Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba,

nu mezginiai mezginėliai..... gražuma.... pavyduma :B

skaitinėjau tą blog'ą. kiek mano kalbos gebėjimai leido, tai nervas ėmė- taigi viskas seniai žinoma. tik kad realybėj neveikia :D

tai vat vakar pasvarsčiau, gal vstsk neardysiu to savo dryžiaus. patyrinėjus R. vaizdelius, dauguma atrodo panašiai. arba modelis netinkamas, arba taip turi būti.. .tia dar nežinau, išardyt visada spėsiu....

Lace, mane vis sąžinė kankina, kad gi galėjau konusus atlikusius, kai susitikom atnešt :B  nu kopūstas-ne galva, pas mane....

jaučiuosi šūdinai paskutiniu metu. visiškas jėgų nebuvimas. kur gauti dopingo????

Atsakyti

Labai gražūs vasariški Egloshkes ir Olaivos megztiniai. :wub:

Aš šiemet nieko vasariško nenusimezgiau ir greičiausiai jau nenusimegsiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 27 birželio 2017 - 10:07

Sveikos :4u: 

Katuk, o gal tau reikėtų maistą pasinagrinėti, gal kokių medžiagų negauni? Kažkaip ilgokai trunka tavo nekokia savijauta :unsure:  Gal vitaminų kokių trūksta. O gal šiaip namų ūky užsiknisai. Perskirstyk pareigas :D 

Gražių mezginių pasipylė :wub: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

katuk, būsim draugės  :mirksiukas: aš irgi jaučiuos stipriai šiaip sau :( pavargau nuo birželio bėgimo, įtampos, vaikų ligų, jausmo, kad nemoku to, ką jau seniai reikėjo išmokt, nuo sudėtų į mane visokių žmonių iliuzinių lūkesčių, nors labiausiai tikriausiai nuo to, kad aš suplanuoju, o viskas sugriūna. Nemoku kažkaip prisitaikyt šiuo metu prie besikeičiančių orų ir nuotaikų :( labai labai laukiu atostogų... Nors kaip ir Restar norėčiau tik įlįst į kokį kampą su mezginiu ir tyliai viską stebėt iš šalies, kad manes niekas nekrutintų. Bet taip nebus, tai pasvajoju ir tiek... Bent į darbą nereikės mėnesiuką eit (gaila, kad nuo "užklasinės" veiklos niekas per tą mėnesį neatleidžia...), liko ryt diena ir viena naktis :)

Nuo visko išsijungt ateinu jūsų grožybių pažiūrėt :)

gadget, labas  :mirksiukas: pargrįžk  :mirksiukas: 

dontstop, greitamezgė kaip visada ir jau apie vilnas galvoja  :bigsmile: ot, rūpestingas planavimas moteriškės ir tų planų vykdymas!  :blink: ačiū už įdomius skaitinius, eisiu kada pavartyt :)

Olaiva, žiauuuuriai dailios silkės  :wub:  :wub: ir aš tokių noriu :wub: kur radai?  :4u: kaip tik vieną dabar mezgamoj bliuskėj prisegčiau  :ax: 

Atsakyti

Labas rytas.

Egloshke, atrodai nuostabiai  :wub: LAbai graži moteris :wub: Ir megztukas puikus, spalva man ypač.

Terezzos suknelės siūlas ir spalva sužavėjo :wub: kaip ir pati suknelė, jau įsivaizduoju romantišką jos dėvėtoją  :wub: 

Šarangės megztukėlis liuksiškas, spalva irgi labai ir visas vaizdas ir nuotaukos :wub: 

Mes pagaliau išleidom savo svečią, tai kiek sugrįš gyvenimas į vėžes.

Restar, kaip tavo didžiajam vyrukui darbuotis sekasi? Pijus mano "nepatogiai" gimęs, tai nieks nepriima, pusę vasaros bim bam, o norėtų. Visas birželis laisvas, liepos dalis, o paskui po 16 gimtadienio jau visokie žygiai, stovyklos ir šeimos atostogos  :rolleyes: 

Katuk, gal kokių vitaminų, mikroelementų trūksta? :hmm: 

Vasaros va viena diena žada būt vasariškai šilta, bet ir tą prognozuoja su žaibais/perkūnijomis  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Katuk, o gal tau reikėtų maistą pasinagrinėti, gal kokių medžiagų negauni? Kažkaip ilgokai trunka tavo nekokia savijauta :unsure:  Gal vitaminų kokių trūksta. O gal šiaip namų ūky užsiknisai. Perskirstyk pareigas :D

Gražių mezginių pasipylė :wub:

tipo su mėsa turėčiau gauti kažkokių medžiagų?

reiktų pasityrinėti gal, nu bet kaip nervina ta medicinos sistema.... kol gausi nukreipimą, kol rasi, kur pigiau, tai gali jau nieko ten ir nepamatyt. norėčiau čai ir dabar, pageidautinai niekur iš darbo vietos nesitraukiant :D 

namų ūkis, jo biškelį stabdo. ypač mezgimą :D

šeimyna padeda, negali sakyt.

savijauta buvo pasitaisiusi. ir gana neblogai. balandis-gegužė buvo gan energingi. paskutines dvi savaites taip jaučiuosi.

