Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aloha :4u:

Olaivos zuveles labai mano spalvos :wub:

Vakar pries miega studijavau april aprasyma, tai nakti sapnavau mezgimo konkursus :D :rolleyes: :D

Gal galit mane paprotinti, pagal aprasyma yra naudoti siulai 50 gr-279m. virbalai 3 ir 3.25, o as naudosiu 50gr - 350m.virbalai 2 ir 2.5. Kazi tada keliais dydziais megzti didesni mezgini :hmm:

Atsakyti

Aloha :4u:

Olaivos zuveles labai mano spalvos :wub:

Vakar pries miega studijavau april aprasyma, tai nakti sapnavau mezgimo konkursus :D :rolleyes: :D

Gal galit mane paprotinti, pagal aprasyma yra naudoti siulai 50 gr-279m. virbalai 3 ir 3.25, o as naudosiu 50gr - 350m.virbalai 2 ir 2.5. Kazi tada keliais dydziais megzti didesni mezgini :hmm:

o tai mėginuką prasimegzt ir konstantą išsivest kas trukdo?

virbalų ir siūlo storis nieko nesako. rašyk koks tavo mėginuko dydis ir koks aprašymo mėginuko dydis

Atsakyti

Aloha :4u:

Olaivos zuveles labai mano spalvos :wub:

Vakar pries miega studijavau april aprasyma, tai nakti sapnavau mezgimo konkursus :D :rolleyes: :D

Gal galit mane paprotinti, pagal aprasyma yra naudoti siulai 50 gr-279m. virbalai 3 ir 3.25, o as naudosiu 50gr - 350m.virbalai 2 ir 2.5. Kazi tada keliais dydziais megzti didesni mezgini :hmm:

megzk meginuka ir lygink kiek skiriasi nuo aprasyme duotu skaiciuku


Atsakyti

o tai mėginuką prasimegzt ir konstantą išsivest kas trukdo?

virbalų ir siūlo storis nieko nesako. rašyk koks tavo mėginuko dydis ir koks aprašymo mėginuko dydis

megzk meginuka ir lygink kiek skiriasi nuo aprasyme duotu skaiciuku


Ujez.. nu ir sudetingai cia bus.. :D :hmm: Galvojau, kad apseisiu be meginuku, noriu megzt is karto :unsure: :D  alia turbut teks, nes pirma karta megsiu pagal aprasyma.. visada varydavau is akies :D

Atsakyti

Sveikos,

Rodos, ne pilnatis, bet darbe pačiuožusiom sveikatom ir nervais kasdien vis daugėja, gal ir aš būsiu sekanti, bet tikiuosi, kad pavaduotojos  kadenciją pabaigsiu su stogu :D

Visa laimė, kad vienas namuose, tai nei valgyt daryt, nei rėkaut nereik, grįžtu ir drimbu ant sofos kaip dramblys :D

Vakar pasiėmiau naują tel.tai turėjau darbo :D Smagus toks, beveik jau ir susitaikiau, su netektim senojo, bet tai pusė numerių praradau ir šiaip ko nors vis nerandu, tai noriu mest per langą, kai greit reik kažką susirast, reiks vyro prašyt, gal kažkaip dar sužvejos info iš senojo...  :hmm: 

Egloshke, dailus megztukas, tinka tau, vasariškas :super:  Smagu, kad grįžai ir netuščiom :super: Man asmeniškai minusas tik tas, kad apvaliai palei kaklą megzta, nu kas pasidarė man su galva, nežinau... :D

Olaiva su silkėm tai nekomentuotina  :D 

Atsakyti

Ujez.. nu ir sudetingai cia bus.. :D :hmm: Galvojau, kad apseisiu be meginuku, noriu megzt is karto :unsure: :D  alia turbut teks, nes pirma karta megsiu pagal aprasyma.. visada varydavau is akies :D

