Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

3 eilėj - sakyčiau, kad UŽ tų trijų akių po dvigubos.

Ir aš taip supratau.

Atsakyti

Jeo, skliaustuose tau tik informacijai, kiek akių padaugėjo eillutės gale.

3 eilėj - sakyčiau, kad UŽ tų trijų akių po dvigubos.

Ir aš taip supratau.

Aciu, va cia ir suklydau, nes mezgiau iki 3 akiu.

Atsakyti

paaiskinkit ir man paskutini zenkla, pirma karta toki matau, o aprasyma irgi nelabai suprantu

 

Priedas  file0_medium212.jpg.png   98,56KB   0 Parsiųsta kartų

 
Atsakyti

Nu vat ratuką dievinau ir nešiojau, o dabar nebenoriu visai, jaučiu, kad pasikeitė mano stiliaus suvokimas šiuo metu :). Ta prasme, mano pačios stilius pasikeitė. ratukas man labiau išeiginis, o aš noriu lakoniškesnio silueto be jokių apvalinimų ir kvarbatkų.

LIgvita - tavo 5 sumezgtos į 1. Iš pradžių nukeli 2, tada sumezgi 3 , o paskui tas 2 ant tų sumegztų perkeli.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 27 birželio 2017 - 14:44
aciu
Atsakyti

Nukeli 2 akis (kaip geras megzdama), 3 akis sumezgi gerai ir perveri 2 nukeltas akis per sumegztąją (iš 3) akį. Paprasčiau turbūt būtų padodyti. Iš penkių gauni vieną akį.

Atsakyti

Nukeli 2 akis (kaip geras megzdama), 3 akis sumezgi gerai ir perveri 2 nukeltas akis per sumegztąją (iš 3) akį. Paprasčiau turbūt būtų padodyti. Iš penkių gauni vieną akį.

dekui, paeksperimentuosiu, gausis kazkas, nes pati isvis nesupratau is kurios puses pradet :)

Atsakyti

mano ratukas tai visai  kambarinis  siuo metu . vakarais salta, tai susisupu i ji, o nakciai lieka Mijai   vietoj lovos :D

mezginiai grazus laaaaaaaaaaaaabai, ale  tuoj pamirsiu ka girt reikia. ligvitos skara raudona idomiu rastu, labai sudetinga atrodo, grazu :) Istrigo saranges "sketukiukai" ( gal schemuuuuuuute galima :D :D ) ,  ristinos  gelytes zalioj pievoj,  eglioshkes  megztukiuka griebciau ir begciau, jei mano dydzio butu :D , olaiva tai muset man tas silkutes mezga, o gal kuriai kitai zuvies zenklo moteriskei :D ( siandie apsimesiu, kad  gimusi  pirma zuvies zenklo diena, o ne paskutine vandenio ) spalva laaabai grazi . nu ir tas pyniuoklis  labai grazios spalvos .  ka dar maciau :hmm: :hmm:

Atsakyti

Ir aš noriu vasarinio lachmono iš lino..... :sad: bet ne ratuko.... iš ratuko ir aš išaugau, nors net ir neturėjau jo :D 

Šiandien netikėtai teks pasivažinėt po darbo....  :skleroze: 

Atsakyti

Ir aš noriu vasarinio lachmono iš lino..... :sad: bet ne ratuko.... iš ratuko ir aš išaugau, nors net ir neturėjau jo :D

Šiandien netikėtai teks pasivažinėt po darbo....  :skleroze:

gal iki kauno?

Atsakyti

Pritaisiau zuikiui uodegyte. Megztukas nerealiai malonus, mezgant to aisku nebuvo, bet isskalbus 2 kartus - vajeij.. myliu twida. Tik nepatiko, kad suka mezgini, pats siulas mezgant irgi labai sukosi.. vnz.. mezginys gal ir ne pats tobuliausias, bet tikiu, kad bus siltas  :wub: Priedas  2017-06-27 15.37.26.jpg   555,88KB   0 Parsiųsta kartų

 

O dabar einu gamint namine nomeda ir kept vistienos saslykus .. mezginys verkia.. pati kalta, kad prisizadejau seimynai  :D  :rolleyes:

Atsakyti

Man visai neblogas vasarinis variantas - Vakarute. Reglanas iki pažastų, o paskui - džiazas :D nebūtina gi ažūrint. Bet kampai paapvalinti, nugara ilgėlesnė.

Atsakyti