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

katuk, būsim draugės  :mirksiukas: aš irgi jaučiuos stipriai šiaip sau :( pavargau nuo birželio bėgimo, įtampos, vaikų ligų, jausmo, kad nemoku to, ką jau seniai reikėjo išmokt, nuo sudėtų į mane visokių žmonių iliuzinių lūkesčių, nors labiausiai tikriausiai nuo to, kad aš suplanuoju, o viskas sugriūna. Nemoku kažkaip prisitaikyt šiuo metu prie besikeičiančių orų ir nuotaikų :( labai labai laukiu atostogų... Nors kaip ir Restar norėčiau tik įlįst į kokį kampą su mezginiu ir tyliai viską stebėt iš šalies, kad manes niekas nekrutintų. Bet taip nebus, tai pasvajoju ir tiek... Bent į darbą nereikės mėnesiuką eit (gaila, kad nuo "užklasinės" veiklos niekas per tą mėnesį neatleidžia...), liko ryt diena ir viena naktis :)

Nuo visko išsijungt ateinu jūsų grožybių pažiūrėt :)

gadget, labas  :mirksiukas: pargrįžk  :mirksiukas:

dontstop, greitamezgė kaip visada ir jau apie vilnas galvoja  :bigsmile: ot, rūpestingas planavimas moteriškės ir tų planų vykdymas!  :blink: ačiū už įdomius skaitinius, eisiu kada pavartyt :)

Olaiva, žiauuuuriai dailios silkės  :wub:  :wub: ir aš tokių noriu :wub: kur radai?  :4u: kaip tik vieną dabar mezgamoj bliuskėj prisegčiau  :ax:

grįžus namo atsiųsiu ;)

Atsakyti

Nebūtinai mėsa. O žuvį valgai? Kai kurie mineralai pasisavinami tik kartu su riebalais ir kiek žinau būtent ne su augaliniais.

Atsakyti

Nebūtinai mėsa. O žuvį valgai? Kai kurie mineralai pasisavinami tik kartu su riebalais ir kiek žinau būtent ne su augaliniais.

žuvies valgau. ir paskutiniu metu gana dažnai

nu gal ir trūksta kokių mineralų. bet tai reiškia jie neužsilaiko pas mane. nes neseniai gėriau, ir ne vieną kursą. gal ne tų

Atsakyti

Lace, džiugu, kad pagaliau pavyko mezginys, lauksim vaizdų :) ir vakar pasiėmiau virbalus, tai vyras pašiurpęs, kam tokių mikroskopiškai besiskiriančių dydžių reikia ir už tokias kainas :D suorganizavo testą man, ar atspėsiu iš galiuko, kur koks dydis :D pataikiau! (netyčia...)  :lol: 

Šarange, labai labai graži fotosesija ir megztukas  :wub: raštas labai dailus.

Egloške:wub: nuo moters iki megztuko  :wub: gal kažkada ir aš jį nusimegsiu :)

Šiaip dėl mezginių tikimo/netikimo, tai pastebėjau, kad koks kas antras man gaunasi nenešiojamas/nemėgstamas/nepatogus/ardytinas. Tai šiuo metu labai labai noriu nert, tiesiog niežti rankos, vašeliai atrodo žiba kažkokia neonine šviesa  :lol: tai pradėjau kaip ir suknutę, bet kas gausis nežinau, o mano mažylė užsiprašė žaisliuko. Tai vakar jau kuičiaus ir negaliu nuspręst, kurį pabandyt nunert pirmam kartui.

Atsakyti

grįžus namo atsiųsiu ;)

ačiū :)

Atsakyti

Katuk - tai gal pirmiausia kokį kraujo tyrimą platesnį? Nes ir aš apie tave pagalvoju vis, kad labai priežasčių būt kokia nelaiminga kaip ir neturi :). Ypač vasarą, tai lyg ir turėtum geriau jaustis. O gal tiesiog jau atostogų poreikis?

Limit - tik rugpjūtį dirbs (tikiuosi), tai kol kas bim bam. Nes liepą ten dirba kitas16-metis.

Egloshke - prisidedu prie visų pagyrimų ir megztuko, ir tavęs. Labai gera tave matyti. Kažkokia dar labiau pakylėta man atrodai po savo mokslų :).

Lace - džiugu, kad pavyko pasigamint nešiojamą! Ir labai smalsu, laukiu pasirodymo.

Silkutės kokios prikolnos :4u: . Olaiva dabar pavarys, kaip ir žadėjus :).

Atsakyti