Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, pareina kaimietė :). Vakar taip gailu iš savo užkampio buvo išvažiuot. Civilizacijoj tik dušas tobulas, nors ir jo nebuvau spėjus pasiilgt. Žodžiu, kai tik vaikai iš namų išskris ir nebereiks mieste dirbt - gyvensiu kur nors kaime .

Siūlai ArezoLin. 

Katuk, ten per daug akių surinkau kakle ir bandžiau sumegzt keliose vietose  :blush-anim-cl: žodžiu, chimičinau kaip visada :D bet jau ir pačią nervija, tai reiks permegzt (4 kartą  :oh:​ ) :)

Aha, man irgi kaklas kliuvo. Kai parašei apie prichimičinimą, tai prisiminiau, kad pati taip buvau padarius. Bandžiau apsimest, kad nieko, bet teko ardyt, nes neapsikenčiau. Buvo verta.

Terezzos modelinė suknelė wauuu!

Šarangės megztelis būtent tai ko reik. Tik siūlų neturiu. Nes gi tie, kuriuos turiu - visai su kitom mintim pirkti, gaila. Dar patikslink - čia rogutinis merinas ar Anykščių pusvilnė? Iš kiek siūlų? Kiek sumezgei? Ir prisipažink, ar tu ten pozuoji, ar ne?

Savo megztinio sode net nepajudinau, nor likę tik rankovių siūles susiūt ir sagas. Bei išskalbt. Užtat visą nugarą merginos megztinio pavariau. Su Nr 4 virbalais lygiu mezgimu ir aš greitį išvystau :).

Atsakyti

Prisiminiau, kaip kažkurią čia dieną mačiau moterį avinčią aukštakulniais. Moteris nedidelė, smulki, matyt ir koja nedidelio dydžio. O kulnas toks aukštas, kad žiūrint pėda ne tik visiškai vertikaliai išsitiesus, bet kažkokia tarsi pakibusi ore. Matyt tas kulno aukštumas didesnis, nei pėdos ilgis nuo kaulo. Labai keista atrodė, tarsi kokia pakabinta.

 

O dar prisiminiau, kai vyriausiojo sūnaus išleistuvės buvo, tai labai juokingai atrodė tos abiturientės, kurios matyt iš sportbačių įlipo tiesiai į aukštakulnius. Labai negražiai atrodo, kai nemoka su jais vaikščiot, visas kūnas tarsi iš dalies paralyžiuotas.

mano dukra išsitraukė užvakar savo pernai metų išleistuvių 12 cm kulnus....

ir negalėjo pati patikėt, kaip ji su jais išbuvo kokias 6 valandas ir dar prie +30 karščio.

nors mama siūlė tuo metu pirkti 2 cm mažesniais kulnais, nes man tai irgi žiauriai negražu, kai nemoka vaikščiot.

aš tikiuos ne taip jau ir blogai vaikštau :D  svarbu iš to mandrumo neišsidrėbt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 04 liepos 2017 - 10:02

Restar, ten rogutinis merinas, 3gijos, sumezgiau beveik 500g. Pozuoju ne aš :)

Jokių ponių su bateliais ir aš ne(at)pažtystu... Su kablais vaikščiot nemoku, todėl esant progai turiu tik batelius su platforma, o į tokias visokias ponias kur stačiom kojom eina, tai man net žiūrėt gaila...

Kildišienę tai ilgai atsiminsiu, nes gi ji "mūsų" krašto išrinkta ponia kailiniuotė, nors aš nerinkau, bet ilgai visi tarkavo Anykščius už ją, tai... :D

Atsakyti

Ten Pamela Anderson, atsidarkiusi ir 50ies  tikrai gerai atrodanti. Man jos rankos gražios.

Man aukštakulniai gražu. Ir šitas derinys yr komplimentai ponios stilistei.

Galvoju vėl blondintis, tai ėjau per blondinių įvaizdžius.

Nite, nežinojau šito ;)

Atsakyti

Ten Pamela Anderson, atsidarkiusi ir 50ies  tikrai gerai atrodanti. Man jos rankos gražios.

Žagt  :blink: 

Pagalvojau, Kim Basinger čia  :)​ 

Atsakyti

Žagt  :blink: 

Pagalvojau, Kim Basinger čia  :)​ 

aha, man googlas išvis Stella kažkokią išmetė :D

nu kai pasakė, tai yra bruožų :hmm:

Atsakyti

Jau kai jinai eko mėsainius draugui nešė, atkreipiau dėmesį, kad ženkliai pagražėjus ir pastilingėjus (nulipo nuo posterio). O ši fotosesija graži, dar ta tamspilkė suknia ir lietaus gavo, rankinė/akiniai atimtini...

Plg su bendraamže Kobainiene, tai diena ir naktis.

Noriu ripsinti. Užbaigsiu juodąją ir medituosiu.

Atsakyti

Olaiva, noreciau bet....dirbu.

Atsakyti

:D

19679156_1623570720988533_52753406561346

Atsakyti

:D

19679156_1623570720988533_52753406561346

Olaiva, cia sode savo autoportreta per savaitgali nutapei?

Atsakyti

Olaiva, cia sode savo autoportreta per savaitgali nutapei?

reiks vaikams pasiūlyti papiešti sraigių  ant akmenų :) bus užsiėmimas

Atsakyti

Sveikos, as savo nenaudinga veikla vakar iki 3val nakties uzsiiminejau :D 

 

Ryte padirbejau, reikia dabar pamegzt

Atsakyti