Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

net kelis kartus  atsukau atgal, kad isitikint, kas parase :blink:  katuk, cia tu viena is seimos, is veganu kelio pasitraukei :hmm:

niekur nesitraukiau, žuvies ir nebuvau metusi valgyt. beveik aš viena šeimoj. MB sušius su žuvim vartoja, ai ir dar salotas su krabų lazdelėm. merginos griežtai ne visiems gyvulinės kilmės produktams. o mes ir sūrio kartais paragaujam, kur nors įmaišyto. pvz, pica.....

dėl to aš ir nelaikau savęs kokia tai vegane.... tiesiog šio bie to nevartoju ir tiek.

 

aš gi katinaitis, žuvis yr numero uno :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 30 birželio 2017 - 13:21

ai, tai tu normaliai ( nu is savo varpines ziurint )  valgai :D  as galvojau  nei pieno produktu, nei kiausiniu, nei zuvies...

pas mus sode yra veganu  seimynele. bent pernai metais gyresi  labai tuo.  tai vat man siemet smalsumas islindo, ka jie vakarais saslykineje  kepa, nu nes  siemet  vis  kurenasi.  gal kokius baklazanu saslykus :rolleyes: 

savaitgali sode turesim biski artimu sveciu. tai sukau spinatu vyniotini su lasisa ir apie katuka galvojau, kad turbut ji ta recepta pries keleta metu sekton imetusi buvo :hmm:

Atsakyti

Ar kas nors buvot atostogaut Liepojoj? Patiko? 

Atsakyti

nuo viršaus jūs tą masinę bliuskutę mezgat? pasididinau foto,apžiūrinėju,bet...man nereik :D

Atsakyti

Gadget3 berods Liepojoj atostogavo

Atsakyti

Ar kas nors buvot atostogaut Liepojoj? Patiko? 
Buvau, patiko, galiu savo atostogų butą Pašto g. reklamuot. Gyvenau senamiesty su vidiniu kiemuku ir kačių būdelėmis jame, braukdavau turgun ir prie jūros...

 

Dar gyvenom PROMENADE viešbuty su unrèeeeeeal restoranu ir klasikinės muzikos koncertais... Labai gražus pastatas, ex. Sandėlis, prie undenio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 30 birželio 2017 - 14:23

Nu bet...man tai jinai tokia paprasta atrodo..ka te  testuot

Tai labai dažnai tesuoja ne sudėtingumą, o kiek siūlų sunaudoja skirtingi dydžiai, ar pataikė apskaičiuot reikiamą kiekį, nes gi nemezga visų dydžių, o ir patikrina paklaidą, kiek sumezga skirtingos rankos. Nes bent jau kiek man teko megzt pagal aprašymus, tai beveik visada mano dydžiui nurodytas siūlų kiekis metrais atitinka, o testuose vienas iš reikalavimų toks ir būna - tikslus siūlų kiekis metrais (arba jardais). Dar nori pasitikrint gramatines klaidas ir panašią smulkmę ;) ir kiekvienas projektas yra savotiška reklama, nes gi pamato vis daugiau žmonių, nei tik paskelbia ir laukia kas pamatys ir pirks :)

Atsakyti

Buvau, patiko, galiu savo atostogų butą Pašto g. reklamuot. Gyvenau senamiesty su vidiniu kiemuku ir kačių būdelėmis jame, braukdavau turgun ir prie jūros...

Dar gyvenom PROMENADE viešbuty su unrèeeeeeal restoranu ir klasikinės muzikos koncertais... Labai gražus pastatas, ex. Sandėlis, prie undenio.

Butas jau kaip ir yra, dėl to ir domiuos, ar yra ką ten veikt klausimas :D 

O ką vaikam? kur dar buvot?

Atsakyti

Paieškojau RV, tai prie jos projekto toks sakinys: "If you would like to test-knit this top, please send me a message. I would like to release this pattern at the end of July."

Oficialioj jos grupėj testavimo skelbimo neradau. Tai vadinas, jei norit patestuot, drąsiai rašot žinutę ir manau, viską gausit, jei pažadėsit spėt iki liepos pabaigos :)

Atsakyti

Lyja kone visą dieną, niekur iš namų kojos nebuvau iškėlus. Nežinau nei ką gamint, nei ką pati norėčiau valgyt, liūdesys šitoj srity... Gal ir į sodą šiandien nevažiuosim, kad lyja, nors filmais apsirūpinau jau. Ir savo megztuko neardysiu, jeeeeee! Visgi mano prietrankinis intuityvus mezgimas ne toks ir blogas :). Blogumas tik tame, kad vis abejoju megzdama.  Beliko susiųt rankoves ir užsegimo juostelės, vakar kaklo juostelę numezgiau, atrodo, kad viskas neblogai. Sagos jau seniai iš MZ yra.

LIepoja faina. Mes Verbelnieki kempinge esam gyvenę, 6 km iki LIepojos, tai vieną dieną jai paskyrėm. Mielas miestukas, yar kur akis paganyt ir aištelė vaikams netoli jūros. Mes tai kaži kiek laiko praleidom stebėdami visokius BMX ir riedlenčių triukus specialioj aikštelėj, dar futbolą pažiūrėjom :).

Mūsų katinaitis tai žuvies nei snukin. Nei iš ežero pagautos, nei lašišos jokios. Tik va, keistai, keptos dorados prisiprašė - ir patiko. Tai čia toks nesenas ir labai stebėtinas atvejis. Mes ir patys doradą tik šiemet atradom, per akcijas nusiperkam 3-4. Mergos, aišku, nevalgo. Mes mums tai skaniausia žuvikė ♥.

Atsakyti
Sveikos,
pagaliau atnešam Kudlių ant šeimininkės biggrin.gif
Beveik ryškiau, nei Olaivos rodytos papūgos tongue.gif
važiuojam su mažiuke, o čia prie labai judrios gatvės, gražuolė siena, negana to, lyja...vargšas vaikas, ko nepadarysi dėl lengvai trenktos mamkos rolleyes.gif bet prie sienos dar būtinai grįšim, ne lyjant ir be skubos.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

dar keletas čia http://www.ravelry.c...apseika/kudlius
Atsakyti

Ar kas nors buvot atostogaut Liepojoj? Patiko? 

Buvom su vaikais, vieną dieną, nelabai ką įdomaus veikt radom, buvom per miesto šventę  :4u:​ 

Atsakyti