Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dontstop, o tu irgi kaip suprantu iš Kauno, jeigu prie marių savaitgaliauji?

Dėkui už kvietimą, aš iš Kauno, bet apsikrovus kūdikiais  :4u:​ 

Atsakyti

Dėkui už kvietimą, aš iš Kauno, bet apsikrovus kūdikiais  :4u:​ 

tai galim kažkur,kur vaikams labiau adaptuota,kad mamulėms būtų truputį laisvės kavutei pagert .jei žinai tokią vietelę-siūlyk ;)

aš pribūsiu,jei vyras laiku grįš,nes abu  mano lobiai namie neliks :))

koks malonumas megzt  :wub:  :wub: 

Atsakyti

Tai tam CanCane, Maluno Maximoj, antram aukste yra vaiku zaidimu aikstele tokia normali visai  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

labas rytas,

Restar, mano nusiziuretu kelniu Manto dydzio nera, tai palauksiu vasaros pabaigos. Gal dar kazko reikes, nes dabar tik kelniu tereikia

koks tamsus rytas, o planavau fotografuot...

35091712990_f615d68398_z.jpg

35311317422_90d0b50ea3_z.jpg

Atsakyti

Bet tai gerai ir tamsoje fotografuoji, ypač kambary. :) Kažkas mėgaujasi tamsiu ūkanotu rytu ir nauja skara. :D

Labas rytas.

Atsakyti

kaip gerai spalvos dera :super:

labas, labai nuotaikos nekokios šiom dienom. tiesiog.

Atsakyti

labas rytas

nu tikrai Ligvita skara kaip katinui skirta, taip prisiderinęs :D

 

o aš pradėjau vakar liną mūčint, pirmiausia šimtą kart akis užsidėdinėjau, nes pas tėvus tai vis kažkam kalbint prisireikia, paskui šiaip ne taip užsidėjau, o kadangi ant dviejų ilgu virbalų, tai antrą vos išlupau iš tos 360 akių lino krūvos :), virbalo galiuką nulupau (mamos) betraukdama...galų gale didesnė dalis akių nusprūdo...galvojau tėtis numirs iš juoko :D

nu bet vat ėmiau ir sugaudžiau aš jas nes visai neblogai užsifiksavę buvo, tada liepiau broliui laikikliu pabūt kol aš valus susisuksiu kad vėl nenuslystų :D

 

bet pavyko net kelias eiles pamegzt dar

 

klausimas katukui kaip numezgusiai kelias tokio tipo sukneles, tu nepameni sumezgimus kaip darei?kas antroj eilej išvirkščiom ar visose eilėse gerom?nes ten yra tokių vietų kur vien sumezgimai su užmetimais

(aš čia pagal tavo duotas žaliosios schemas pradėjau)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 23 birželio 2017 - 08:05
 

aha, tinka jam raudona, kai maziuko atvaziavom pasiimt, buvo paristas raudonas kaspinelis :)

 

O siaip tai nagla mordute, vos nukrapsciau nuo skaros :) vis susisuka i kita poza ir toliau vaidina mieganti :) dabar ta mordute Manta kankita arba atvirksciai

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 23 birželio 2017 - 08:14

labas rytas

nu tikrai Ligvita skara kaip katinui skirta, taip prisiderinęs :D

o aš pradėjau vakar liną mūčint, pirmiausia šimtą kart akis užsidėdinėjau, nes pas tėvus tai vis kažkam kalbint prisireikia, paskui šiaip ne taip užsidėjau, o kadangi ant dviejų ilgu virbalų, tai antrą vos išlupau iš tos 360 akių lino krūvos :), virbalo galiuką nulupau (mamos) betraukdama...galų gale didesnė dalis akių nusprūdo...galvojau tėtis numirs iš juoko :D

nu bet vat ėmiau ir sugaudžiau aš jas nes visai neblogai užsifiksavę buvo, tada liepiau broliui laikikliu pabūt kol aš valus susisuksiu kad vėl nenuslystų :D

bet pavyko net kelias eiles pamegzt dar

klausimas katukui kaip numezgusiai kelias tokio tipo sukneles, tu nepameni sumezgimus kaip darei?kas antroj eilej išvirkščiom ar visose eilėse gerom?nes ten yra tokių vietų kur vien sumezgimai su užmetimais

(aš čia pagal tavo duotas žaliosios schemas pradėjau)

o kodėl mezgi su irklais :hmm:

nu aišku, kad ne visai pamenu. bet man rodos sumezginėjau tose eilėse, kur gerom akim. nu nes mezgiau gi ratu. ir sumezgimai ten kas antroj.

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Tai tam CanCane, Maluno Maximoj, antram aukste yra vaiku zaidimu aikstele tokia normali visai  :mirksiukas:​ 

Buvom, išties gera aikštelė  :4u: 

Jūs planuokitės, pažiūrėsiu, jei galėsiu vyrui vaikus priduot - prisijungsiu, jei ne, tuomet kitą kartą, nes jei savo pasiutėlę atvesčiau, tai nieks kavos nepagertų  :hihihi: , o ir aš pati iš tos aikštelės neišlipčiau, iš paskos miargai turėčiau bėgiot  :sad:​ 

Atsakyti

Katuk aš irklais akis tik užsidėjau, mezgu tai ne su jais :)

nu bent jau pirmoj tavo siųstoj schemoj sumezgimai kiekvienoj eilėj, ne kas antroj

mezgu irgi ratu

Atsakyti

Katuk aš irklais akis tik užsidėjau, mezgu tai ne su jais :)

nu bent jau pirmoj tavo siųstoj schemoj sumezgimai kiekvienoj eilėj, ne kas antroj

mezgu irgi ratu

nu aišku, kad nusišnekėjau

nepamenu. berods sumezginėjau pagal raštą, t.y. gerose gerom, blogose blogom. bet nesu tikra. gal reikėjo pirma pasibandyt :D  kaip geriau atrodo

Atsakyti