Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano vaikas nesiliauna mane stebines, ekskursinames Mazvydo bibliotekoj

Atsakyti

Priedas  IMG_20170623_151017.jpg   208,94KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos,

Ligvitos skara :wub:

Liniuka, tu neseniai Prahoje buvai, ar keistis kronu vaziuojant ar uzteks korteles :hmm:  kokios mazdaug kainos, neisivaizduoju :oh: Lenkijai tikriausiai reikia zlotu issikeist :hmm:

Atsakyti

dar blogo oro pliusu

35318125472_50d9493c73_b.jpg

35318091312_b345e0b3c4_b.jpg

Atsakyti

Ingriga, o jūs Lenkijoje ką norėsite daryt? Aš joje visiškai tik su kortele išsiverčiu. Dar pastebėjimas. Lenkijoje visada kortele mokėkit tik zlotais, kursas konvertacijos banke visada palankesnis, nei perskaičiuotas visos ar mastercardo, ar pan.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 23 birželio 2017 - 17:05

Lenkija tik pakeliui i Praha, ekskursija :mirksiukas:

Atsakyti

Sveikos :4u: kaip gerai, kad jau savaitgalis :wub: nusimato visai mezgiminis, virusas beveik visą šeimyną išguldęs, tik Vaiva laikosi, bet jai gal ir laimo gana... gal kuriai sektantei su privalumais maudymo reikia? Mano turtam čiut kaušeliai per maži, o šiaip tai labai neblogai atrodo

 

Priedas  IMG_2693.JPG   46,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Radau paparčio žiedą :D mezginiuose :D

Priedas  017.JPG   98,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Ingriga, mes tai nesikeitėm LT pinigų. Visur kortelėm atsiskaitinėjom. Prasikeitėm minimaliai pvz. arbatpinigiams ar ledams. Beje jei keisiesi Prahoje, labai žiūrėk, kokie komisiniai. Kai kurie ima 30 proc. O kai kurie be komisinių išvis.
Atsakyti

Labas :)

ūkanota, kaip turi būti Joninių rytą...Radot paparčio žiedą?:)

Ligvita, labai graži skara....

Pasigendu ne tik Niumos, bet ir Gadgetuko....Kur jūs?

Liniuka, ačiū...Parašyk, kaip atsiskaityti..( kažkodėl šypsenėlių neleidžia jungti )

Atsakyti

Urme būna :mirksiukas:

Ristina, ačiū už rekomendaciją, buvom vakar Urme, likau maloniai nustebinta - vilnoniai uniforminiai švarkai po 25 eur (siuvykloj siuvom už 64 eur daug prastesnės kokybės, nekalbant jau apie tai, kad pasiuvo per mažą), yra visokių spalvų ir atspalvių, nešiausi su savim pernykštį, kad atitaikyt atspalvį tiksliai. Žodžiu super  :super:​ 

Atsakyti

Labas

Ar bandom treciadieni susibegti? 

Atsakyti