Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Donstop, :hmm:  mano nuomonė svarbi tokia? aš labai nuotaikos žmogus, ir stiliaus jausmas toks....skolintas :D bet šiaip matematikos biškį mokiausi daugiau nei eiliniai, tai gal akis ištreniruota proporcijoms :D

gal vistik kokią gražią idėją pamėtėsit 70 metų proga, kaip priedą prie vokelio, ar kokį įdomesnį pačio vokelio pateikimą....

Atsakyti

image_medium2.jpegimage_medium2.jpegimage_medium2.jpeg03032017-DSC_0013_medium2.jpgIMG_5917_medium2.jpgquince-co-darlene-isabell-kraemer-knitti

Atsakyti

Donstop, :hmm:  mano nuomonė svarbi tokia? aš labai nuotaikos žmogus, ir stiliaus jausmas toks....skolintas :D bet šiaip matematikos biškį mokiausi daugiau nei eiliniai, tai gal akis ištreniruota proporcijoms :D

gal vistik kokią gražią idėją pamėtėsit 70 metų proga, kaip priedą prie vokelio, ar kokį įdomesnį pačio vokelio pateikimą....

Pripratau tiesiog, kad visad būna "daugiau teksto", kažkokių paaiškinimų, argumentų ir pan  :) Įdomu paskaityti  :) 

O šiaip aišku visų komentarai laukiami  :4u:​ 

Dovanojom pasiplaukiojimą laivu Trakuose, aktyviam diedukui. Dovanos vokelyje man nepatinka, geriau jau tada kažkoks kuponas, prenumerata ar pan vokelyje, nei kupiūra, IMHO  :) 

Atsakyti

Katuk, gal koks fotoalbumas - knyga, su artimaisiais, ar prisiminimais, ar svarbiausiais įvykiais...

Ingriqa, labai džiugu už tave :oro_buckis:

Atsakyti

Katuk, dabar labai graviruoja, paišo, rašinėja lazeriu ir pan, įvarius buities daiktus galima paverst ypatingais, lygiai taip pat įvairius ypatingus daiktus galima paverst asmeniškais, galima tiek rimtai, tiek su jumoru, tiek eilėm ir pan, Lygiai taip pat daryt galima kažkokius koliažus iš foto, ar knygą kažkokią su tema, sunku patart nežinant kam....

Atsakyti

tai kad aš visiškai nepažįstu to žmogaus, nežinau, kas jam įdomu... gal jis nekenčia fotosesijų pvz :D  arba jį pykina laive. arba jis mėgsta tik sėdėti ant sofkės. fotkių neturiu tiek albumui, o ir tegul geriau vaikai jam tokais dovanas teikia.

ta prasme, man asmeniškai geriau vokelis, negu kad niekaip nepanaudotina paslauga. pvz, turim kvietimą dviems arbatos gėrimo ceremonijai :sad:  jau gal pusmetis voliojasi. nu kad nei man nei mano vyriškiui (tipo vorui :D ) neįdomūs tie dalykai. arba kažkada dovanojom šeimai kuponą fotosesijai. deja, nuotraukų taip ir nematėm, įtariu, kad ir nepasidarė...

gal aš per daug praktiška :hmm: 

žiūrinėjom pvz sidabrinę monetą/medalį. gražus toks, graviruotas daiktas, galima įrėmint. su užrašu 70....60 eurų :blink:  ir ką su juo veikti.

Atsakyti

bet šiaip ačiū už idėjas.

galvojau, gal knygą "Senis ir jūra" su "skirtuku" :) bet kažin, tas "senis" pavadinime nebus labai jau nepatogus :hmm:

dar galvojau, raktų pakabuką graviruotą, odinį, ir kartu dėžutėn papakuot "priedo"....

ai, žodžiu....

kaip ir minėjau, turiu du baliukus šią savaitę... vienas amžiuje, kitas jaunuolis....

Atsakyti

Tada kitas klausimas, ko eini į nepažįstamo žmogaus balių? :D

Atsakyti

Tada kitas klausimas, ko eini į nepažįstamo žmogaus balių? :D

nu geras klausimas :DFacebooke net drauguose neturiu :ax: 

vyro giminė. nu ir nebendrauji kasdien gi, kad žinot visus ten užsiėmimus kasdienius ir nekasdienius, ir dar fotkių turėt visiem gyvenimo atvejam.

išvada: rei kbendraut su visais giminėm, kad paskui nereiktų sukt galvos su idėjom

Atsakyti

tai kad aš visiškai nepažįstu to žmogaus, nežinau, kas jam įdomu... gal jis nekenčia fotosesijų pvz :D  arba jį pykina laive. arba jis mėgsta tik sėdėti ant sofkės. fotkių neturiu tiek albumui, o ir tegul geriau vaikai jam tokais dovanas teikia.

ta prasme, man asmeniškai geriau vokelis, negu kad niekaip nepanaudotina paslauga. pvz, turim kvietimą dviems arbatos gėrimo ceremonijai :sad:  jau gal pusmetis voliojasi. nu kad nei man nei mano vyriškiui (tipo vorui :D ) neįdomūs tie dalykai. arba kažkada dovanojom šeimai kuponą fotosesijai. deja, nuotraukų taip ir nematėm, įtariu, kad ir nepasidarė...

gal aš per daug praktiška :hmm: 

žiūrinėjom pvz sidabrinę monetą/medalį. gražus toks, graviruotas daiktas, galima įrėmint. su užrašu 70....60 eurų :blink:  ir ką su juo veikti.

Būna tokių abstrakčių kuponų, kur ne konkreti paslauga, o gan platus sąrašas. Ale "auksinis rinkinys", "sidabrinis rinkinys" , "gurmano rinkinys" (įvairūs restoranai ir degustacijos) ir pan.  Prenumeratų būna tokių, kur pats žmogus išsirenka norimą leidinį. Čekis į knygyną, čekis į akropolį...? Aišku, jei su žmogum joks ryšys nepalaikomas, ir taip galima nepataikyti  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas,

Džiaugiuosi geromis ingrigos naujienomis!

Apturėjau gerų decibelų kavą su puikiom mezgėjom ;) Lace lininiukas tikrai smagus. Pilkai melsvas, kaip dangus šiandieną. 

Tuoj susikaupsiu ir mezginių parodymui.

PS o kuo plataus spektro čekis skiriasi nuo tiesiog pinigų vokutyje? 

Atsakyti

Šarangės lietaus grybukas gražiai pateiktas. Neutralios spalvos rūbas, kiek ilgokas. 

Atsakyti