Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk,man jie grazus.nera reksmingai ryzzkus,bet grazi sodri spalva.tokia tarp saltibarsciu ir bijunu biggrin.gif
mezgu megztini o ne berankove paladine,tai visai nieko man ju storis.ir kadangi modelis laisvas tai jokiu baimiu,kad paplates.
O cia vaizdelis is mezgejos maniakes kasdienybes biggrin.gif Darbe mes esam 6 gimusios po dvyniu zenklu.tai penktadieni vietoj darbo ta proga piknika pasidarem.Na ir kaip neimt mezginio
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labos :4u:

Pasigroziu, palaikinu , o  i plepesius kazkaip nespeju prisijungt.

Vasara saukiates zaliais mezginiais :wub: Labai smalsu pamatyt Terezza su suknute :rolleyes: :wub:

Dontstop - skani paskutiniojo spalva :rolleyes:

As baigiau is tvido mazajai silta megztukeli, reik isskalbti antra karta ir uodegyte pritaisyti :D Tik va kazkaip man uzkliuvo mezginio sukimas.. susiuvus matosi, kad suka mezgini :hmm:

O dabar zadu imtis cotton wool ir megzti sau mieliausiajai megztuka. Nuziurejau si, gal kas netycia pirkot aprasyma, pasidalintumem islaidom :rolleyes:http://www.ravelry.c...ibrary/april-18

Dropsu belle mezgus ir as, man patiko. Siulas maloniai krenta :D smagiai mezgasi :)

Atsakyti


Tas. Rašiau gi, kad nepilks.

Foto pilkintas

mano aliofonas filtruoja ne tik spalvas :D


Atsakyti

Rasyte - šitas mano noruose seniai (nuo pirmo pamatymo), aš irgi prisijunčiau, jeigu ką.

Noriu atgal į sodą.Per tiršta namie žmonių ir jų jausmų kartais... O man galvoj tuščia, noriu tik tylos ir vienatvės. Ir žalių ar žydinčių vaizdų :).

Vakar tik kokią 22.30 iš sodo išvažiavom ir tik tada prisiminiau savo siūlus pas LIniuką. Nebeskambinau... Liniuk - jeigu tu dar eini piešti, gal pro Kasiūlus prasuktum ir ten paliktum? Arba kito savaitgalio lauksiu, tik labai sunku nepamiršt. Nes sode man visi rūpesčiai ir siūlų norai iš galvos išgaruoja :).

Atsakyti

Restar, papirkau jau :D neturejau kantrybes laukt :rolleyes: :D Parasyk emaila - atsiusiu :D

Atsakyti

RRaudonos turiu tik pusvilnės ir merino. Tiesa, turiu medvilnės su bambuku. Bet jau per rryškios raudonos. Normalūs žmogai tokių spalvų nemėgsta :DPriedas  002.JPG   225,39KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos gunnnndytojos  :B 

Mano drakius įtraukė drops belle į rudeninius pirkinius (mūsų ruduo kaip vasara LT).

Smagu matyt grįžusią Gadget  :4u: Parodyk zaros suknytę nužiūrėtą. Labai jau skaniai taškiukai nuskambėjo. Pakabukai US gal neišpirks  :rolleyes:

Sektiškai šopinaus. Prisipirkau kasdienai suknyčių iš forever21 po $10. Kažkaip namie visi drabužiai nepatogūs, planuoju generalinę drabužinės pertvarką. Jau išsiaiškinau, kur galima paaukot gerus drabužius, liko "lengvoji" dalis - prasirūšiuot.

Mezginių vėl daug ir gražių primezgėt. Pridėliojau patiktukų, tikrai akys atsigauna pas jus apsilankius  :wub: 

Konferencija be galo patiko  :wub: Ne be reikalo bilietus pirkau, kitais metais vėl būtinai varysiu. Women in tech buvau. O kad nebūtų liūdna grįžt į savo darbą dangus irgi pasirūpino - tik ką sužinojau, kad algą kelia nuo liepos  :yahoo:  :ploja2:Ir US normalu algą kelt 6-8 proc., o maniškė kils 10-15 proc.  :sokiai:  

Atsakyti

https://m.zara.com/lt/lt/išpardavimas/moterims/suknelės/mini/taškuota-mini-suknelė-c634519p4133016.html

 

Taškuota juoda. Su užtrauktuku nugaroj ir lašo formos iškirpte. 100 pr viskozė.

 

 

Gundytojos profesionalės.

Atsakyti

Išsitempiau savo mergaitę pasifotkinti. Sušalau. Na ir įdedu Lourdes. Žiūriu į nuotraukas - reikia palyginti :)​ 

DSC_0875_medium2.JPG

DSC_0964_medium2.JPG

DSC_0981_medium2.JPG

Atsakyti

Egloshke, kokia grazi motera :wub: megztukas irgi labai dailus :wub:

Restar, kai turesi laiko permesk akimis aprasyma.. nu blyn kaip man sunku su tokiais aprasymais :unsure: :huh2: kyla noras megzti savaip.. alia labai grazus man tie peciai :blink: nors bijau, kad kreivarankei sss gausis :B

Atsakyti

Sveikos

Eina sau kiek šiandien nuostabių vaizdų  :wub: 

Atsakyti

Egloške,laaaaabai dailu  :wub:  :wub: 

seniai jis mano norų sąraše,o tavo numegztasis dar labiau sukirbino norą jį turėt :wub: 

kiek ir kokio siūlo sumezgei?

Atsakyti