Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

mėginau ieškot tos tavo suknelės ale ravelry neradau :(

 

kažkodėl aš pradžioj sumislijau viską tik gerom sumezginėt, paskui kitoj eilėj apsigalvojau...gal nesimatys skirtumo ten apačioj, nes tikrai jau neardysiu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 23 birželio 2017 - 08:35

mėginau ieškot tos tavo suknelės ale ravelry neradau :(

 

kažkodėl aš pradžioj sumislijau viską tik gerom sumezginėt, paskui kitoj eilėj apsigalvojau...gal nesimatys skirtumo ten apačioj, nes tikrai jau neardysiu :D

berods ir aš kažkaip panašiai, pradėjau vienaip, o paskui persigalvojau, bet nebeardžiau :D

nuotraukos slaptos. kaip ir pati suknelė. kažkur klajoja po pasaulį. aplink Riešę :D

 

10155702_884639794908641_230282566147591Priedas  20150609_1228481.jpg   24,15KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Man šitie šetlando raštai baisiai gražu. Jau ne vieni metai, kaip žiūriu, ypač į tas sukneles. Tik kad aš pati nelabai tinkama suknelėms, tai vis dar nenusimezgu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 23 birželio 2017 - 10:15

Man šitie šetlando raštai baisiai gražu. Jau ne vieni metai, kaip žiūriu ypač į tas sukneles. Tik kad aš pati nelabai tinkama suknelėms, tai vis dar nenusimezgu...

galima palaidines megzti

Atsakyti

va būtent palaidinės tais raštais irgi labai gražu :)

dėl tinkamumo suknelėms tai nelabai supratau Kerpena o kodėl tu joms netinkama?Per tvoras laipioji ir į medžius karstaisi ar kaip?

Atsakyti

O sita... Tai per tvoras ir i medzius su suknelem negalima, ar kaip? :hmm:

Atsakyti

Tereza nu nepatogu šiek tiek, sijoną gali užsikabint, suplėšyt ar dar ką, mano sesė kai maža buvo taip vis pridirbdavo su suknelėm :D

Atsakyti

Mano mama pasakojo - isleidziu savo mergaites papuostas, sukneles, kaspinai, baltos kojinytes iki keliu ir tikiuosi, kad jos ir elgsis atitinkamai. Ziuriu per langa - bega kiemo vaikai. Pribega tvora. Jau galvoju, maniskes cia ir sustos. Ale ne velnio. Atvirksciai net. Pirmos per tvora. Kazkas is paskos, dar kazkas neperlipa. Tai maniskes svyst atgal, pakele, pastume, padejo perlipt, tada pacios vel per tvora ir tolyn nuruko :lol: :lol: :lol:

Atsakyti

Ir kaip pasisekdavo grįžus atrodyt?kaspinai vietoj?kojinytės vis dar baltos? :D

Atsakyti

Va tas ir keisciausia, kad grizdavom tokios, kokios isejom. Pusbrolis visada kartu budavo - tas amzinai susiplesydavo rubus, sutepdavo neisskalbiamai, pats su melynem nusibrozdines ir apsidauzes. Mama sake, kad kol savo akim nepamate, ka mes isdarinejam, tol niekaip niekieno pasakojimais nebutu patikejus. :D

Atsakyti

Ir kaip pasisekdavo grįžus atrodyt?kaspinai vietoj?kojinytės vis dar baltos? :D

man tai kojinytės ir kapsinai vietoj būdavo...sugebėdavau triusikus susiplėšyt :D  po sijonais

Atsakyti

Aukstasis pilotazas jau cia. Muahahahaha :lol:

Atsakyti