Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš šiuo metu neskaitau visai. Toks užplaukimas... Ir mezginio vakar neėmiau. Anksti išlūžau. Spaudžia prie žemės..

Atsakyti

Nu jo ko gero čia bus persukta. Vsio žinau, ką pradedu šiandien megzt :D 

Atsakyti

Laba diena, 

qqtei pirmiausia palaikymo balionai :4u:  :4u:  :4u:  kuo geriausių jums žinių :4u: Ir Ingrigai taip pat :4u: 

Liniuka, iš kokio siūlo megsi? Kabina ir mane šis :rolleyes: 

Aš šiuo metu Moiras ir Furijas skaitau, bet nekažką kol kas :rolleyes: Medisono grafystės tiltų norėčiau :wub: Filmą tiesiog myliu :wub: 

Atsakyti

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 29 birželio 2017 - 17:18

Idomu kaip ta bliuzele is priekio atrodo..irr man grazi grazi ana

 

Turiu daaug laiko mezgimui

Ale kazko  nedziugina..ar ka ne taip darau ar tiesiog iskalbt reikia..nu ner puikus vaizdzialis...bet nepamenu kaip su mirmizetine buvo ar grazu mezgant ar tik iskalbus ar kaip..dabar rastu nesimato marmalose kazkokia

Vos neisardziau siandien uzsidegus bet laiku vaiks valgyt paprase..kol i kavine suvaiksciojom atvesau, ryt iskalbsiu namie tada ziuresim ar ardyt ar toliau regzt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 29 birželio 2017 - 17:20

O tai nebijot, kad tokia bliuskė žiauriai kris nuo pečių?

Atsakyti

pirktinem tokiom bliuskom plika nugara, buna jungiamoji juostele  per kakla .

Atsakyti

Labos :4u: 

Qqt laikykites,silciausi linkejimai Simukui :4u: .

Man ta biuzlele irgi labai sirdi sukirbino :wub: Gal is priekio kokiu laiveliu megzta :ax: kitaip ir as galvoju kad nuo peciu krist turetu. Ja turbut is dvieju daliu megzt reikia, nuotraukoj lyg sonine siule matos. 

Liniuka, mazu jau pradejai narpliot :mirksiukas: kokius siulus imsi? As viskozes turiu, jauciu geras  kritimas butu :bigsmile: 

Atsakyti

Iš medvilnės :mirksiukas:  Drops safran.

 

IMG_4175_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 29 birželio 2017 - 18:05

Gadget - taip dirbu :) kaip tik nesenei bandomojo pabaiga užtiko mane  :) pasilieka :) nesu beviltiška sakė :D :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 29 birželio 2017 - 18:08

A jau pradejai, Liniuka? Daba ziuriu kad jis vienu gabalu megztas, peciai tai nesiuti, lenkti, tik sonai siuti. Kuo labiau i ja ziuriu tuo labiau ji man  :wub:  :wub: 

Atsakyti

Mezgu jau su kabliu :wub: Soli - junkis :mirksiukas: 

Atsakyti