Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

pameciau 50g alpakos

Atsakyti

Kad viskas pagal aprašymą tiksliai (čia apie reglano liniją)  :4u:

Mezgiau tai sau, bet nepatinka, kaip gula siūlas, kaip šiaip ant manęs atrodo, netyčia gavosi parduot mamos kolegei  :)

Greičiausiai kažką tokio  :)  Apie bolero dar galvojau. Na bet jau kitai vasarai... matysiu, ko reikės  :)​ 

Aš dar turiu tokį kuklų įtarimą, kad gal tavo akių tankis mažesnis gaunasi, nei aprašyme ir gaunasi lyg didoki megztiniai. Nors ne visi  :hmm: tu mezgi mėginuką? Atitinka pagal gamintojo akių skaičius 10cm? Nes kai mezgi tik iš paveiksliuko, man atrodo, tau geriau išeina, nei pagal Dropsų instrukcijas  :hmm:​ 

Atsakyti

pameciau 50g alpakos

Kokios spalvos?

Niu, ar džiaugčiaus radus.

Diddarbių diena. Pasiuvau du sijonus, permezgiau apykaklę, atsilaikiau įžuvinimui (savaitgalinis mezginys, du juodi siūlai, kurių vienas - viskozė, waaau kritimas) ir siūlpirkiui ;)

Dilema: svarbu labai greitai ar nešiotinai numegzt? Aš tiems atvejams, kai noriu megzt, o ką... tai skarą imu. Ar va baktusą.

Medituoju ties lyginimu. Ommm. T.y. tingiu ;)

Atsakyti

Aš dar turiu tokį kuklų įtarimą, kad gal tavo akių tankis mažesnis gaunasi, nei aprašyme ir gaunasi lyg didoki megztiniai. Nors ne visi  :hmm: tu mezgi mėginuką? Atitinka pagal gamintojo akių skaičius 10cm? Nes kai mezgi tik iš paveiksliuko, man atrodo, tau geriau išeina, nei pagal Dropsų instrukcijas  :hmm:​ 
Greičiau eilučių tankis, jei per išmatavimus ok, o ilgiai (reglano linijos, rankovių) per ilgi. Ir mažas mėginukas jį gali "sumeluoti". 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 liepos 2017 - 17:05

As paziurejau visus to megztuko ispildymus ravelry, tai jie visi tokie..modelis matyt toks ir tiek

Atsakyti

Tos kurios pradėjot megzt tą masinį  mezginį - kokio maždaug pločio mezgat ir kokio dydžio nešiojat rūbus? Pasimezgiau mėginuką, ne tokį šiaip sau, neskalbtą, bet bandau susigaudyt kiek ten man akių užsidėt

Atsakyti

Kerpen, as tik apmastymuos esu, siulu pas drakiu ieskau. Is lino musiau sis modelis nelabai ziuresis. As greiciausiai is plonu ir siulu ir virbalu megsiu, kokiais antrukais. O kokie siulai pas tave? Liniuka tai musiau bus jau viena dali nuirklavus :D . Qqt ar tu jungies tai masinei bliuzelei?

Atsakyti

Tamsiai melyna, zinau kad liko apie 40g nuo skaros, uzsakiau dar 50g Tai tuos 50g radau ir net sugalvojau ka daryt, bet niekaip nerandu ano likucio... hrrrr

Istampiau dvi skaras, mezgu trecia vis dar tokia pat....

Kokios spalvos?

Niu, ar džiaugčiaus radus.



Atsakyti

Aš tai įtariu būsiu per mažai akių užsimetus, gausis prigludusi turbūt. Dabar pamatavau, tai netampytos plotis 51 cm. 

Soli, baik tu :D  Aš dar tik vieną kamuoliuką sumezgiau :B 

Dabar tik abejoju dėl to kaklo iškirpimo :hmm:  Jei įžiūrit, kad neišiminėtas kaklas, o tik vertikaliai prakirptas, gal taip ir daryt :hmm: Bet ar nebus šonuose per daug ant kaklo užlipus :hmm: 

Atsakyti

noriu naują serialą parekomenduoti.toks kitoks.bet verta pamatyti.man patiko

 

http://www.imdb.com/...4/?ref_=ttmi_tt

 

MV5BMzEzNTIzMDk2OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjIz

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 liepos 2017 - 19:36

sveikos :) ir aš prisiminiau rekomenduotiną serialą. su žvaigždėmis, jautriomis moterims temomis... toks verčiantis pagalvoti kiek pati daug turiu ir kaip kartais neteisingai ant savo voro burbuliuot noris... dėl visiškų smulkmenų...

 

http://www.imdb.com/...6/?ref_=nv_sr_1

 

 MV5BN2VjYmU2NjYtMzgyZi00YmYwLWJhNWUtNTk4

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 liepos 2017 - 19:47

su žmogum voru gyveni? :D

Atsakyti