Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Mačiau Olaivą su vaikais pirmoj eilėj Čepulio beklausančią :).

Lace - pasižiūrėk, jungtumeis? Aš irgi maniau, kad dar ankstoka, bet kad Olaiva išgąsdino, tai suskubau. Tai vienam to, tai kitam ano prisireikė, tai jau pati viena beveik 100 svarų prisikroviau, t.y. vaikams tik... Planuoju užsakinėti vėliausiai ryt iki pietų, tai kas nori jungtis, rašykit. Kreditkėj tiek pinigų nebeturiu, reikia persivest...

Vasarą visai pakrinka režimas, ilgai nenorim miego, vakar tai futbolo 2 varžybas žiūrėjau, aš tai beveik nemačiau megzdama, tai paskui dar filmą apie Briusą Lee beveik iki pirmos. Mezginys gerai pasistūmėjo, varau, kad greičiau sužinočiau, ar išeis kas nešiojamo ar ne.

Mano vyro gimtadienis irgi artėja :).

Atsakyti

Keli vaizdeliai iš ZOOparko Megoje :)

DSC_5614_medium2.JPG

DSC_5620_medium2.JPG

DSC_5630_medium2.JPG

DSC_5641_medium2.JPG

DSC_5549_medium2.JPG

DSC_5599_medium2.JPG

DSC_5681_medium2.JPG

DSC_5581_medium2.JPG

Atsakyti

Dirbat net garas rūksta? Aš spėjau ir padirbt, ir čirvinių blynų prikept, ir bernus nuvest į kirpyklą, o didžiausias džiaugsmas - dičkiui darbą radau Aibėj, kuri už kelių žingsnių nuo namų. Bus krovikas rugpjūčio mėn. :). Duode Dieve, neapsigalvotų ir priimtų. Pajustų bernelis darbo skonį, na, ir savo uždirbtų pinigų vertę.  Tobulas darbas šalia namų, nuo 10 val, itin faina parduotuvės vedėja, vis pasišnekam. sakė, kad darbuotojų neatsiranda. Maniškis tai norėjo dirbti, bet piršto pajudinti susiradimui - nelabai...

Atsakyti

Dirbat net garas rūksta? Aš spėjau ir padirbt, ir čirvinių blynų prikept, ir bernus nuvest į kirpyklą, o didžiausias džiaugsmas - dičkiui darbą radau Aibėj, kuri už kelių žingsnių nuo namų. Bus krovikas rugpjūčio mėn. :). Duode Dieve, neapsigalvotų ir priimtų. Pajustų bernelis darbo skonį, na, ir savo uždirbtų pinigų vertę.  Tobulas darbas šalia namų, nuo 10 val, itin faina parduotuvės vedėja, vis pasišnekam. sakė, kad darbuotojų neatsiranda. Maniškis tai norėjo dirbti, bet piršto pajudinti susiradimui - nelabai...

man šiandien tikrai garas rūksta :D vakar iki išnaktų darbavausi,šiandien paskutinė diena darbų.o po to-iki rugsėjo laisva būsiu.įsivaizduojat,kaip tai pasijaus mezgiminėje srityje? :D

Atsakyti

Sveikos,

Šiandien ir ryt 20 proc. nuolaida visom prekėm Loccitane salonuose. Ir dar papildomų nuolaidų yra. Gal kam aktualu - dalinuosi. Pati nusipirkau bijūnų tualetinį vandenį :wub: 

Tai galima tiktis pirmadienį arba trečiadienį kaunietės. Abelo, kuri tau diena tiktų?

Olaiva, o tu? Susimatom :mirksiukas: Atnaujinsim Dalytės įžadus :bigsmile:

Dontstop, o tu irgi kaip suprantu iš Kauno, jeigu prie marių savaitgaliauji?

Aš irgi vakar kartu su Restar fūlę žiūrėjau ir megztinį taisiau. Viskas, šiandien tikrai baigsiu. Nors galva biškį aptirpusi, nes naktį dar sulaukiau mažo apsisapnavusio svečio į lovą :sleep: 

Aš iš Asdos jau apsipirkau, turiu atliekamų marškinių 6-7 metų berniukui, gal kuriai aktualu. Parduočiau :ax: 

Atsakyti

Sveikos,

Šiandien ir ryt 20 proc. nuolaida visom prekėm Loccitane salonuose. Ir dar papildomų nuolaidų yra. Gal kam aktualu - dalinuosi. Pati nusipirkau bijūnų tualetinį vandenį :wub:

Tai galima tiktis pirmadienį arba trečiadienį kaunietės. Abelo, kuri tau diena tiktų?

Olaiva, o tu? Susimatom :mirksiukas: Atnaujinsim Dalytės įžadus :bigsmile:

Dontstop, o tu irgi kaip suprantu iš Kauno, jeigu prie marių savaitgaliauji?

Aš irgi vakar kartu su Restar fūlę žiūrėjau ir megztinį taisiau. Viskas, šiandien tikrai baigsiu. Nors galva biškį aptirpusi, nes naktį dar sulaukiau mažo apsisapnavusio svečio į lovą :sleep:

Aš iš Asdos jau apsipirkau, turiu atliekamų marškinių 6-7 metų berniukui, gal kuriai aktualu. Parduočiau :ax:

su mašininiais įžadais vasarą bus sunkiau,nes ne bute būsiu su bruoliu,bet kažką pasitarsim ;)

Atsakyti

Labas :)

pirm nebent iš ryto  ar per pietus,nes nakti budžiu. Treč.galiu nuo kokios 15:30.

Kur?? :)

Atsakyti

 

Kur?? :)

Reikia visoms sugalvoti :) Galim Maximos malūne, nežinau, kokia ten kavinė.

Atsakyti

Sveikos,

Noriu meeto ir aš... 

... bet tikrai dirbu ir durniausia, kad ne savo darbus, savus metus bėgu ir taip viskas ne iki galo, užkniso, paskui pamiršus ką kur baigiau, ko ne, prisidarau dar daugiau darbo.... pasiilgau jau laisvės darbų planavime... :( 

Namie karaliaujam dviese su Kukuliu.

Nemezgu. Neturiu laiko sugalvot ką megzt, o po darbo nebesigalvoja...

Atsakyti

Reikia visoms sugalvoti :) Galim Maximos malūne, nežinau, kokia ten kavinė.

Malūnas man tai labai tinka :) CanCanas ten ;)

Atsakyti

Labas

Tai tada gal treciadieni ir planuojam.po darbu? Malune :)

Atsakyti

Sveikos,

Mačiau Olaivą su vaikais pirmoj eilėj Čepulio beklausančią :).

Lace - pasižiūrėk, jungtumeis? Aš irgi maniau, kad dar ankstoka, bet kad Olaiva išgąsdino, tai suskubau. Tai vienam to, tai kitam ano prisireikė, tai jau pati viena beveik 100 svarų prisikroviau, t.y. vaikams tik... Planuoju užsakinėti vėliausiai ryt iki pietų, tai kas nori jungtis, rašykit. Kreditkėj tiek pinigų nebeturiu, reikia persivest...


Aš, aš irgi noriu jungtis :blush-anim-cl:

Parašiau tau meilą, tiksliau du :D vienodus :D nes mano pašte kažkodėl du tavo adresai :rolleyes: 

Atsakyti