Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas.

 

Lace, o po kiek akių pas tave prie kaklo kūnui ir rankovėms? Gal ten labai gerai proporcijos parinktos?

 

Aš jau kelios dienos paimu po truputį savo nėrinį. Gal jei kartais jį užbaigčiau, mezgimo mūza pareitų?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 birželio 2017 - 07:32

Labas rytas,

Zuikinis megztukas labai jaukiai atrodo :wub: 

Lace, labai graži spalva ir atlikimas, ir razinka. Bet kaip suvaldyti apačios garbanas lininiuose mezginiuose? Pas mane taip pat darosi su palaidine megzta iš viengubo siūlo. Iš dvigubo siūlo taip nesibanguoja..

Ligvitos skaros ir nuotraukos :wub: Kaip suprantu tu jas parduodi? Kažkada seniai galvojau, kad turbūt skaras labiausiai apsimoka megzti, nes suvalgo mažai siūlo, ne taip daug laiko, beveik nėra šansų nepataikyti ir turėtų patikti užsieniečiams vertinantiems rankų darbą :ax: 

Vakar tik kelias eiles pamezgiau.

Atsakyti

Dėl lininių apačių suvaldymo visai geras variantas užlenkti ir įverti šniūrelį. Turiu tokią pirktinę bliuzelę, tai tas raištelis visai žaismingai žiūrisi ir padalkės nemaskatuoja.

Atsakyti

Tik kad tas raistelis apacioj nedarko tik itin lieknu figuru. O kitas pavercia balioneliais.

Atsakyti

Lace raštelis  vietoj silkučių :D

Blue+Imp.1.jpg

Atsakyti

Tik kad tas raistelis apacioj nedarko tik itin lieknu figuru. O kitas pavercia balioneliais.

nesutikčiau. jeigu bliuska normalaus pločio, tai jokio ten baliono nesigauna

labas dienas,

nėr ką papasakot.

nusimato du baliai liepos pradžioj :B kadangi kompanijos skirtingos, jaučiu, kad sueis ta pati suknelė :D

Atsakyti

Aš tokias mėgstu ir visai nesijaučiu balionėlis :unsure: 

Atsakyti

Sveikos!

 

Mėlynas linas puošia Lace!

Pagalvojau, kad formuotas reglanas, o paskaitau - linas ir privalumai viską išformavo :) Sagutės ir dryžiukai labai dailūs.

 

Mano lino ir alpakos faktas (antra rankovė džiūna, tik ji ir likus neprisiūta). Mažas, nes didesnis per didelis ;)

 

Priedas  20170628_111632.jpg   411,29KB   0 Parsiųsta kartų

 

Katuk, sakai, tik viena suknia? Mirkt mirkt.

Atsakyti

Liniuka, o daugiau detalių apie wow suknią bus?

Lino apačia: palikau natùraliai užsiriečiančią vienai palaidinei (megzta lygiai, ratu), man tiko. O ripsą mezgiau plonesniais virbalais ir po to akių iki 10 proc. dauginau.

Atsakyti

Sveikos!

Mėlynas linas puošia Lace!

Pagalvojau, kad formuotas reglanas, o paskaitau - linas ir privalumai viską išformavo :) Sagutės ir dryžiukai labai dailūs.

Ir vieta privalumams specialiai išformuota :mirksiukas:

Atsakyti

Prisižiūrėjau gražių žaliukų vėl savo mezginį pasiėmiau, bet kaklas kai ir Katukui vistiek nepatinka  :( 

Atsakyti

Sveikos!

Mėlynas linas puošia Lace!

Pagalvojau, kad formuotas reglanas, o paskaitau - linas ir privalumai viską išformavo :) Sagutės ir dryžiukai labai dailūs.

Mano lino ir alpakos faktas (antra rankovė džiūna, tik ji ir likus neprisiūta). Mažas, nes didesnis per didelis ;)


Katuk, sakai, tik viena suknia? Mirkt mirkt.

nu nauja viena.

ai, turiu dar vieną, nesudalyvavai aptarime. neapsisprendžiu, ar ji man tinkama ar ne. tai guli su etiketėm

https://st.mngbcn.co...s=1458548842204

gal nori?

šiai pistorija buvo tokia. gavom pakvietimą į jubiliejų. vyriškis klausia, kuo rengsies. nugi sakau turiu tokią gražiai gėlėtą. sako,: tą, kru su automobili saugos diržu sugadinai???? ne ne ne. nusipirk naują :D

ieškojau ieškojau. nieko gero nerandu, nu visos tokios..... netinkamos :D

o paskui radau kažką panašaus, ką jau turiu, paprastutė, tiesi, marginta kažkokiais augalais. nugis tiks visiems gyvenimo atvejam, va

beje, neaptariau Lace kūrinio. kaži čia tokia man nuotaika pasikabinėt :hmm:  ir ar vera gadinti nuotaiką žmogui? bet Lace ne tas žmogus, kuriam sugestų nuo mano žodžių :D  tai va. man nepatinka apykaklė. nu tokai kažkokia per aukšta, lyg  atrodo smaugtų, nors realiai tai nuo kaklo toli. na ir ta apačia tokia visai ne laciška. tai tike tų pastabų....

Atsakyti