Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Nu kur ta vasara, kur tas karštis... :)

Vakar ravelrinau iki 12 nakties, ieškojau, pati nežinau ko, tiksliau žinau, bet nežinau kaip tas atrodo :D Sumasčiau gi, kad nenoriu standartinio megztinio iš to varinio lino, tipo noriu kažkokios idomesnės konstrukcijos, bet žadu megzt rankomis, tai kažkoks tai lachmonas neverta megzt, kurį galiu nusimegzt mašina, tai va, kaip susikūriau sau problemą, beveik neišsprendžiamą  :D 

Ačiū už mano žaliuko pastebėjimą, megztas rankomis.

Aišku, aš nekukli, bet jis man pačiai žiauriai gražus, labai smagiai mezgiau, siūlas fainas, pradžią tai išvis su kabliu trišakiu... bet mane ir išdūrė siūlas, mezgiau tradiciškai su 2mm virbalais iš plonos medvilnės 4gijų, kaip ir viskas standartiška, akių aplinkui 270!!!!! Ar galit patikėt, kad su tiek man mažas gali būt??? Aš netikėjau, nes paprastai mezgu su 250-260 akių... bet tas siūlas kažkoks tamprus ir megztinis gavosi tamprus, aš apsivelku normaliai, net ilgio gana, bet vaizdelis ne kažką, nes jis man tiesiog aptemptas.... Gal ir prasinešiotų, būna, gi kad panešioti išsitampo, nu tai va dar turiu vilties, kad man gražins kai išsitampys :D

Atsakyti

Nu tikrai, žalia spalva valdo :D

 

Priedas  005.JPG   635,87KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  016.JPG   480,96KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ristina, sau mezgei :bigsmile:  gražios tos gėlytės :wub:

Atsakyti

Uoj kiek žalių grožių..viens už kitą dailesni

ir Egloškės ne žalias mėginukas labai užkabinantis :wub:

o man kablys

nenoriu dirbt noriu megzt

nors ir ne žalią

Atsakyti

Ristina, sau mezgei :bigsmile:  gražios tos gėlytės :wub:

Nea :rolleyes:  ne sau :rolleyes:

Atsakyti

labas žalias rytas,

namai kvepia kringeliu,o aš vėl siuvu :)

http://www.justlovec...an-kringel.html

Atsakyti

Nea :rolleyes:  ne sau :rolleyes:

Ir sau nusimegzk :D labai gražus - tau tikrai tokio reikia :wub:

Atsakyti

Olaiva suerzino su kringeliu. Dabar taip norėčiau tokios gausiai cinamoninės bandelės. :rolleyes:

 

Pritariu, kad Ristinai tinka jos žaliasis.

 

Kažkaip miegas šiandien laužia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 birželio 2017 - 12:16

Jei kada ir nusimegsiu sau tokią bliuskę, tai tik ne žalią :rolleyes: :D kažkaip, nemyliu tokios spalvos :huh2:

Atsakyti

Jei kada ir nusimegsiu sau tokią bliuskę, tai tik ne žalią :rolleyes: :D kažkaip, nemyliu tokios spalvos :huh2:

:D konkrečiai tokios žalios ir aš nemėgstu :rolleyes: bet modelis tai super pavykęs :bigsmile:

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Gražūs žali darbeliai  :4u:  Suknelės ant figūros norisi (tuo labiau ant tokios sportiškai tobulos  :) ). 

Aš irgi turiu ką parodyti, tiesa, visai ne į temą su rožine spalva  :)

 

 

* modelis dropsinis Vintage charmer http://www.ravelry.c...vintage-charmer- rankoves dariau trumpesnes ir mezgiau jas pirmyn - atgal, visą kitą - tiksliai pagal aprašymą

* siūlai Hjertegarn Cotton nr. 8 - labai patiko, gerai susukti, minkšti ir gan lygiai mezgasi

* virbalai 2,25 ir 3

 

SAM_4016_medium2.JPG

 

SAM_4002_medium2.JPG

 

SAM_4010_medium2.JPG

 

SAM_4011_medium2.JPG

 

SAM_4012_medium2.JPG

Atsakyti

Baiginėju dar vieną dropsinį vasarinį megztuką ir po to bus pauzė su vasariniais projektais - turiu jau imtis šiltų megztinių vaikams, jei noriu iki rudens suspėti. Su sūnum išrūšiavom siūlų sankaupas, jis atidėjo, iš kokių norėtų, kad numegzčiau, na ten baisiai visko daug, tiek jam nė nereikia :wink: , manau pradžiai bus vienas iš Kauni contiguoug metodu, o paskui žiūrėsim. Durkrai pradėjau tokį kardiganą iš Vernito alpakos:

 

Alettejakke_2_medium2.JPG

Atsakyti