Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Aš kaip tik praeitą savaitę peržiūrėjau tą serialą "Nekaltas melas" eilinį kartą nesupratau už ką taip išgirtas, 10 serijų, viską būtų galima parodyti max per 2 serijas, ištemptas be galo ir šiaip be veiksmo toks :) Nu sakau, kad man sunku su serialais....  :oh: 

Atsakyti

Labas rytas,

Aš kaip tik praeitą savaitę peržiūrėjau tą serialą "Nekaltas melas" eilinį kartą nesupratau už ką taip išgirtas, 10 serijų, viską būtų galima parodyti max per 2 serijas, ištemptas be galo ir šiaip be veiksmo toks :) Nu sakau, kad man sunku su serialais....  :oh:

žūriu "Suits". esu žiūrėjusi, bet nepamenu, kiek sezonų. tai biškį praleidžiu vis :D  advokatai....

"Gera žmona" pagaliau baigiau. 7 sezonai po 21-22 serijas. turbūt pusei metų užteko

Atsakyti

žūriu "Suits". esu žiūrėjusi, bet nepamenu, kiek sezonų. tai biškį praleidžiu vis :D  advokatai....

"Gera žmona" pagaliau baigiau. 7 sezonai po 21-22 serijas. turbūt pusei metų užteko

Žmoną žiūrėjau gal iki 7 sezono ar pan, kai nebebuvo naujų serijų tai ir mečiau, pamiršau ir dabar nebenoriu, nervina, kai reik po vieną seriją medžiot savaitėm, aš prieš pradėdama žiūrėt iškart pasidomiu ar visas jau ar kuriamas, jei dar kuriamas - palieku ramybėj, kol sukurs :D Arba būna, kad vertimo nebūna, išverčia kelias serijas ir fsio... irgi užknisa.

Vėl ruduo..... :sleep: 

Atsakyti

Labas ;)

Šarange, pamegzk, ir ruduo praeis.

Va, kokie galimi pokyčiai. Ar pasakysit, kas ši ponia dailiais batais?pamela-anderson-75112534.jpg

Atsakyti

labas rytas,

 

po sekmadienio naktis į pirmadienį mūsų sode buvo kai kam labai soti :D liko visokiausių kauliukų,mėsyčių,šprotų aliejaus ir dar ant viršaus katinų guliašo indelis.na ir ką,šeriam mes ne tik Olį :D Jis visad apie 3 nakties prisistato,bet prieš jį ateina kažkoks kiaunių atstovas,šermuonėlis gal.po to Olis tyko už kampo,ten pasipjauna,po Olio dar 3 katinukai,vienas labai gražiai margas :D po to laputė ir dieną visą likutį patvarko kėkštai ir varnos :D

 

na ką,liepa įsibėgėja,lietus nesiliauja :D penktadienį minsiu su vaikais pasikultūrinti į alytų,lazdijus :D tą dieną jau žada be lietaus 

 

kacumota,gal atostogauji? ir pasimatyt nori pirmoj dienos pusej? ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 04 liepos 2017 - 09:20

Abelo, smagi silkė :)  Kokie čia siūlai? 

Jau žinau, na ir kaip jie, patiko? Planavau irgi pirkti šiai vasarai, bet neišsirinkau spalvos  :D

Siūlai ArezoLin. Jei nepatiko Bella, tai tikriausiai netiks ir šiti. Nes labai panašūs, tiek sudėtim, tiek siūlo lengvu susukimu, kas leidžia siūliukams kartais kabinėtis ir skaidytis. Bet aš kai lėtai mezgu, tai man beveik nepasimeta :) Numezgus nešiojant patįsta ir irgi lengvai pasiglamžo, nes gi linas ;) Bet man jie laaaabai patinka ir šiaip gerai nešiojasi,kaip ir Bella :) jau antras mezginys iš jų ir tikrai dar bus (kitą vasarą gal...) :)

Katuk, ten per daug akių surinkau kakle ir bandžiau sumegzt keliose vietose  :blush-anim-cl: žodžiu, chimičinau kaip visada :D bet jau ir pačią nervija, tai reiks permegzt (4 kartą  :oh:​ ) :)

Atsakyti

Labas ;)

Šarange, pamegzk, ir ruduo praeis.

Va, kokie galimi pokyčiai. Ar pasakysit, kas ši ponia dailiais batais?

nu batai mano skoniui tai ne itin... kaip šitos... MInie :D  Maus

ponios irgi nepažįstu. ir ne dėl to, kad ji kažkaip pasikeitė, o šiaip, pasigooglinau, tai ir anksčiau jos nežinojau :D

čia kaip Kildišienė :D  žinot kas ji tokia? o vat knygą parašė :D

Atsakyti

Ai, dar palyginus su Bella, tai šiti plonesni šiek tiek.

Atsakyti

ai, nu. jei apie batus. aš darban atsinešiau pratestavimui randandonus 11 cm kablų batus šiandien. čia vis dar apie tuos nepažįstamų gimtadienius :D

tai nežinau, ar dėl to keisto vaikšiojimo ( nu vis tik nepalakstysi, kaip su baletkėm), ar dėl nepakartojamo grožio, žvilgsnius jaučiu jaučiu.....

Atsakyti

nu batai mano skoniui tai ne itin... kaip šitos... MInie :D  Maus

ponios irgi nepažįstu. ir ne dėl to, kad ji kažkaip pasikeitė, o šiaip, pasigooglinau, tai ir anksčiau jos nežinojau :D

čia kaip Kildišienė :D  žinot kas ji tokia? o vat knygą parašė :D

:lol: aha, aš irgi nežinojau :) o vakar klausiu vyro, kas ta Kildišienė. Jis sako,nu gi kailinių skandalo ponia :) va tada jau prisiminiau kažką girdėjus  :lol: tai knyga matyt apie tuos kailinius ir bus  :lol: 

Apie knygas. Nusprendžiau pabandyt audio variantus kokius ir klausau dabar Vilko valandą. Nu nerealiai įgarsinta  :wub: ir labai mano stiliaus knyga. Tapinas gali dar ką nors įgarsint. Mielai paklausyčiau. Tik va, bijau kad po tokios pirmos knygos, kitas klausyt bus sunku  :unsure:

Atsakyti

Prisiminiau, kaip kažkurią čia dieną mačiau moterį avinčią aukštakulniais. Moteris nedidelė, smulki, matyt ir koja nedidelio dydžio. O kulnas toks aukštas, kad žiūrint pėda ne tik visiškai vertikaliai išsitiesus, bet kažkokia tarsi pakibusi ore. Matyt tas kulno aukštumas didesnis, nei pėdos ilgis nuo kaulo. Labai keista atrodė, tarsi kokia pakabinta.

 

O dar prisiminiau, kai vyriausiojo sūnaus išleistuvės buvo, tai labai juokingai atrodė tos abiturientės, kurios matyt iš sportbačių įlipo tiesiai į aukštakulnius. Labai negražiai atrodo, kai nemoka su jais vaikščiot, visas kūnas tarsi iš dalies paralyžiuotas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 liepos 2017 - 09:47

Ozverinas iš naujosio lit. rusų k. "Sužvėrintojas"(kaip tablietka).

;)

Nežinau kaip ten naujojoj rusų litertūroj, bet čia nevisai taip yr  :D 

Ozverinas yra tarybinių multikų klasika  :D jį daktaras-šuva išrašė katinui Leopoldui, kuris siūlė pelėms "gyventi draugiškai"  :D 

Atsakyti