Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezza, nuostabu. :wub:

Vis dėlto kaip taiso gera figūra rūbą. Man patiesta nebuvo tokia įspūdinga.

Atsakyti

Terezza, aš irgi prisidedu WOW WOW WOW!!! Puikiai nuostabiai atrodai, suknelė skamba ant tavęs :wub: 

O dar tas vyriškas žvilgsnis antroj foto..  :ax: Uchhh

Atsakyti

lyja.....

vakar spėjau vėjo nudžiovintas levandas nusikurpti,šiandien smulkinsiu ir padžiausiu jas.pirmas šiųmetis derlius

skindama apie Kerpeną pagalvojau,kaip jai levandų kvapas nepatinka.kažkokiu būdu aš tau šią vasarą vieną levandų maišiuką pasiūsiu ir perduosiu.na kad įsitikintum,kaip jos kvepia ♡

tmp-cam-752915855_small2.jpg

Atsakyti

tiesa,gal kuriai džiovintų citrininių čiobrelių reik arbatai? nes laaabai gausiai žydi ;)

Atsakyti

Man su levandom nesiseka.

oras mezgimui bet niekaip neprisedu

Atsakyti


skindama apie Kerpeną pagalvojau,kaip jai levandų kvapas nepatinka.kažkokiu būdu aš tau šią vasarą vieną levandų maišiuką pasiūsiu ir perduosiu.na kad įsitikintum,kaip jos kvepia ♡

 Kaip smagu, kad pagalvojai :rolleyes:

Atsakyti

Rodau ir aš savo darbelį. Laukiau smagesnių orų fotografavimui, bet kad ryt ryte išsiunčiu naujai šeimininkei, o užfiksuot istorijai norėjosi  :ax:

 

*modelis dropsinis Angela http://www.ravelry.c...y/159-29-angela- kai pamačiau pirmą kartą, įsimylėjau  :wub: , bet ilgai dvejojau, ar tiks man tokios raštuotos rankovės. Dabar manau, kad nieko, nors aišku ant plonesnių rankelių geriau, jei sąžiningai  :wink: Rankoves mezgiau net 11 cm trumpesnes, nei aprašyme, ir vis tiek per ilgos man.

* siūlai Drops Belle - labai vargau su kilpelių paslėpimu, ir šiaip, kaip žiūrisi siūlai gatavam mezginyje man asmeniškai nepatinka  :happy:  Lygusis raštas nelygus, glamžosi... Megzti iš jų asmeniškai man buvo sudėtinga.

*virbalai 2,75 ir 4 kubikai

 

Su siūlais išėjo toks bajeris: pirkau iš pat pradžių 7 matkius. Sumezgus 1, kažkas susišvietė man, kad stipriai truks. Dasisakiau dar 2 vnt, mokėjau už juos brangiau, nei už pirmus 7, nes jau buvo pasibaigus nuolaida, bet buvau visiškai tikra, kad man jų reikia, net gal ir daugiau, nei 2 vnt, buvau numačius jeigu ką megzti 3/4 rankoves... Ir aišku tilpau aš į 7 matkius  :oh:  :lol: , 2 dasisakyti liko nepaliesti...Ot tundra, nu kaip nemoku apskaičiuoti tokių dalykų, tai šakės  :frusty:

 

 

SAM_4046_medium2.JPG

 

SAM_4055_medium2.JPG

 

SAM_4061_medium2.JPG

 

SAM_4063_medium2.JPG

Atsakyti

Šiuo metu naikinu siūlų likučius. 2 darbelius jau turiu, kai prikaupsiu daugiau, parodysiu urmu  :D  Ten smulkmės visokios vaikams, nieko ypatinga. Noriu primegzt šalikų, kaklo movų, kojinių, pirštinių, kepurių žiemai. Rimtesni 2 darbeliai pradėti iš vilnos. Kažkaip dabar neturiu nuotaikos megzti iš vasarinių siūlų  :bigsmile: Bet vėliau prie jų grįšiu, dar 6 medvilninukus būtinai turiu per šią vasarą numegzt  :victory2: 

Atsakyti

o nauja šeimininkė tavo sudėjimo?

Atsakyti

o nauja šeimininkė tavo sudėjimo?

Mano ūgio, mano dydžio, bet kiek laibesnė  :)​ 

Atsakyti

tiesa,gal kuriai džiovintų citrininių čiobrelių reik arbatai? nes laaabai gausiai žydi ;)

Man reiktų  :4u: dievinu čiobriukų arbatą žiemą su medum  :wub: o vasarą darau ir šaltą su citrina  :wub:​ 

Atsakyti

dontstop, man kažkaip atrodo, kad reglano linija per ilga, bent jau ant tavęs  :unsure:  tokia ilgoka pažastis lyg  :hmm: o raštuotosir ilgos rankovės tai man labai gražu :) kam čia mezgei? Vėl mamai? :)

Atsakyti