvykti kaip ir su gėlėm pas mane su gyvūnais :D

Atsakyti

Labas rytas,

Gerai, kad nepamiršau šiandien į darbą ateiti, nes vakar man toks penktadienis buvo. Gal kad vedėja kitą savaitę atostogaus, tai man darbus vakar kai kuriuos perdavinėjo, tai paskutinės darbo dienos jausmas buvo.


Vakar atidirbau daugiau nei 12 valandų :oh: Ruošėmės ruošėmės, o vis tiek tas darbo kodeksas ištiko mus netikėtai... Gerai, kad rytoj nedarbo diena...

Čia kaip kelininkus žiema ištinka netikėtai. :hihihi:

Atsakyti

Lace, pasakyk, ar liko valanda sutrumpinta prieššventinė diena? Kodekse punkto neliko, bet mes šiandien vis tiek trumpiau dirbam :hmm: 

O kodėl nevažiuoji su visais prie ežero? Atšvęstum gamtoje gimtadienį. Nors aišku orai neįkveliantys žygiams... Aš tai vis tiek tikiuosi, kad vasara ateis. Galėtų kitą savaitę pavyzdžiui. Mes liepą du savaitgalius su palapinėm susiplanavę :B 

Atsakyti

Mes irgi abejojom del to sutrumpinimo, bet lyg radau, kad vistik trumpiau

Atsakyti

Mes irgi abejojom del to sutrumpinimo, bet lyg radau, kad vistik trumpiau

mūsiškiai igi lyg tais rado :hmm:

Liniuka, vis pamirštu paklaust- ar su agurkais kas gavosi?

Atsakyti