Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Fainas zuikis :mirksiukas: Rasyt, parooooo takeli naminei nomedai :bigsmile: .

Olvaiv, o kodel isardei ta pyniuoti? Varysi is naujo, ar modelis netinka?

Atsakyti

Fainas zuikis :mirksiukas: Rasyt, parooooo takeli naminei nomedai :bigsmile: .

Olvaiv, o kodel isardei ta pyniuoti? Varysi is naujo, ar modelis netinka?

kokį pyniuotį?

Atsakyti

Koks zuikiukas fainas  :bigsmile: 

Atsakyti

Fainas zuikis :mirksiukas: Rasyt, parooooo takeli naminei nomedai :bigsmile: .

Prasau :4u:https://kumutesvirtu.../namine-nomeda/

Atsakyti

Sutvarkiau 10kg braškių  :oh: Nugarą skauda... Bet žiemą bus labai skanu iš šaldiklio išsitraukti...

Rodau kelias foto iš greitos fotosesijos... Megztukas - lininis paprastuolis.  :ax:  Rankovių razinka gavosi iš stygiaus, ne iš kūrybinio polėkio... :blush-anim-cl:  pirminiu užmanymu megztukas turėjo būti vienspalvis ir tiek. Bet kai pamačiau, kad rankovėms pritrūksiu siūlo, teko suktis iš padėties. Ir dabar šitas sprendimas man žiauriai patinka  :D 

IMG_0876_medium2.JPG

P1010018_medium2.JPG

P1010020_medium2.JPG

Atsakyti

35534473506_f8c2ea3c0b_z.jpg

35534454716_90fc806999_z.jpg

34732077784_9cba819c19_z.jpg

Atsakyti

Lace labai gerai atrodo  :wub: 

Atsakyti

Lace labai gerai atrodo. Labai rankovės gerai atrodo, toks tolimas reglanas. Gal gali maždaug nupasakot kokiom proporcijom darei ir mažinai, ar didinai turbūt netolygiai.

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Lace, labai fainas vasarinis rūbelis :wub: Rankovių dryželiai cinkuoti :D  Iš serijos ir man reik.

Baigiau vakar suknią. Pasimatavau. Vyras sakė WAU :D  Tai mane truputį gąsdina :D Išskalbiau, ištampiau, gal kai dar pagarinsiu bus mažiau wau :D 

Ir vėl kūrybinės kančios - ką megzt... Noriu alpakų. Nors realiai tai dar spėčiau ir ką nors vasarinio nusimegzt. Jaučiu dryžinsiu kokią medvilnę.

Atsakyti

Labos :4u: 

Olaiv, as vakar kazkodel isigalvojau kad tu isardei savo pradeta ta turkio melsvos spalvos megzteli su pynem,kur esi pradejus,nes kai silkes uzmaciau galvojau kad ta nubrosinai ir nebemegsi :D, nes ans tai man baisiai grazus susirode, ir bebunat gamtoj ana savaitgali taip apie kazka panasaus svajojau susgaubimui prie lauzo :wub: 

Lace nu super megztelis :bigsmile: Man tai kaklo apipavidalinimas ir pati iskirpte labai labai :wub: .

Liniuka, labai lauksim wau sukneles antmodelinio vaizdo :bigsmile: .

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kerpena, toks reglanas visai netyčia gavosi, siaurinau tiek kūną, tiek rankoves tolygiai - po dvi akis kiekvienoje pusėje kas 4 eiles. :unsure: Kodėl jis atrodo kiek kitaip nei įprastinis - net neįsivaizduoju, gal figūros ypatumai... :unsure:

Man tai kažkaip Olaivos silkės ramybės neduoda - kokia smagi razinka :wub: Nors imk ir nusibezdžioniauk.  :blush-anim-cl:

Atsakyti

As kankinuosi, kaip ir Liniuka. Nezinau, ko cia griebtis. Turiu suknele nebaigta, bet ten vilna su moheriu, tai nesinori dar ziemos kviestis. Geriau ka nors vasarisko. Ale tik nezinau ka... :hmm:

Atsakyti