Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:sokiai:  :yahoo:  :sokiai:  Labas rytas

gavau atsakymą, gėrybiniai pakitimai 

Terezzos suknelė WAAAAU, nuostabi suknelė ant nuostabios figūros  :wub: 

Donstop megztukas gražus, bet pagal mane renkovės platokos iškraito bendrą vaizdą  :mirksiukas: 

Atsakyti

Šarange bet kiek įmatau ten dar kišenės kažkaip gudriai įmontuotos..ar mane akys apgauna

Atsakyti

Ai Šarangės "nieko naujo" labai priglaustinas  :D 

Atsakyti

:friends: ingriga džiugu kad nieko blogo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 liepos 2017 - 10:10

Sveikos, nuo pat ryto,

nežinau ar čia tik pas mane, ar apskritai, bet toks jausmas, kad nauja versija vis dar nedirba sklandžiai, va šį ryt niekaip neleidžia pacituoti..tad, dėkui, Liniuka, Katuk, už gerą žodį kudliui :4u: išties jo sumanymas ir buvo padaryt kažką panašaus į "college jacke", net užtrauktuką norėjau įmontuoti, bet dėl kudlų įsivėlimo persigalvojau...

o dabar geroji naujiena, aš mezguuuuu :yahoo:nežinau ar čia pagyros, ar kokia mėnulio fazė, taip paįtakojo, bet šeštadienį griebiau siūlus ir pradėjau palaidinukę sau, beje vėl gi kudluotą :rolleyes: tik kudlos kokius penkis kartus trumpesnės, plius vos ne 100 pr. šilkas, matysim, kas gausis...

Šarange, nu labai fainas daiGtas, o ta kraštinė juosta dvigubai sulenkta? ar čia tik taip man atrodo (pirmoji nuotrauka).

Teressa, bet jau taip pataikei nunert, kad suknutė lyg nulieta ant tavęs :wub: kadangi aš pati neturiu tokių išpuoselėtų vingių, a nei gracijos, tai neatėminėsiu...vis dar laukiu savojo nušvitimo nertai sukniai...

Atsakyti

:sokiai:  :yahoo:  :sokiai:  Labas rytas

gavau atsakymą, gėrybiniai pakitimai 

Terezzos suknelė WAAAAU, nuostabi suknelė ant nuostabios figūros  :wub:

Donstop megztukas gražus, bet pagal mane renkovės platokos iškraito bendrą vaizdą  :mirksiukas:

Kokios geros naujienos  :super: 

Ačiū  :4u: 

Ai Šarangės "nieko naujo" labai priglaustinas  :D

Agam. Net labai priglaustinas. Ale kad bruolio neturiu, tai tenkinsiuos pažiūrėjimu.

Atsakyti

madistės :)

https://www.15min.lt...e-1050-820746#_

ingriga,džiugios naujienos  :ploja2:​ 

Atsakyti

Donstop, koks spalvos numeris?

14 Light blue  :4u: 

 esi žymiai lieknesnė nei apie save galvoji  :4u: 

šito originalas tai manekenei irgi žiauriai per didelis.

visos čia ilgiau pabuvę mezgimo lygį pasikelia :)


*Ačiū  :blush-anim-cl: 

** Na va matai kaip skirtingai matom, aš net įsimylėjau vaizdą ant manekenės, labai šio megztuko norėjau ir tikėjausi būtent tokio rezultato, kaip nuotraukoj  :bigsmile: 

*** Labai to tikiuosi  :friends:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

 

Galiu ramiai savo laiku, savo darbo vietoj, su savo reikalais atsigert kavos. Jeee...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kažką ne tą palikau komentare, pagirt norėjau žinoma užmestuką, fainuolis  :4u:

 

 

Katuko nuomonės laukiau kaip kažkokio galutinio verdikto  :laugh:  Ačiū kaip visad už pastabas  :4u:

 

gavau atsakymą, gėrybiniai pakitimai 

 

Su gerais rezultatais  :4u:​ 

Atsakyti

Ačiū visoms   :love: 

Atsakyti

Ingriga -  :super: 

Nea, nėra jokių kišenių, nors gal ir gerai jos būtų... ir juosta nelenkta, ji savaime šiek tiek užsiraito...

Šaltas ir sunku pirmadienis, tiek visokių reikalų, tik šiuokart asmeninių, ne darbinių...

Atsakyti

Dabar mane traukia tokios bliuzelės, vieną numezgiau jau, ne sau, bet labai smagi gavosi, noriu daugiau variacijų ir sau, tokiem oram kaip tik.

 

summer_fjord_04_medium2.jpg

 

IMG_6819_medium2.JPG

 

DSC_2744_medium2.JPGimage1_medium2.JPGIMG_6873_medium2.JPG

 

DSC00510_medium2.jpg

 

Candylola_Cullum_11_medium2.jpg

 

19436526_473490932988856_286420301269014

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 03 liepos 2017 - 12:23