Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Suprantu  :)  Mezgant pirmuoju (žemyniniu?) būdu gaunasi pasvyrimas, kaip reikia, nesvarbu, gerąja ar išvirkščiąja sumegzt 3. O mezgant antruoju neįsivaizduoju  :hmm:​ 

tai jeigu tu nemezgi antruoju, tai tau ir nereik sukti galvos :D  tiesiog norėjau pasakyt, akd skirtingos mezgėjos turi skirtingas technikas. ir nepamenu, pas Šarangę kokia :D

beje, man Olaivos pavyzdy išvis atrodo ne išvirkščiai ten sumegztos tos trys :hmm:  ta prasme gerai sumegztos ir tiek, o kitoj eilėj siūlas prieš mezginį paliktas

va, pvz čia, specialiai apsuka akis į kitą pusę, kad sumegzti https://www.youtube....h?v=4p0bckxz3BE

Atsakyti

Aš mezgu kaip šitam video, supratau... nepagalvojau, apie sekančią eilę, tikriausiai taip ir bus, kad sumegzta geraja, o kitoj eilėj siūlas perkeltas į priekį...  :hmm: 

Atsakyti

Laba diena,  :4u:​ 

Atsakyti

Aš mezgu kaip šitam video, supratau... nepagalvojau, apie sekančią eilę, tikriausiai taip ir bus, kad sumegzta geraja, o kitoj eilėj siūlas perkeltas į priekį...  :hmm:

ne gerąja reik sumegzt, o blogąja. purl, o ne knit

Atsakyti

ne gerąja reik sumegzt, o blogąja. purl, o ne knit

Šiaip tai joo, bet pas Olaivą turbūt megzta geraja, sakė, kad tingėjo.... :D 

Atsakyti

Labas,

Kokios techniškos mezgiminės temo paskutiniu metu.  Net nespėju įsigilint.

O tai bliuzelei, kur čia visos puolėt megzt, kaklas kažkiek išimtas, ar tiesiog nuo kažkurios vietos gabalas padalinamas į dvi dalis ir tik ant kūno pasiformuoja pats?

Atsakyti

Aš manau, kad išimtas.

Atsakyti

Pwgal vaizda ir akiu kieki krastukuose panasu kad tiesiog padalinta i dvi dalis, nu nebent labai gudriai sumezgimai paslepti nesimato..nors panagrinejau dar, jo nedaug bet isimtas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 30 birželio 2017 - 10:54

Pwgal vaizda ir akiu kieki krastukuose panasu kad tiesiog padalinta i dvi dalis, nu nebent labai gudriai sumezgimai paslepti nesimato..nors panagrinejau dar, jo nedaug bet isimtas

tai sumezgimia po ta juostele paslėpti greičiausiai

Atsakyti

Pagaliau namieeee...tyla ramybe

Kazkaip ana karta ligoninej geroj palatoj buvom, vaikus didesnus kartu gulde ir diagnozes buvo tokios nu..netriuksmingos tarkim

O dabar tai pasijutom sveiki sveiki palyginus su kitais vaikais...sirdi skauda ziurint, supra ti kad vistik buna tikrai labai blogiau 

Nu taip siek tiek labiau prieziuros reikia, negalima jokiu ekstrymu bet isaugs ir tiek...o tie vaikai neisaugs is savo bedu...

Atsakyti

Užsirašykit tos bliuskos testavimui :D ir bus aišku  :D 

Norėčiau tokio rūbo, bet bet bet...

Atsakyti

Užsirašykit tos bliuskos testavimui :D ir bus aišku  :D 

Visiškai pritariu! Ir schemą gausit,ir visus paaiškinimus viską, jei jau testuojama! ;)

Atsakyti