Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš irgi už,jei tik išeis prisiderint tarp budėjimų ir darbų :)

Atsakyti

Aš irgi Niumos pasigendu. Tikiuosi tik šiaip laiko neturi :4u: 

Noriu megzt alpakas. Bet reikia pabaigt suknelę. Taip ūpas dingo, kai pamačiau, kad numažinau... Bet vis tiek užbaigsiu.

Atsakyti

Liniuka, kokią suknelę, iš ko?

Atsakyti

Labas, buvo buvo apsireiškusi, kai išgirdo kito drakiaus šauksmą :D

Lietuti, o kas pas jus komandiruotėj???? tai tada klausimas kur tu dirbi???

Žuviuk, pas mus - tai pas mus Atlantoj :) Mano vyras kartu su Simona dirba. Aš tik pramogauju kartu :)

Smagu, kad atsiradai, drakiaus šauksmą buvau pražiopsojus. Mano drakius vis dar kūdinasi, savo lobiu maitinasi. Nepirkau nieko nuo sausio galo.

Atsakyti

Liniuka, tu gi žinai ką reik daryt kai numažini???? :D

Atsakyti

Lietuti, perduok linkėjimus :) seniai aš ją bemačiau :) dingus visai :D nzn ar labaiu mano vaiko ar mano šunio bijo :D

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

ilga sunki diena darbe, smagus pasimatymas per pietus su Nite, šopingas ir mergaitiška vakarienė su Aušra, vakaras su mezginiu  prie teliko...  :wub:  visai nebloga diena buvo.  :D tik į lovą atsigulusi supratau, kad nebuvau šiandien į SM užsukusi  :unsure: 

Nite, kaip gaila, kad netiko  :unsure: aš vyliausi, kad prisijaukinsi... tai mano dryžius ieško naujos šeimininkės.  :4u: 

mačiau apie georgie kalbėjot, reiktų ir man gal kažko pasižiūrėti mokyklai, tik kad kažkaip man dar baisiai anksti atrodo  :oh: pasidairysiu gal rytoj, ar man ten ko nors reikia... siųstis per pirkAnglijoje neverta, siuntimas UK mokamas, tas pats, jei ne dar brangiau gausis...

Atsakyti

Sveikos, 

Restar, nu tikrai ne iš piršto lauštos tos pagyros tau ir tavo bliuskelei, giriu ir aš išsijuosusi!!!

Atsakyti

Abelo su gimtadieniu jei FB nemeluoja :) :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

:D ačiū, bet mano vyro gimtadienis čia šiandien ;) mes vieną fb turim dėl daržo ir aš jį biški užvaldžius...  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

aa :) nu tada perduok sveikinimus vyrui :D

arba pasinaudoti Olaivos praktika ir nusipirkti sau siūlų :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 birželio 2017 - 08:46

gerai tie vyrų gimtadieniai :angel_not:  be grieko apsidovanoji  :B 

aną savaitę be jokio gimtadienio drakalaičio guolis papilnėjo... :D

jeigu į jūsų miestą atalėks fotografas Čepulis,tai būtinai nueikit susimatyti,nes laaabai įdomiai 2 val pasakojo apie gaudomus kadrus,gyvūnus :D​ 

Atsakyti