Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

PS o kuo plataus spektro čekis skiriasi nuo tiesiog pinigų vokutyje? 

Kiek man dovanodavo pinigus, tiek išsileisdavo jie ūkiškai - maistui, butui, vaiko būreliams, nė karto nebuvo taip, kad nueičiau ir nusipirkčiau ką nors sau asmeniškai. Tai ir nesijautė, kad būčiau dovaną gavusi. Tai aš prieš vokelius  :D Pati mieliau norėčiau gauti čekį, negu pinigą. Čia tik mano nuomonė  :4u:  Yra kas džiaugiasi pinigais  :)​ 

Atsakyti

PS o kuo plataus spektro čekis skiriasi nuo tiesiog pinigų vokutyje? 

su čekiu sunku turguj :rolleyes:

Radau mėginukus namie koridoriuj ant grindų :oh:

Atsakyti

Labas,


PS o kuo plataus spektro čekis skiriasi nuo tiesiog pinigų vokutyje? 

 čekis įpareigojantis :D

nu neįtikinot. :D dėl to bus vokelis plius kokia nors smulkmena dėmesiui parodyt. prieš 5 metus pvz pagamijom marškinėlius su kokiu tai konkrečiu užrašu.

o vat jaunuolis. 25 metai. nu galėčiau pramogų rasti ne vieną ir ne dvi net. bet žmogus sakė norėtų dviračio. aš tai jo neįpirksiu tikrai viena pati. o vat kai svečiai susimes vokeliais, tai žiūrėk ir gausis. o į papramogaus pats iš savų :D

Atsakyti

Radau mėginukus namie koridoriuj ant grindų :oh:

čia taip saugiai pasidėjai? :D

Atsakyti

čia su tais vokeliais tai bajeris, tėvai mano vis vokelis ir vokelis...nu kiek galima sakau, nu smulkmeną geriau kokią, aš už juos daugiau uždirbu :) nu bet nepavyko įtikint, susitaikiau su tuo ir vienais metais susiplanavau kur tą vokelį panaudosiu...ir gavau čekį akropoliun, kur to ko man reikėjo nebuvo :D

nu tai išleidau aš tą čekį maksėj, o sau nusiėmiau pinigų iš kortelės ir prisidėjau prie to suplanuoto daigto :D

( planšetę berods pirkau jei gerai atsimenu ar kažką iš technikos, kur pigiau internetu nei kokiam topocentre ar kas ten akropoly :D )

Atsakyti

Mes vaikų vienam gimtadieny nešėm vokelius ( telefonui ), tai vaikai apipuošė vokelius atsakingai, gimtadienininkė garsiai džiaugės ir pačius vokučius išsaugojo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 03 liepos 2017 - 16:11

čia taip saugiai pasidėjai? :D

Čia taip labai norėjau pasirodyt, ką planuoju megzt po vyro megztinio  :D 

Atsakyti

Labos

Kvyyyy, Katuks į nepažįstamų gimtadienius vaikšto  :D Smagiai temą pasukot.

Aš tai džiaugiuos 4 laisvom dienom. Galėtų vyrui nelaisvos būt... Kaip normaliom dienom normalus, taip šventes meistriškai sugadint moka  :huh2: Susitvarkiau namus užtat rekordiškai greit įsiutus ir žliumbdama. Einu Žuviuko serialo ieškot, gal siutas ant voro praeis :)

Mezgu kažkaip labai lėtai šįkart. Jau pradedu mintis dėliotis, ko rudeniui norėsiu, vasarai jau turiu ką apsirengt :)

Atsakyti

Sveikos, jau kokias niekais siandien uzsiiminejau, net nesupratau kur diena diengo ir dar nebaigiau. O naudos vargu ar is to bus...

ech...

Atsakyti

Verdu braškes su persikais. Niam niammmm

O kokioj kovinėj treniruotėj buvaaaaau.... ooooo... dar eisiu.

Kada megzt?

Atsakyti

Lietuti, ozverinas padeda tvarkytis?

Atsakyti

Niu va, silke :)

20170703_112715-1_medium2.jpg

20170703_112710_medium2.jpg

Atsakyti