Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O iš likusių dviejų Belle galėsi dukriukui numegzt vasarinę berankovę palaidinukę "pobrangiaja" :D  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Donstop nuuu..mano akim jis tau per didelis tai jei dar ant laibesnes tai is vis maisu kabos  :huh2: 

Tereza nu verta pastangu suknele  :wub: 

Atsakyti

dontstop, man kažkaip atrodo, kad reglano linija per ilga, bent jau ant tavęs  :unsure:  tokia ilgoka pažastis lyg  :hmm: o raštuotosir ilgos rankovės tai man labai gražu :) kam čia mezgei? Vėl mamai? :)

Kad viskas pagal aprašymą tiksliai (čia apie reglano liniją)  :4u: 

Mezgiau tai sau, bet nepatinka, kaip gula siūlas, kaip šiaip ant manęs atrodo, netyčia gavosi parduot mamos kolegei  :) 

O iš likusių dviejų Belle galėsi dukriukui numegzt vasarinę berankovę palaidinukę "pobrangiaja" :D  :mirksiukas:​ 

Greičiausiai kažką tokio  :)  Apie bolero dar galvojau. Na bet jau kitai vasarai... matysiu, ko reikės  :)​ 

Atsakyti

Donstop nuuu..mano akim jis tau per didelis tai jei dar ant laibesnes tai is vis maisu kabos  :huh2:

Greičiausiai žiūrisi per didelis dėl per ilgų rankovių? Nes per krūtinę tik tik, ilgis irgi ant ribos... Jo A siluetas pagal gamintojų sumanymą, jis ir neturi būti labai aptemptas  :hmm:  Na bet kokiu atveju žmogus paprašė pats, žino visus išmatavimus  :)​ 

Atsakyti

tiesa,gal kuriai džiovintų citrininių čiobrelių reik arbatai? nes laaabai gausiai žydi ;)

Jei dalinsiesi, noreciau. Pas mus ciobreliai irgi megstamiausia arbata


Atsakyti

Mano ūgio, mano dydžio, bet kiek laibesnė  :)​ 

na man jis ant tavęs gerokai per didelis atrodo...o jei dar ant laibesnės...

Atsakyti

Jei dalinsiesi, noreciau. Pas mus ciobreliai irgi megstamiausia arbata
gerai ;) su Kerpenos maišiuku kažkaip rugpjūčio mėn perduosiu.gal per Limit express? :)

Man reiktų  :4u: dievinu čiobriukų arbatą žiemą su medum  :wub: o vasarą darau ir šaltą su citrina  :wub:​ 
ok ;) pastogėj pristačiau kibirų,tai lietaus lašai kad groja...net ant terasos šoninis vėjas dulksną užpučia.šlapia,bet gaivu...pamezgu,paskaitau...mmm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 liepos 2017 - 12:38

Labos :4u:

Terezz vau vau vau :wub: Kaip gerai atrodai :wub: Ir ilgis ir ispildymas ir spalva kaip cia buvus. Ne veltui taip ilgai ja mucijai :D Bet buvo verta verta verta :super: Pamenu panasu sijona su banguojancia apacia norejai nerta ar megzt, tai jis irgi butu buves su ta pacia senetencija, sokiams? Beje koks jo likimas? 

Ta, apie kurią kalbi, dar užbaigimo laukia. Nuo pažastų iki pečių permegst reikia, neteisingai išėmimus rankovėms padariau. Bet siūlo banguojančiai apačiai greičiausiai neužteks. Bet ir suknelė ten ne šokiams skirta - šilta, žieminė, ilgom rankovėm.

Terezza, aš irgi prisidedu WOW WOW WOW!!! Puikiai nuostabiai atrodai, suknelė skamba ant tavęs :wub:

O dar tas vyriškas žvilgsnis antroj foto..  :ax: Uchhh

Čia treneris mūsų. Vakar pas jį namie visa grupe pasišokt susitinkom.

Ačiū visoms  :4u:​  Ir pati esu šituo savo nėriniu labai patenkinta.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Tereza -milijonas balų :wub: :clap:

Donstop. Apžiūrėjau paskutinį mezginį ir net nežinau ar pasisakyt ar patylėt.... Būtum arčiau atimčiau iš tavęs siūlus ir kažkokius tai idiotiškus mezginių aprašymus. Matos, kad megzt moki ir netingi. Nu bet gaila man tavo įdėto darbo, kai vaizdas gaunasi varganas :huh2:

Pasiteisinimas, kad apraše taip parašyta - nulinis :ax:

Daug geriau atrodančius savo mezginius negailestingai išardau. Ir mezgu taip kaip turi būti, o ne kaip kažkur kažkokia onytėmarytė parašė ar aprašė.

Nepyk :4u:  aš tikrai draugiškai tau rašau :mirksiukas:

Atsakyti

Dontstop ne ne del rankoviu, paziurek foto is nugaros, kiek mesos po pazastim...

Atsakyti

gerai ;) su Kerpenos maišiuku kažkaip rugpjūčio mėn perduosiu.gal per Limit express? :)


jau kaip perduosi, taip tiks :) Aciu


Atsakyti

Olaiva, jei expresu naudosies, tai ir aš kokio žiupsnio norėčiau :4u: 

Pernykščius gerdami tave geru minėjom :D  :wub: 

Atsakyti