Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dontstop, labai gražu. Iš pradžių pagalvojau, kad ten apačioje klostės, bet pasirodo ne.

Atsakyti

Sveikos, zaliosios. As nieko zalio nemezgiau, planavau uzbaigr kremine/orandzine linine skara, bet toks tinginys savaitgali namie trynesi, kad sedziu dabar ir nesuprantu ka veikiau :) nes nieko nenuveikiau

Atsakyti

Donstop, nu fainiai. tik prajuokino šiek tiek teiginys, kad mezgei trumpesens rankoves :D  net ėjau pažiūrėt, kaip atrodo tada ilgos. nu nes taviškės tai visai ne trumpos.  ir man gal norėtųsi dar platesnės apačios, kad būtų jau tikrai kaip kvarbatkos.

o iš tiesų tai ką jau čia - realiai tai tik pavydas..... nuo tokių tempų

Liniuka, Dropsai vistik tie patys, nesumilinau.

gal kas turi kokios medvilnės atliekamos raudonos/bordo? kokius 200-300 g.

Atsakyti

katuk aš turiu amber jei tinka?

185 gr

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 birželio 2017 - 14:04

Sveikos!!

Pasiilgauuu.

Buvau sm slaptažodį pamiršus. Tikrai.

Dontstop planinis rožinis kardis itin dailus.

Taupiai mezgiau, lėtai ir iš ko turiu. Legendinė raudona suknia susiūta, išskalbta, laukia rankovių idėjos. Alyvinis megztukas iš alpakos ir lino (saulėlydžiuko parūpinto) irgi link antros rankovės. Reik rast kriauklines perlamutrines 8-9 mm sagas. 9. Gal kas nori keist į 4 mm? Pagal svorį ;)

Su Ligvita pakalbėjus, vėl siūlreikį pajutau. Slopinau rūbais. Pavyko. 

PS rūbus perku, kai nerealiai graži su jais jaučiuos. PPS ZARA nepalaikė man gražutės suknytės, taškuotos juodos... Liko tik S.

Atsakyti

Nemegztito rankų tirpimas kaip netikėtai užėjęs, panašiai ir praėjo. Ne amžinis. Buvo po dukros gimimo, gydžiau. Pasirodo, gali kartotis.

Nemėgstu jaustis ne viską galinti.

Atsakyti

katuk aš turiu amber jei tinka?

185 gr

kaži, plona jinai, gali ir neužtekt :hmm:

Atsakyti

Plonytė, a ką ruošiesi daryt?

pas mane ryyyžkia raudona

arba turiu bordo spalvos bambuko

Atsakyti

Donstop, nu fainiai. tik prajuokino šiek tiek teiginys, kad mezgei trumpesens rankoves :D  net ėjau pažiūrėt, kaip atrodo tada ilgos. nu nes taviškės tai visai ne trumpos.  ir man gal norėtųsi dar platesnės apačios, kad būtų jau tikrai kaip kvarbatkos.

o iš tiesų tai ką jau čia - realiai tai tik pavydas..... nuo tokių tempų

Kodėl prajuokino, pagal aprašymą rankovės mano dydžio 47 cm, o aš mezgiau 42 cm, nes rankenos mano trumpos, visad trumpiau mezgu rankoves, nei rekomenduoja  :)  

Tuoj lėtinsiu apsukas, liko paskutinė darželio lankymo savaitė, et  :) 

Ačiū visom pakomentavusiom  :4u: 

Atsakyti

Plonytė, a ką ruošiesi daryt?

pas mane ryyyžkia raudona

arba turiu bordo spalvos bambuko

mano vaikis nori palaidinės. trumpos berankovės. ryškios. labai plono siūlo nenoriu aš :D  bo teks ilgai megzti.

bambukas nelaikys formos, tokios irgi nelabai nori.

jai labai patiko Dropsų Belle siūlai, mezgiau jau vieną palaidinę, bet žiūriu nelabai spalvos yra tinkamos. nebent vyšnia, jeigu patiks. nusiunčiau nuorodą

Atsakyti

Kodėl prajuokino, pagal aprašymą rankovės mano dydžio 47 cm, o aš mezgiau 42 cm, nes rankenos mano trumpos, visad trumpiau mezgu rankoves, nei rekomenduoja  :)  

Tuoj lėtinsiu apsukas, liko paskutinė darželio lankymo savaitė, et  :)

Ačiū visom pakomentavusiom  :4u:

prajuokino dėl to, kad tavo fotkėj tai rankovės tokios ilgokos, tai vat ir galvoju, jeigu dar ilgesnės, tai iki kur jos ten kabo

GADGETAI, laba. anoj savaitėj mačiau tave palei žalią tiltą, susimasčiusią visą. su tokia lašišine suknute

Atsakyti

a nu amberis tada ir netinka nes irgi formos nelaikys :)o dėl storumo galima megzt iš dvigubo gi :) kiek ten tavo to vaiko, užtektų to siūlo :)

dropsu bele irgi noreciau isbandyt

ale vis dar siulu dietos laikausi :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 birželio 2017 - 14:40