Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kokia grazi ligvitos skaryte :)  toks kremas :)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Atamane paguldyta, galiu pamegzti, alia pastrigau :angel_not: Nesueina man galai su akiu skaicium.

Next row short row 4: (WS) (Sl 1, k1) two times, (purl to m, sl m) two times, p3, turn work; (RS) make double st, knit to 2 sts before m, (M1R, k1) two times, sl m,

Jei gerai suprantu, tai s1,k1 x2 tada mezgu iki pirmo zymeklio, tada iki kito zymeklio . Tada 3 akis ir apsisuku, bet paskui raso megzti 2 akis iki zymeklio (alia kad is viso tik 3 akis iki to zymeklio) ir liepia padaryti dar 2 akis ir 2 ismegzti ir tik tada perkelt zymekli. Tai man nezutenka akiu :hmm: ar cia as blogai suprantu, ar klaida yra :hmm:

Lace megztukas dailus, spalva labai grazi :wub: tik va pasislinke raglano takeliai mano akimis paplatina pecius.

Atsakyti

Sveikos,

pas mane kažkokia vasara ne vasara, pilna rūpesčių, nebūtinai blogų, nes ties daug kuom tiesiog neapsisprendžiu čia blogai ar gerai :unsure:, o kaip kamuoja rūpesčiai niekaip negaliu imti ir pradėti naujo mezginio, tad belieka pavydžiai į jūsiškius spoksoti...

Terresa, labai laukiu tavo pasuknelės, nes suknia jau ant pakabos, prašosi pavogiama :wub: kaip tu sijoninę dalį nėrei, ratuku? ar keitaliojai kryptį nėrimo, kad neskersuotų? mano paskutinis bandymas nerti, baigėsi nesėkme, keitaliojant kryptį, labai matės rašto skirtumas, nekeitaliojant prasidėjo skersavimas, o ir sujungimas labai matėsi, taip ir numečiau aš jį.

Dontstop, labai vykusi tavo romantika :wub:

Egloshke, sveika pargrįžusi, o kai ne tuščiom tai išvis liuks :4u: :4u: :4u:,

Ligvitą, giriu už įvairovę, pateikimą ir numezgimą, smagu, kad vis pasirodai.

dar mačiau fainuolį striukauodegį, kaip gražiai sugalvota :wub: čia savo mažylei?

Lace, smagu skaityti, kad patenkinta mezginiu, o  cinkelis, kad ir iš bėdos sugalvotas, bet rezultatas tai visai ne iš bėdos nešiotinas, super...tiesa, kai Katukas, užsiminė apie kaklą, tai tada jau ir man pasirodė , kad gal kiek aukštokas, ai bet aš lengvai pasiduodu kitų įtakai :unsure:

Gadget, gerai, kad tavo atmintis grįžo, o su ja ir tu pas mus :P :4u:

Atsakyti

Labs...vel ligoninej sveciuojames..pakartos tyrimu ir skirs gydyma nes vel nakti apturejom ivyki

Atsakyti

Qqte :4u: 

Gadget, detalės - little red dress :D 

Atsakyti

Qqute :4u: :4u: :4u: laikykitės...

Atsakyti

Aš tokias mėgstu ir visai nesijaučiu balionėlis :unsure:

 

Labai gali būti, kad mes apie skirtingus modelius kalbam  :4u:

 

Terresa, labai laukiu tavo pasuknelės, nes suknia jau ant pakabos, prašosi pavogiama :wub: kaip tu sijoninę dalį nėrei, ratuku? ar keitaliojai kryptį nėrimo, kad neskersuotų? mano paskutinis bandymas nerti, baigėsi nesėkme, keitaliojant kryptį, labai matės rašto skirtumas, nekeitaliojant prasidėjo skersavimas, o ir sujungimas labai matėsi, taip ir numečiau aš jį.

 

Ten, kur užtrauktukas, nėriau pirmyn-atgal. O žemiau jau ratu variau. Niekas neskersuoja ir rašto skirtumo nėra.

P.s. Pasuknelė turėtų atkeliauti savaitgalį.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 28 birželio 2017 - 11:34

QQte :4u: :console:

Apie Lace reglaną laukiau, kad parašys kaip sudėtingai skaičiavo, konstravo :D o pasirodo viskas paprastai :D

Atsakyti

qqte :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

qqte  :4u: 

As jau po irgi po MRT 

Atsakyti

oj, qqte.... :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Ingriga, tikiuosi geri tyrimai? :4u: 

Atsakyti