Tikrai nieko sudėtingo ;) užtruksi mėginukui 20min ir jau žinosi, koks tavo akių tankis. Toliau galėsi ramiai sau megzt,nepergyvendama ar pataikei ar nelabai :) O žiūrėk dar ir bus labai artimas aprašymui,ir nereika nieko išvedinėt ;)

Atsakyti

Tiesa, rasyte, labai gražus tas April :) tikiuos, kad viskas pavyks puikiai ;)

Atsakyti

Orginale parasyta taip

24 sts and 40 rnds = 4” / 10 cm in lace pattern, after wet-blocking
24 sts and 36 rows = 4” / 10 cm in stockinette stitch, after wet-blocking

 

O man 24 akys  28 eiles gaunas 7 cm. Skirtumas 3 cm.

 

Abelo, jei sugalvosi megzti april - galiu atsiusti aprasyma :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 27 birželio 2017 - 12:33

Gal galit mane paprotinti, pagal aprasyma yra naudoti siulai 50 gr-279m. virbalai 3 ir 3.25, o as naudosiu 50gr - 350m.virbalai 2 ir 2.5. Kazi tada keliais dydziais megzti didesni mezgini :hmm:

Na aš kaip ir visos patariu nusimegzti mėginuką, išsimatuoti jį neskalbtą, tada išskalbti ir padaryti tą patį. Nes kitaip rizikuoji.

 

Man asmeniškai minusas tik tas, kad apvaliai palei kaklą megzta, nu kas pasidarė man su galva, nežinau... :D

Kas per nusistatymas?.. Ir su kuo susijęs? Man šiaip gyvenime ir mezgime kuo įvairiau, tuo geriau :D

Ačiū dar kartą už pagyras mano asabai. Bet tikrai nesijaučiu nei pakylėta, nei pagražėta :D Atvirkščiai, svorio priaugus, plaukais apaugus ir dar juodais paakiais :D

Olaivos silkės gražios, olaiviškos tokios :) Ir kaklas-laivelis labai gražus :)

Lietučio nepasveikinau su įvertinimu :thumb_yello:  Piniginis ar žodinis, jis yra geriausias mūsų stimuliatorius ir motyvatorius. Taip, kad "keep going" :D

Atsakyti

Vakar pasiėmiau naują tel.tai turėjau darbo :D Smagus toks, beveik jau ir susitaikiau, su netektim senojo, bet tai pusė numerių praradau ir šiaip ko nors vis nerandu, tai noriu mest per langą, kai greit reik kažką susirast, reiks vyro prašyt, gal kažkaip dar sužvejos info iš senojo...  :hmm:

Kokį telefoną įsigijai?

Aš tai vis dar iš akmens amžiaus esu, nes mano telefonas nežinau jau kiek metų pas mane - ne tik kad neišmanus, bet net į internetą nesijungia iš viso. Sakiau kad kol veikia, nesikeisiu, bet kadangi toks senukas tai po truputį domiuosi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 27 birželio 2017 - 12:48

net ir tokio pat storio virbalus paemus, nereiksia, kad gausis toks pat dydis, juk nuo tavo mezgimo tamprumo priklauso. Ir siulus to paties metrazo, mes kiekviena skirtingo storio virbalais mezgam, na o paemus tiek plonesni siula, meginukas butinas. Cia man taip atrodo... :4u:

Atsakyti

Kokį telefoną įsigijai?

Aš tai vis dar iš akmens amžiaus esu, nes mano telefonas nežinau jau kiek metų pas mane - ne tik kad neišmanus, bet net į internetą nesijungia iš viso. Sakiau kad kol veikia, nesikeisiu, bet kadangi toks senukas tai po truputį domiuosi.

jei gamintojai negamintu vienkartiniu modeliu :D tai iki siol ir mano neismanus butu :) Paskutini neismanuji paskandinau, bet iki siol ji geru zodziu miniu ir jei buciau gavus toki pat modeli...

 

Kepu kalakutienos kotletus. Katinas virtuves tarpdury apsimeta slenksciu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 27 birželio 2017 - 12:56