Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu bet kokiu atveju megztą suknelę užkabint ir suplėšyt didesnis pavojus lipant per tvorą nei paprasta :) aš tiesą sakant nepamenu kuo aprengta po medžius karstydavausi, ko gero tais laikais mano bent mama kelnėm mūsų nerengdavo, pirmus džinsus gavau jau ūgtelėjus :)

Atsakyti

nu va pas jus sukneles ar triusikai plysdavo, o pas mane   dar ir smakra teko vezt siuti. chirurgas pakele uz kasos, kuri tada  zemiau siknos buvo, ir sako "atrodo gi mergaite " ... :D

paskui  mama bardavo, kad nescia budama per tvora lipdavau ( na arciau  einant pas vyra i darba) . jaunyste durnyste, apie kokius tariamus pavojus nesigalvodavo

Atsakyti

Pralinksminot su laipiojimais :). Aš turbūt su baltom kojinytėm ir kaspinais nelaipiodavau labai, nes tokia papuošta tik per šventes būdavau, pakeliui iki mokyklos nelabai būdavo kur įlipt. O ir šiaip prie namų nebuvo didelių medžių. Tai visą išdarinėdavau tik pas močiutę. Net ir galvoju, kuo gi tuomet rengdavausi. Pamenu tokias mėlynas treningines kelnes ir pora suknelių iš vaikystės. Žinau, kad suknelės būdavo neatplaunamos nuo pienių....

Užsakymas iš George padarytas, susigundžiau ir sau pora šmutkių. Dabar ramu bent kiek.

Atsakyti

Sveikos,

Linksmai čia apie tas sukneles ir tvoras.

Kas mezgėt Berlin pagal aprašymą? Ar viskas su aprašymu gerai? Nieko pakeist nereikia? Šiandien su juo startuosiu ilgąją naktį, tai nesinori eilinį kartą ardyt. :)

Atsakyti

is vienos puses tamsoka, is kitos - raudona, svieciant saulei isvis neimanoma nufotografuot...

35481925085_70e5317068_b.jpg

 

35481934215_4c4e766c32_b.jpg

 

 

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 23 birželio 2017 - 12:23

graži šita labai

Atsakyti

Ligvita, tikrai labai graži skara.

Atsakyti

seniai ji mano planuose buvo, Ravelry merginos bendra mezgima suorganizavo, tai buvo proga numegzt. Planuose buvo melyna is silko, bet kliente pakoregavo planus - paprase raudonos skaros... :)

Atsakyti

Čia linas?

Aišku reikia nueit į ravelry, turbūt viską surašius.

Atsakyti

Čia linas?

Aišku reikia nueit į ravelry, turbūt viską surašius.

taip, linas. Zinok dar nieko nesurasiau, tik nuotraukas i Flickr sukeliau :) ir cia parodziau. Reikia i miesta palekt, tada i pasta, gal dar pakeliui koki suoliuka rasiu :) O tada jau bus galima ramiai Ravelry nuotraukas sudeliot ir surasyt viska


Atsakyti

Nereali raudona skara, Ligvita  :good: 

Atsakyti

Sveikos. O mane kavos priimsit? Vis dar be jokio mezginio... Bet norisi akis paganyt, seile pavarvinti.

Atsakyti