Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 21 birželio 2017 - 13:25

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 21 birželio 2017 - 13:25

Tu pasitikrink PIrk Anglijoj, jeigu gali, aš nesu per juos pirkus. Retai perku iš užusienio pati viena, nebent iš Ali.

Slim fit - lieknam. Kad nekabotų kaip maišas. Plus fit - apkūnesniam. Pernai pirkau slim leg - pasiaurintos klešnės, labai patiko stiliukas vaikinuko. Bet šiemet jau toks solidesnis, visai nekūdas patapo, tai pirksiu regular. dar mergos maudymukų užsimanė, žodžiu, išaugs mano užsakymas :).

ten nuo svorio irgi priklauso, mano iki kilogramo buvo kiek uzsakinejau, tai vietoj pasiimant 3eurai, i namus 6-8eurai, priklausomai nuo to kaip atsiskaitai

Reiks Mantui tas pasiaurintas kelnes imt, ziuresim kaip bus, nes su tais reguliar tai kaikuriom kelnem uzpakalis negraziai kabo kai dirza uzsijuosia, nes tikrai smarkiai placios jo ilgio kelnes buna...


Atsakyti

Eeeh šitąą nu hhhmmm ... vienžo, stengėsi Lace numegzt man megztinį, bet vistiek nepataikė  :unsure:
 Staipiausi staipiausi prieš veidrodį, bet nepadėjo :huh2: ne mano ir tiek  :blush-anim-cl:

Jei kažkam reikia nuostabių spalvų gero meistro fantastiškai numegzto oversize megztinio - tai prašom kreiptis :D

Atsakyti

Gali man tikt :), tik nežinia, ar įpirkčiau :).

Atsakyti

Gavom mrt tyrimus ir nieko su mb  nesuprantam nei velnia kokia pauksciu kalba parasyta

Abelo auuu gal tu kazka galetum paaiskint

Atsakyti

Labos

Restar, su ta ilga suknele buvau Intymioj Pagundoj pasimovus. Nors nelaikau savęs žema, bet foto suknelė buvo virš kelių, o man ji buvo iki pusės blauzdų  :oh: US dažniausiai drabužius perku Tall, bet čia nėra jokių problemų su grąžinimais. 

Darbo pakeist į ką neturėčiau, tektų ieškot. Ir reik kažkokį kitokį ieškojimo būdą susigalvot, nes jei internetu, tai lygiai tas pats, ką dabar turiu. Ir atrankos procesas labai ilgas. Žodžiu, laukiu stebuklo :)

Egloške, pas mus daržely moko kompiuterinio raštingumo. Bet maniškė šį pradėjo tik kovą lankyt, tai nedaug spėjo išmokt per kelis mėn. Moko įjungt, išjungt, naudotis pele, klaviatūra, nuotraukas daryt (tik nežinau, ar fotoaparatu, ar telefonu). Aš užsispyrus ir 3 m. vaiko prie savo kompo leist nenoriu :) Suspės.

Įkritau į Grey anatomijos 13 sezoną  :oh: Nėr kada miegot.

Niuma gal tikrai jūra mėgaujasi. O Žuviukas kur? Jos draugė pas mus komandiruotėj, tai prisiminiau, kad senokai ką apie Žuviuką skaičiau  :unsure: 

Atsakyti

Tai neseniai buvo žuviukas apsireiškusi lyg

Atsakyti

Gavom mrt tyrimus ir nieko su mb  nesuprantam nei velnia kokia pauksciu kalba parasyta

Abelo auuu gal tu kazka galetum paaiskint

Labas. Rasyk az,pakome tuosiu ;) arba atsiųsk fotkę į e-paštą. Turi adresą?

Atsakyti

Dar gi prisiminiau,kad svape makaluotoja buvai,tai lyg ir telefoną kažkur rašiau :) drąsiai gali skambint arba parašyt sms ;)

Atsakyti

Labas, buvo buvo apsireiškusi, kai išgirdo kito drakiaus šauksmą :D

Lietuti, o kas pas jus komandiruotėj???? tai tada klausimas kur tu dirbi???

Atsakyti

Egloshke - aš užsusitikimą :)

Atsakyti