Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

parodau ,ką veikia ši savaitę :) siuvamoji jau supakuota,pagaliau :D dar kartą supratau,kad  man daug maloniau megzt,nei siūti...

DSC_5835_medium2.JPG

DSC_5839_medium2.JPG

DSC_5831_medium2.JPG

Atsakyti

Dontstop, tai nebuvai senamiesty. Ten šiaip gražu ir yra itališkų siūlų parduotuvėlė... Yra senų knygų knygynas (kiekvieną kartą apsilankom). 

Mes būdavom pusdienį prie jūros, pusdienį muziejuj/bažnyčioj/koncerte, su dviračiais pavažinėt. Yra ekskursijos po miestą. Galerijų nemažai.

Pašto gatvėj yr absoliutnaj geri burgeriai, Rožių alėjoj - morkų pyragėliai, po didžiuliu graikiniu riešutmedžiu - tiesiog fajna ;) galima universitete apsilankyt ;) O dar parkeliai prie jūros vilų gatvės, pačios vilos, tingios latviškos katės, mažos parduotuvytės, labai geras turgus.

Atsakyti

 ir kiekvienas projektas yra savotiška reklama, nes gi pamato vis daugiau žmonių, nei tik paskelbia ir laukia kas pamatys ir pirks :)

O taip, nes ir modeli renkames pagal ispildymus, ir ieskant dauguma filtruoja pagal projektu/sirdeliu/zvaigzduciu skaiciu. Skaras testuojant daznai praso ne tik projekta prikabinti, bet ir zvaigzdutemis ivertinti, ivertinti sudetinguma


Atsakyti

Sveikos,

Koks sujudimas sektoj, bliuskute faina, noretina :wub: bet su mano mezgimu gal kitai vasarai speciau  :D 

Aš irgi apie kitą vasarą galvoju  :D​ 

Atsakyti
jeigu kas nors vis tik gautu aprasyma,tai labai prasyciau pasidalint.
Pati nelabai galiu/noriu isipareigot del keliu priezasciu cool.gif viena is ju-is kur as zinau kada ja numegsiu biggrin.gif
Atsakyti

Mano vaikis mojosi diplomatijos :) buvo gryzes pavalgyt, tai sako vakarienes eisiu pas baba, nes ji pietaut kviete, bet as pasakiau, kad tu manes lauki :D

Atsakyti

Kapseika, ohohooo! Koks fainas!  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Kapseika labai fainas kudlius ir mergina :ploja2:

Olaivos "maisiukai" :wub:

Atsakyti

Laba diena, 

Kapseika, aik tu sau koooks fainas   :bigsmile:  :bigsmile:  :wub:  :wub:  :wub:  

Koks čia siūlas toks kudlius?

Atsakyti

Kapseikut, kokia kudliaus - mergičkos - supersienos kompozicija, waaaaau  :wub: 

Atsakyti

Labai gražus kudlius ir puikūs Olaivos siuviniai. :wub: O jau kokia jų gausybė ...

Atsakyti

23_VKSS17_059_medium2.jpg

 

 

23_VKSS17_063_medium2.jpg

Atsakyti