Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ristina, ačiū už rekomendaciją...

Prašom :aciuks: smagu, kad "pamačyjau" :D

Atsakyti

Suknelė baigta. Pateikiu įrodymus:

34714451923_0f3e160a09_z.jpg

34714457403_99d9859641_z.jpg

34714460643_271af9be66_z.jpg

35524130795_0ee77f66fb_z.jpg

Atsakyti

o kaip ant tavęs ?  :rolleyes: 

Atsakyti

o kaip ant tavęs ?  :rolleyes:

Ant manęs dar pasuknelę reikia pritaikyt. Bet šiaip tinka idealiai.

Atsakyti

Labos

Grizom namo trumpam, vaikiui ryt pas ortodonte

Tereza laabai grazi spalva, o sukneles vaizdu laukiu su pasuknele

O mano geltonas gabaliukas buvo isardytas, nuprendziau kad nelabai graziai gaunas ratu, mezgu is dvieju gabalu, plius susiaurinau nes labai jau nuplatinus buvau o kadanhi bus neliemenuota tai labai jau maisas gavesis butu...

Pasikeikiau ties 23 eilute rasto, paskui kazkur radau isaiskinima...

Sese paziurejo sako ko pas tave viskas vienos spalvos pastaruoju metu (nes uzmate geltona svarkeliuka uzbaigta internete)

Atsakyti

Sveikos,

Savaitgalis, atrodo, ilgas, nes jau penktadienį popiet išvažiavau iš namų... :D 

Nusipirkau dvejus batus, pagaliau!!!

Bet ...Suskaldžiau savo mylimo telefono ekraną, pati, per durną galvą, vos nežliumbiau.... Tiek kartų kritęs, jau beveik 3m naudotas ir puikiausias buvo, kol nesugalvojau gi dulkių pavalyt iš visų skylučių... Kaip pradėjo tada jis savarankišką veiklą, siaubas, langai tik skraido, kažkam skambina, kažkas man skambina, jausmelis ne kažką, kai valdyt negali, vos ne vos išjungiau.... dabar teks naują pirkt... :(

Kitas liūdesys, kad numezgiau nerealaus grožio megztuką, bet ne sau.... :D Nu dėl šito išgyvensiu, bet vistiek abydnoka :D

IMG_0323_medium2.JPG

IMG_0340_medium2.JPG

IMG_0303_medium2.JPG

IMG_0309_medium2.JPG

IMG_0331_medium2.JPG

IMG_0365_medium2.JPG

IMG_0398_medium2.JPG

Atsakyti

Savaitgalio grožiai ♡. Terezos romantiška suknė, ir man labai graži spalva, versi iš kojų londoniečius :).

Šarangės tobulybė ♡. Ir lyg tobulai paprastas, bet ir su cinkeliais, o spalva,o foto, seilės varva...

Prisivežiau siūlų keliems mezginiams, nes planavau savo megztuką pabaigt. Tai... išardžiau viską, ką per savaitgalį numezgiau, gal dar daugiau. Tai esu grynam minuse. Bet vis tiek laiminga sode :).

Atsakyti

Šarange, nerealiai gražus megztukas :wub:  Nuo spalvos iki rašto. Gaila, kad ne sau. Na bet ir taip daug turi :D  Aš irgi tokios spalvos medvilnės papirkau, gal vogt idėją :D 

Terezzos suknia tokia romantiška. Turėtų labai gerai ant gražis fogūros žiūrėtis. Lauksim vaizdelio :4u: 

Ir dar Ligvitos raudonoji skara labai graži :wub:  Tokia kitokia :wub: 

Savaitgalis po Lietuvą. Gaila, kad baigėsi tik prasidėjęs... Kita savaitė darbe bus pagerinta - atvažiuoja Lean vertintojai, visus egzaminuos :B  Įtampa sukelta iki maksimumo :B  Na bet kaip nors išgyve nsim :huh2: 

Atsakyti

Šarange,labai dailus žaliasis :wub:  kažkam pasisekė.....

savaitgalis lėkė pralėkė,laaabai smagus,su žolynais,tik vėjas kaip prie jūros,su 2 megztukais per jonines :D šššššalta

megztelėjau nuo dūšios,jau kitai detalei akis užsidėjau,Luknė siūlus vos spėja man sukt :D

DSC_5695_medium2.JPG

DSC_5705_medium2.JPG

DSC_5700_medium2.JPG

Atsakyti

Labas

Ar bandom treciadieni susibegti? 

Labas rytas,

 

Taip gaunasi, kad aš trečiadienį negaliu. Turiu svarbų susitikimą. Ir šiandien man nelabai gautųsi, nes mažasis serga. Tai merginos labai atsiprašau, kad suviliojau... susitikite be manęs.

Labai gražūs mezginiai po savaitgalio. Terezzos suknelė, modelis, spalva :wub:  Ir įsivaizduoju kaip tobulai atrodo prie rodonų plaukų.

Šarange, ten rankomis megzta?!... Vėl, labai graži spalva ir superinis atlikimas.

Ligvitos skara labai puošniai atrodo.

O aš pradėjau naują megztuką ir visai neblogai megztelėjau. Įdedu mažą gabaliuką..

 

DSC_0852_medium2.JPG

Bet jau patirtis su Rowan instrukcija... Mano sudėjimui turėjau apsimesti virš 300 akių 3mm virbalais. Tai gerai, kad nusimezgiau bandymuką, būčiau turėjusi 120cm biustui tinkantį megztelį :oh: Ir nepigūs Rowan žurnalai, o taip ant durniaus surašyta..

Atsakyti

Egloshke, gražus gabaliukas. Sau mezgi?

 

Olaivos kampukai visada nuostabiai pateikti ir žaviai atrodo. Bet žiūriu panašaus atspalvio ir Terezzos suknelė, kurią labai norėtųsi ant žmogaus pamatyti.

Net ir Šarangės tobulasis  šiek tiek panašus spalva. Žalsvi atspalviai valdo :)

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 birželio 2017 - 08:46

labas,

Terezzos suknė nu faina, nors vaizdo reik ant žmogaus. spalva tai ne visai mano, nu bet ne man ir nerta. užtraultuką kaip suprantu, pavyko įmontuot.

Šarangė vis narvuoja :B  tokisu grožius megzdama. tai tik toks džiaugsmas, kad ne sau :D 

Olaivos vaizdai :wub:

Egloshkės pradžia graži :4u:

mano savaitgalis nuobodybė. biškį siuvau, biškį nesigavo tik galvos skausmą įsitaisiau, realų. nu man šiaip galva labai retai skauda, ir tiesiog taip sau. tai net pradedu nerimaut, ar kokių ligų neįsitaisiau. tikėkimės, kad ne.

pentadienį megztelėjau su kažkokiu filmu, o šeštadienį pasimatavau ir supratau, kad mezgu ne sau. nudidinau. o antra, kaklo iškirptė nepatinka. tai va. kaupiuosi ardymui iki 0, sunkus toks sprendimas, tai vis dar laukiu nušvitimo, kad paskui nesigailėt

tai tiek.

ir dar kažkaip paskutiniu metu esu nepatenkinta savo shopogolizmu. nu perku ir perku drapanas. kiek galima. padariau išvadą, kad moteris perkasi daiktus, kai yra nepatenkinta savimi. vis tikisi, kad sugrįš tas pasitenkinimas su nauju rūbeliu. o jis vis negrįžta... .tai vat, reik surast kitą būdą pasitikėjimui susigrąžinti.

bet tai apsirengt vistiek nėra ką :D

Atsakyti