Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Apie poeziją ir Vorus :D

Rasa Šimaitytė Sakalauskienė

Į KĄ TU, MEILE, PAVIRTAI...

Į ką tu, meile, pavirtai ?
Į storą, seną diedą,
kuris kasdieną, ištisai
tik mano nervus ėda.

Tai jam sriuba per daug karšta,
tai druskos nepakanka,
per daug atšalus arbata
ar cukraus neužtenka.

Į alų merkia jis ūsus
ir amžinai burblena -
koks jam pasaulis negražus
vien paršai ten gyvena.

Ant sofos guli vakarais -
vis valdžią kritikuoja,
o pats nė karto, po galais,
net kiemo nenušluoja.

Vaikus paliko man vienai
jų pamokas pamiršo,
tik primena labai dažnai,
kad reikia tvirto diržo.

Į ką tu, meile, pavirtai,
kur tas drovus jaunuolis ?
Kuris, kadaise, taip seniai
po mano kojom puolė.

(R.Š.S)

Atsakyti

reiks vaikams pasiūlyti papiešti sraigių  ant akmenų :) bus užsiėmimas

Nusirašau mintį!

Atsakyti

Pamelą Anderson, tai pažinau tik iš nuotraukos parametrų, nors tiesą sakant nelabai ir žinojau, kaip ji ten atrodė anksčiau. Bet su tais bateliais man jos koja nelabai kaip atrodo, kažkaip visi tie čiurnos kauliukai išsišokę. Jei būtų truputį žemesnis kulnas, man atrodo gražiau būtų.

Pati labai aukštų kulnų niekada nenešiojau. Vienas basutes mama buvo nupirkus, kai studentė buvau, su gana aukštu kulnu, nežinau kiek tų cm. Bet gal kokį kartą  tik ir buvau  apsiavus, nes labai sukaustyta jaučiausi, neprisijaukinau. Jei nešioju kulnus, tai tokius vidutinio aukščio. Nors šiemet supratau, kad pasiekiau tokį storumo lygį, kad jokie kulnai nebelaiko, net pilnapadžiai, užlaužia koją.

O šiaip gražu aukštakulniai, kai moka moterys vaikščiot, bet ne tie super aukšti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 liepos 2017 - 12:27

per savo gyvenima turejau gal  pora aukstakulniu: basutes  ant labai aukstos platformos studente budama ( bet gal pora kartu tik apsiaviau, nes  pagalvojau, kad su  175 cm ugiu plius platforma 11 cm,  vyra rast be sansu ... tuo metu visi mano bernai buvo  apie 180 :) , tai  ir baigesi ju likimas konteineryje. o paskui  jau istekejus uz auksto vyro, leidau sau nusipirkt  aukstakulnius ant "spilku" ( uoj, tokius dvejus turejau net) , bet kol nescia is darbo  parkulniavau, praejo noras kada nors  avet tokiais. tai vat, zirafele ant kulnu, ne kazka... dangoraizis nykstuku karalystej :)  bet jei buciau  maziuke, tai  turbut  buciau ismokus ir su 11 cm  kulnais vaiksciot :D :hmm:

bet siaip zirgliojancios kaip ant kujoku, tai labai neestetiskai atrodo. grazu tik graksciai plaukiancios . o tokiu labai nedaug esu maciusi :D

Atsakyti

IMG_4448_medium2.jpg

IMG_4464_medium2.jpg

crop_medium2.jpg

Steeple3_medium2.jpg

:wub: 

SilverBlossom_RadiantCotton_3_medium2.jp

mod_Photo_11-12-2016__15.12.15_-_Copy_me

Marjorie4-pst_medium2.jpgimage_medium2.jpg

sabbatical_b_500_medium2.jpgpantherintero_medium2.jpg

Atsakyti

Man gražu aukštakulniai, bet būtent ant aukšto kulno. Tie visokie 3-4 cm tai nelabai. Aišku su sąlyga, kad mokama su jais vaikščiot. Vis prisimenu pasakymą - +1 cm kulno - 1 kg :D  Šiandien aš -10 kg :D 

Pamelos batai pobaisiai ant jos šitam deriny :B 

Atsakyti

Ką tik įsigijau -12 kg :)

Atsakyti

salyga, moket vaikscioti, butina. nes tie plius 10 cm gali atrodyt kaip plius 30 kg ant kupros

sarange, koks man tas pirmas  alyvisi grazus .

Atsakyti

Aukštakulniai man gražu "ant" kitų :D man reik lėkt, varyt, tai jei batai su kokiu kulnu, kad ir nedideliu - mygom išsitiesiu kaip karvė ant ledo :oh:  :lol:

 

Kampukas... :rolleyes:

Priedas  001.JPG   297,41KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

FinalFrostPullover_2_hires_medium2.jpg

 

0956_Univ_CottonSupreme_medium2.jpgStrawberryTwistTee_2_hires_medium2.jpg

 

12_RuffleEdgeCardigan_tableofcontents_09

 

1002_CottonSupreme_DK_Topsail_crop_hires

 

WillowCardigan_321_Adore_detail_medium2.

 

Axis_medium2.jpgcorps_champagne_medium2.jpgshell1_medium2.jpg20161015_Blattwerk_0053_medium2.jpg

Atsakyti

aš aukštakulniu nelabai nešioju, man kojų gaila..pagal tą Liniukos formulę tai galiu maksimum 5 cm kulniukus avėt kitaip jau svorio trūkumas :)

 

o šiaip radau kažkada ar girdėjau kažkokią formulę ten pagal ūgį ir kojos dydį dar proporcijos nustatomos kad neatrodytų juokingai ar išdarkytos proporcijos tai pagal tą visą man irgi 5-6 cm kulniukai rekomenduojami, su tokiais ir jaučiuosi daug maž gerai

aukštesni tik retai, kokiai progai, truputuką pastovėt...

ai nu turiu tokias neužmušamas basutes ant platformos, tai net nežinau kiek ten cm, aukštos, bet patogios jos, nė neskaitau prie aukštakulnių

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 04 liepos 2017 - 13:59

nu šiais laikais platformos tokios apgavikės. kulnas gali ir 10 būt, bet jeigu dar padas kokie 2-3, tai kojai visai patogus aukštis gaunasi.

dar svarbu stabilus kulnas. špilkos ne man. mano vestibulairinis aparatas tad žiauriai svyruot pradeda :D

Atsakyti