Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

kaip as sia savaite tingiu megzt, o jau trecia skara link pabagos virbaluoju...

Apsiziurejau, kad jau seniai makaronu negaminau, ti verdu si bolognese padazu. Mantas grasinosi trecia gryzt pavalgyt. Simet as jam leidziu eit zaist i anytos kiema, nes ten chebros yra, o musu kieme visi i kaimus isvezti, tai buna, kad anyta pagavus ji pavalgyt parsivaro, nu mirs gi kudikis is bado :D :D :D

Atsakyti

As irgi makaronu pridariau, su tunu, nes mesos namie nerasta 😀vaiks doroja net ausys kruta.

Vakar po pietu i kavine prasesi ir visa karbonada sudorojo...o svoris vistiek neauga nu...

Atsakyti

O tą bliuską testuoja?

Aš jau net pagalvojau, gal dukra norėtų. Čia sugalvojau priežastį, kad prie  sektos prisijungčiau.

Atsakyti

As irgi makaronu pridariau, su tunu, nes mesos namie nerasta 😀vaiks doroja net ausys kruta.

Vakar po pietu i kavine prasesi ir visa karbonada sudorojo...o svoris vistiek neauga nu...

aš vakar tuno dėžutę be makaronų sukapojau :D 

o tai vaistukų gavot? daignozė nepakito? man tai taip kažkiap vis galvojasi apie tavo vaikinuką :4u:  o nuo ko taip atsitiko apskritai ir dė ko gali kartotis?

Atsakyti

aš vakar tuno dėžutę be makaronų sukapojau :D 

Mantas vakar ta pati padare, tai teko siandien plana keist :) nes planavau ir as makaronus su tunu :D


Atsakyti

Nea diagnoze nepakito, gavom vaistu

Nuo ko neaisku, gali paveldima but, bet bent zinomu atveju pas mus giminej ner

Priepuolius gali provokuot nuovargis, nervai, kokiu maisto medziagu trukumas, stresas, net menulis, ryskios sviesos, garsai..nu zodziu liepe vengt fizinio ir protinio pervargimo, laikytis dienos rezimo ir teisingai maitintis..ir vartot vaistus

Vaistu israse minimalia doze, tikekimes tokios ir uzteks

Atsakyti

Kaip supratau, ta bliuskė dabar yr testuojama :) ( uandiknit's project page. The pattern is testing now ) autorės atsakas instagrame.

Atsakyti

Nu bet...man tai jinai tokia paprasta atrodo..ka te  testuot

Atsakyti

Sveikos,

Koks sujudimas sektoj, bliuskute faina, noretina :wub: bet su mano mezgimu gal kitai vasarai speciau  :D 

Pagaliau namieeee...tyla ramybe

Tikiuosi vaistai tiks :4u:

Atsakyti

Nea diagnoze nepakito, gavom vaistu

Nuo ko neaisku, gali paveldima but, bet bent zinomu atveju pas mus giminej ner

Priepuolius gali provokuot nuovargis, nervai, kokiu maisto medziagu trukumas, stresas, net menulis, ryskios sviesos, garsai..nu zodziu liepe vengt fizinio ir protinio pervargimo, laikytis dienos rezimo ir teisingai maitintis..ir vartot vaistus

Vaistu israse minimalia doze, tikekimes tokios ir uzteks

laikysiu kumščius ar špygas, ką ten reik, kad vaistai tiktų ir padėtų

Atsakyti

aš vakar tuno dėžutę be makaronų sukapojau :D 

net kelis kartus  atsukau atgal, kad isitikint, kas parase :blink:  katuk, cia tu viena is seimos, is veganu kelio pasitraukei :hmm:

Atsakyti

na ką,į sodą savaitgaliui susiruošta,galima ir pamegzt  :vacation1:​ 

Atsakyti