Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

a nu amberis tada ir netinka nes irgi formos nelaikys :)

dropsu bele irgi noreciau isbandyt

ale vis dar siulu dietos laikausi :)

atvaro mano pana gal kokį ketvirtadienį:

-Mama, tu man numegzi bliuskę! (čia ne klausimas, čia teiginys :D )

Noriu raudonos, ryškios ! rodyk siūlus, aš išsirinksiu.

nu ir ką.... pas mamką nieko ryškaus, o tu labiau vasarinio....

Atsakyti

ant eksperimentų patraukė,sukuosi Java siūliukus tai bliuzelei nuleistais pečiais :)

Atsakyti

Labos

As kaip tik dropsu bele vysniu spalvos mezgu  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos!!

. Alyvinis megztukas iš alpakos ir lino (saulėlydžiuko parūpinto) irgi link antros rankovės. Reik rast kriauklines perlamutrines 8-9 mm sagas. 9. Gal kas nori keist į 4 mm? Pagal svorį ;)


tai tas grazus daikts alyvinis????? Be reikalo pasakei, buciau uzskaicius kaip dar viena :D :D :D nes mano teleponas rode graziai pilka


Atsakyti

Labos

As kaip tik dropsu bele vysniu spalvos mezgu  :rolleyes:​ 

ar ryškūs?ar labiau į riužavą ar bordo?

Atsakyti

atvaro mano pana gal kokį ketvirtadienį:

-Mama, tu man numegzi bliuskę! (čia ne klausimas, čia teiginys :D )

Noriu raudonos, ryškios ! rodyk siūlus, aš išsirinksiu.

nu ir ką.... pas mamką nieko ryškaus, o tu labiau vasarinio....

Bet tai kooks pasitkėjimas savim :D ir mama :D

Turiu tik raudono merino :P

Atsakyti

Katuk, Kauno g siulu parduotvej sitie yra laba grazios raudonos spalvos, tik nuotrauka tai labai prasta randu

nako-fiore_medium.jpg

Atsakyti

Nu raudonos zelandiskos vylnos turiu ir as

Daug

Atsakyti

:)

dropsu bele irgi noreciau isbandyt

Baiginėju darbelį kaip tik iš Belle, ir man nei kiek nepatiko siūlas  :unsure:  Mano skoniui jis kiek storokas vasaros mezginiams (mezgu 4 nr virbalais), išsisluoksniuoja į kelis atskirus siūliukus, reikia labai atidžiai megzti, nes kai su serialais, tai netyčia užkabina virbalas ne visus siūliukus ir lieka tokios kilpos. Pas mane pilna jų liko, nežinau, kaip reikės tvarkyt  :hmm:  Na ir turiu įtarimą, kad gali išsitampyt į plotį nuo nešiojimo, bet čia tik spėjimas. A, ir dar labai slidus siūlas, pabėga nuo virbalo lengvai  :)​ 

Atsakyti

Labos

As kaip tik dropsu bele vysniu spalvos mezgu  :rolleyes:​ 

Ir kaip įspūdžiai, tikiuosi geresni, nei mano?  :)​ 

Atsakyti

Dropsų Belle sudėtis ir kaina mane irgi vis vilioja, bet vis dar laikausi, kol nieko "gyvo" neteko iš jų pačiupinėt dar.

Atsakyti

GADGETAI, laba. anoj savaitėj mačiau tave palei žalią tiltą, susimasčiusią visą. su tokia lašišine suknute

Katuk, o aš apie tave tądien galvojau. Bet birželis pilnas atostogų, tai net suknios pargrąžijimo klausimais nejudinau. 

tai tas grazus daikts alyvinis????? Be reikalo pasakei, buciau uzskaicius kaip dar viena :D :D :D nes mano teleponas rode graziai pilka


Tas. Rašiau gi, kad nepilks.

Foto pilkintas

Atsakyti