Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo, faina silkutė, turėtų smagiai nešiotis  :super: 

Lietuti, ozverinas padeda tvarkytis?

O dabar išvesk kas yra ozverinas  :D Net kelis variantus sugalvojau, ko norėjai paklaust  :rolleyes: 

Žuviuko serialas mane persekioja  :D Nusipirkau gražų darbo kalendorių (užduotys galvoj nebetelpa, darbinis kompiuteris pusę val. kraunasi,  popierinį greičiau atsiverst), tai šalia knyga gulėjo "Big little lies". Bet bėda, kad su netflix susipykęs, tik hbo turi. Reiks kada ir prie šito pasijungt tada.

Atsakyti

kokia silkutė,tiksliau aš dvi silkutes matau  :B 

Atsakyti

Ozverinas iš naujosio lit. rusų k. "Sužvėrintojas"(kaip tablietka).

;)

Abi silkutės gražios. A ko ta didesnė be pažąstų išėmimų?

Reikia man ne tik juodo, bet ir latte topo. Juodojo nieks o nieks nepamezgė. Bet ir orų anam nenumegzta. Pf.

Atsakyti

Abi silkutės gražios. A ko ta didesnė be pažąstų išėmimų?

Nes tingėjau permezginėt, kai pastebėjau....  :blush-anim-cl: kadangi čia linas, tai tikiuos, kad nešiojant patyyys :) šiaip nepjauna, bet galėtų būt laisviau, galėtų  :ax:​ 

Atsakyti

Niu va, silke :)

 

 

 

Silkutė labai daili. Ir spalva miela. Bet va pažastys kliūva....  :ax:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 03 liepos 2017 - 23:23

Labas rytas

grazi silke 😆speju ne vienas paklaus kodel?

Pas mane mezginiuose vis dilema iskyla -as pati geriau jauciuosi su laisvais vos ne maisiniais rubais.o atrodau geriau su prigludusiais, bet tada bandau nekvepuot ir  neiseina sypsotis pilva itraukus 😎

Buvau vakar su visais trim vaikais zemuogiaut.netoli, bet..ilindau pati i pamiskes zoles, skubu....vaikis kas dvi minutes-ar jau? Bela cypia-mama dingo, panike verkt pradejo-suniuko gaila.....jautrus visi kokie.eisim siandien dviese.yra privalumu gyvent pakrasty

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Silkių užplaukė :D  Man tai pažastys nekliūva. Bet iš storo siūlo labiau liemenė atrodo nei bliuskutė. O šiaip ant šitos smilgelės viskas gražiai atrodo :wub: 

Apie Terezzos gracingą suknios ir figūros derinį iš pavydo patylėsiu :B 

Atsakyti

Labas rytas,

Graži silkutė :wub:

Atsakyti

Abelo, smagi silkė :)  Kokie čia siūlai? 

Jau žinau, na ir kaip jie, patiko? Planavau irgi pirkti šiai vasarai, bet neišsirinkau spalvos  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 04 liepos 2017 - 07:33

labas rytas

Abelo liuks  :)

vakar šmotą paardžiau nes pasirodė kad raštai tarpusavy kažkaip nedera, tai viršų neraštuotą darysiu musėt, nebent pačiam viršuj dar paraštuosiu :)

šiandien kamšty megztelėjau ale bet tačiau neraštuotas tiesiog ripsas mezgasi lėėėtai

Atsakyti

labas iš ryto. beveik :D

Silkutė miela. man kliūna ne pažastys, bet apykaklė. ko ten taip keistai nelygiai ripsas pirmoje eilutėje.o čia tas Belle siūlas?

qqte, kur radai kamštį :hmm:  mant ai taip patinka vasaros eismas :victory2:  nu nes jei gerai pataikai ant šviesoforų, tai Ukmergės plentui prireikia netgi mažiau nei 10 minučių pralėkt.

nepažįstamų gimtadieniai :hihihi:  ieškojau kokio tai gražaus sveikinimo žodžio vakar. užkliuvo akys už vienos mano tetos eilėračių knygų. jazau, kokie faini eilėraščiai. taip lengvai skaitosi, nors mintys visai gilios. šiaip buvau skaiiusi, bet primiršusi.

Saulėlydi, apie tave pagalvojau - kada išeis pirmoji knyga?

Atsakyti

kamštis savanoriuose - geležiniam vilke iš anos pusės buvo :)

mes dabar iš kaimo važinėjam ne nuo namų...avarija ten kažkokia ar kas

Atsakyti