Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš aukštakulniu nelabai nešioju, man kojų gaila..pagal tą Liniukos formulę tai galiu maksimum 5 cm kulniukus avėt kitaip jau svorio trūkumas :)

Į orą pakiltum :D

Nu man jau reiktų ne aukštakulnių, o iškart lipt ant taburetės :lol:

Atsakyti

Priedas  20170704_141708.jpg   80,15KB   0 Parsiųsta kartų

 

Va reikėtų aukštakulnių gi.

 

Atsakyti

nu bet žinokit 42 dydžio stiletai atrodo tikrai žiauriai pavojingai :lol:

visom prasmėm - ir juos avinčiai, ir aplinkiniams :lol:

Atsakyti

dot_DSC06291a_medium2.jpg+

570-Denimesh3_medium2.jpegLove___Lemons-3130_medium2.jpg10406_medium2.jpg+

48741265-origpic-51ec54_medium2.png7407_medium2.jpgIMG_0355_medium2.JPG

:B 

modell-15_medium.jpg

Atsakyti

gadget3 nereik tau aukštakulnių :)

Atsakyti

O šiaip aukštakulniai ir dar vieną pliusą turi - visai kita laikysena. Įpareigoja pasitempt.

Lietuti, su gimtadieniu :4u:  Linkiu, kad visada būtum ten, kur ir turi būti :4u:  Ta prasme vidinės ramybės :D 

Atsakyti

geltona bliuske uzmyne ant muozuolio... reik saviske nubruzinta susiut ir uzbaigt. panasumo biski yrrrr.

Atsakyti

Labos

 

Ačiū, Liniuka  :4u: Vaišinu visas vasara  :vacation1:  :alc:

 

Atsikėliau besisukančia galva - sumaišiau paros laiką, vakar važiavom geriausių (pasak spaudos) nepriklausomybės/gimtadienio fejerverkų žiūrėt. Ir dar taip gavos, kad VIP vietų kamputy prisiglaudėm. Nu gražu :) Ir karšta, +28 vidury nakties, vėjo jokio, žmonių tūkstančiai. Bet šiaip smagu. After party prisijuokėm mašinoj kaip kas savo mašinos ieškoj lempučių jūroj - valandą stovėjom, kol iš vietos pajudėjom.

 

Priedas  IMG_1871.JPG   96,39KB   0 Parsiųsta kartų
 
Pamela gražiai čia atrodo, nebūčiau pažinus. Koja atrodo labai nepatogiai, bet baltų bačiukų ir aš norėčiau :)
 
Kulnus mėgstu, dažniausiai apie 10 cm. Paskutiniam darbe LT aukštakulniai mano vizitinė kortelė jau buvo - visi žinojo, kada ir kur aš vaikštau :) 
 
Leopoldą žiūrėdavau, bet ozverino nepamenu :) Geras turbūt reikalas, aprimo mano siutas. Ne taip dar žiauru, kaip Šarangės eilėrašty  :D
 
Mano vadovas linkedin pasižymėjo, kad pakilo pareigose  :hmm: Jau įdomu kas ryt bus. Ot laikai atėjo, per soc. tinklus tokius dalykus sužinai  :hmm:
 
 
Atsakyti

Lietuti, gražaus tau gimtadienio :4u:  Ramios širdies, sveikos galvos ir įkvėpimo naujiems darbams :4u:​ 

Atsakyti

Lietuti, gražaus tau gimtadienio :4u:  Ramios širdies, sveikos galvos ir įkvėpimo naujiems darbams :4u: 

Labai noriu prisidėt prie šito linkėjimo. Ir dar palinkėt kuo greičiau LT aplankyt

Atsakyti

Dar pasirodysiu, kad mano princesę princas aplankęs buvo :D

Priedas  IMG_1883.JPG   147,86KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Jungiuos prie sveikinimu Lietuciui

Atsakyti