Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lietuti, su gimtadieniu! 

A buciavo princa?  :D​ 

Atsakyti

lietuti  su gimtadieniu , jungiuosi  prie palinkejimu , ramybes jusu padangeje :)

Atsakyti

Vasaros_lietau, su gimtadieniu  :4u:  :birthday2: 

Atsakyti

Lietuti, kažkuri idealiai visko palinkėjo, aš tik trumpai drūtai - būk sveika ir laiminga! 

Neįsivaizduoju, ką reikštų būt tokios didelės tautos šventėj. Manęs turbūt ten nebūtų. Man vieta kaimo glūdumoj :), vis labiau suvokiu savo intravertiškumą....

Atsakyti

Lietuti, nupiešiau tau duonos.

Tegul slaptas gyvenimo padažas atsargiai ir taikliai matuojasi, tegul būna skanu tau gyventi, princesės mama!

 

Priedas  20170704_211600.jpg   109,52KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

 

Atsakyti

Sveikinimai Lietučiui  :4u: 

Aš ne prie chebros. Vieninteliai bateliai vidutine paklulne skirti šokiams - 8cm. O šiaip nuo žalios jaunystės lakstau 10 - 12cm kulniukais. Jei žemesni, tai jau plokščiapadžiai. Su 3-5cm jaučiuosi taip, lyg kulnai būtų susmigę į žemę  :D​ 

Atsakyti

Lietuti su gimtadieniu!!!!!

Makaliukas jau kokia panikė 😍

Man saulemeile istrigo akin su randandonais aukstakulniais. Nerealiai super atrode! 

Atsakyti

Lietučiui gimtadieniniai sveikinimai !

kad mezgimo mūza neapleistų ir galvos neskaudėtų ;)

na aš nuo dūšios šiandien pamezgiau.reik skaityt instrukciją ir jau nugarą montuoti savo Akikai 

Atsakyti

Labas

Lietuti su tavo diena!!!

Lietuti su gimtadieniu!!!!!

Makaliukas jau kokia panikė 😍

Man saulemeile istrigo akin su randandonais aukstakulniais. Nerealiai super atrode! 

O kur tu mane matei  :hmm: 

Atsakyti

Lietuti, su gimtadieniu tave :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Lietuti, su gimtadieniu  :4u: ramybės tavo uoste  :4u: 

Waidaw, tu pas mus žaisliukų nėrimo specė lyg :) iš kokių siūlų dažniausiai neri? Sudėtis? Storis? Ir kur gauni kamšalo viduriams?  :hmm: pradėjau užsakytą gimtadienio dovaną. Hm... nežinau nežinau, kaip čia baigsis... Labiausiai gąsdina dalių susiuvimas...

Atsakyti

Lietute - su TAVO diena:) vidinės ramybės, sveikatos tau ir mažylei ir svajonių, kurios pildosi pačia palankiausia versija :)

Atsakyti