Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Nooriu miego

Vaikis gerai, laukiam kol israsys

Paskyre vaistu jau tai tikiuosi nesikartos, nors sake gali...

Atsakyti

Labas rytas,

 

Pa-ga-liau penktradienis ir paskutinė mano pavaduotojos kadencijos diena  :angel_not:  Vakar net komplimentų gavau iš kolegų, dėl puikaus darbo tai šiek tiek atpirko vargus :D

 

Šitos masinės žaliukės, bent jau grynai tokios nemegsiu ir aš, nebent kažką panašaus mašina bružinsiu, turiu planuos dvi bliuskes linines, o kai tokia vasara tai pats tas... Mano varinio lino siūlo kiekis ryškiai per didelis eilinei bliuskutei, reik rimtesnio projekto, jaučiu megsiu kažką panašaus į tai.

 

IMG_5590_medium2.JPG

Atsakyti

Paklausiu ir aš, kad jau tiek daug aiškintojų.

 

Ką reiškia tie du pasvirę pagaliukai. tris akis sumegzt blogaja? Youtubas taip aiškina, nors pagal raštą man atrodo, kad ten kažkas pertraukta... :hmm:

Olaiva, sakei nepameni, kaip mezgei, bet man atrodo, kad čia skirtingai sumegzta originale ir pas tave  :hmm: O būtent šita vieta man ir gražiausia, tai ieškau sliekų :D

 

Priedas  queseraCHT.jpg   64,39KB   0 Parsiųsta kartų

 

4453060214_741db41357_z.jpg

 

DSC_7912_medium2.JPG

Atsakyti

aha,aš kitaip mezgiau,tuo negražiuoju būdu,nes tingėjau analizuoti,kaip ten reikia iš tikrųjų...

Atsakyti

labas dienas,

aš ne prie sektos. nereik man tos paliadinės, nors ta juostelę tai gal visai panaudočiau kur nors kaip idėją

Šarange, nu pagal užrašymą tai ir yr 3 sumegztos kartu blogąja. bet reikai nepamiršti, kad ne visos vienodai kabina akis. tai gal tame skirtumas :hmm:

Atsakyti

Labas rytas  :)

Šarange, 3 sumezgus kartu paprastai gerąja už priekinių sienelių ir bus su pasvyrimu dešinėn, kaip ir rodo brūkšnys schemoje  :4u:  Analogiškas su pasvyrimu kairėn jau su pertraukimu mezgasi  :4u:​ 

Atsakyti

ten turbūt visa esmė ne kaip tas 3 sumegzt,bet kaip paskui kitoj eilėj siūla perkelt,kad ant tų 3 sumegztų jis gražiai gautųsi,tas V ženkliukas

Atsakyti

Vasara... Lininiai mezgesiai...

Sektiškas užsidegimas  :wub: 

O aš ėjau nuplautu miestu ryte. Jis kvepėjo liepomis ir kava.

Apie mezgimą - permezginėsiu apykaklę. Kaip tik atvėsimui kiaurinuką turėsiu. Ir sagas.

Atsakyti

ten turbūt visa esmė ne kaip tas 3 sumegzt,bet kaip paskui kitoj eilėj siūla perkelt,kad ant tų 3 sumegztų jis gražiai gautųsi,tas V ženkliukas

nu visiškai jūs teisi.

Dontstop, sumezgamos trys ne gerąją turėtų būt, o blogąja, ir būtent gerojoj pusėj. tai kabinti ne visai išeina už priekinių sienelių. kitas dalykas, pas ksirtingas mezgėjas , skirtingai atrodo priekinė sienelė :D  jei supranti , ka noriu pasakyti

Atsakyti

štai kaip atrodo skirtingia, tiksliau guli skirtingai. vienas yr žemyninis mezgimo būdas, o kitas angliškasis. tai kuri yra priekiėn kilpelė šiuose būduose

 

 

 

2014-09-26-11.36.33.jpg2014-10-08-19.16.32.jpg

Atsakyti

gal kam ventiliacijų

4fbb6ee459fee8eac58fb53fa9657503.jpg

9a43752be8652e5e34ead7e1793fc556.jpg

kas čia labai nerti trokšta. švarkiuks

4495665a0e656df2d8a0e00e47a65fcb.jpg

23e44a671dc4314a5bc6db107cb09670.jpg

Atsakyti

nu visiškai jūs teisi.

Dontstop, sumezgamos trys ne gerąją turėtų būt, o blogąja, ir būtent gerojoj pusėj. tai kabinti ne visai išeina už priekinių sienelių. kitas dalykas, pas ksirtingas mezgėjas , skirtingai atrodo priekinė sienelė :D  jei supranti , ka noriu pasakyti

Suprantu  :)  Mezgant pirmuoju (žemyniniu?) būdu gaunasi pasvyrimas, kaip reikia, nesvarbu, gerąja ar išvirkščiąja sumegzt 3. O mezgant antruoju neįsivaizduoju  :hmm:​ 

Atsakyti